Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерия с по- голям капацитет за Note 4
#1

Здравейте, колеги! Понеже оригиналната ми батерия издава багажа и трябва да я сменям, се замислих, дали да не купя някоя с по- голям капацитет или да си поръчам оригинална? Ще се радвам да прочета мненията Ви.
Благодаря! Smile Smile Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

и моята нещо взе да поотслабва ,ще си взема нова оригинална с гаранция от някой близък магазин .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#3

Най добре да си е оригинална.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#4

Благодаря за мненията, колеги! Явно ще се насоча към оригиналната Smile
Цитирай
#5

С по-голям капацитет единствено ZeroLemon 9000Mah но апарата става доста дебел.И в този ред на мисли- капацитета на една батерия е пряко свързан с размера и, и ако китайците се мъчат да мамят с някакви батерии с физически размери колкото оригиналната, а с по-голям капацитет то не се хващайте на тази въдица Wink
Цитирай
#6

ZeroLemon за Note4 е с капацитет 10000mAh. Наистина апаратът става доста обемист и ръбест. Ползвах я една година и я замених с Kranich, която е с 9600mAh и по-ергономичен калъф. Има и директен достъп до писалката, за разлика от ZeroLemon, където той е покрит с капак. Kranich и е значително по-евтина батерия - 36 Евро. Доволен съм и от двете батерии.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай
#7

Моя е на 15 месеца. И батерията и при мен си заминава. Нямам думи. Отигинална в БГ единствено от представител на марката с гаранция. Пазара е пълен е китайски ментета, че и холограмния срикер правят.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & Galaxy S23 FE

Цитирай
#8

Здравейте. Препоръчвам да се откажете от тези батерии и да си закупите оригинална батерия, защото по-големия капацитет от китайска батерия често прецаква устройството ви. За съжеление ноут 4 има чест проблем с батерия и започва да се рестартира. Една батерия издържа между 6-8 месеца при нормално ползване, което означава зареждане до края и падане на батерията под 20 процента. Поздрави.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)