Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заключване
#1

     
   Здравейте, някой да ми обясни как да си пусна отключването с плъзгане ? ? ? 
Нищо не съм правил по настройките за заключване, сложих фигурата за 5 часа, и след това не ми позволи да я махна. ИДеи ? Решения ? Благодаря Smile)
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма как, трябва фабрични настройки, на един приятел със същия телефон му е по същия начин, даде фабрични и вече не слага такива а само заключващи през Google магазина

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

(2017-03-18, 04:20:00)GospodinKolev написа:   
   Здравейте, някой да ми обясни как да си пусна отключването с плъзгане ? ? ? 
Нищо не съм правил по настройките за заключване, сложих фигурата за 5 часа, и след това не ми позволи да я махна. ИДеи ? Решения ? Благодаря Smile)

Преди няколко месеца имаше същия случай и същата тема - https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1336432

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#4

аз фигурата я знам. Искам да я махна, да се отключва без фигура/пин или нещо такова
Цитирай
#5

Иди в privacy и виж какво те кара да махнеш. Там са административните настройки. Също преводът може да не е точен. Може на английски да е по-смислен.
И също Киткат или Лолипоп?
Цитирай
#6

(2017-03-18, 14:22:20)suffer написа:  Иди в privacy и виж какво те кара да махнеш. Там са административните настройки. Също преводът може да не е точен. Може на английски да е по-смислен.
И също Киткат или Лолипоп?

Прилича на Лолипоп. При Киткат по-надолу от заключването на екрана има таб "Администратори на устройството". Да потърси и при него кои са и да види дали някой от тях не му спира тази възможност.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#7

Lollipop  и не е от адмиистраторите. Той е даже само един, но не е от него. Това privacy от къде се влиза ?
Цитирай
#8

Аз имах такъв телефон.
Намирате в меню-настройки-сигурност-clear credentials. След като сте дали clear credentials се връщате в менюто за pattern и би трябвало да може да се изключи...

Възможно е някъде да съм пропуснал нещо важно или да съм тотално в грешка, но това са ми спомените за Lenovo P70...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)