Анкета: Какъв цвят е вашия HUAWEI Mate 9? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Space Gray
72.73%
8
72.73%
Moonlight Silver
18.18%
2
18.18%
Champagne Gold
9.09%
1
9.09%
Mocha Brown
0%
0
0%
Ceramic White
0%
0
0%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване собствениците на HUAWEI Mate 9
#1

Отварям тази тема/анкета, за да се преброим собствениците на HUAWEI Mate 9

[Изображение: gsmarena_001.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари
#2

От вчера съм с Mate 9 Space Gray от Технополис.
За сега ми липсва само клавиатурата на LG и двойното почукване за заключване.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

Защо не си изведеш иконката за заключване на дисплея? Аз си я оставям на основната лента като последна иконка и без значение на коя страница съм, цъквам и заключвам. Мисля, че е най-добрата алтернатива. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#4

Защото Мейт 9 няма такава, или поне никой не е намерил до сега. Има един плаващ бутон "Палитра" който си е вграден и върши работа, но си е друго с двойно почукване.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#5

vargala81 Честито.
На мен повече ми липсва при отключване, ама няма начин При P8 мисля, че имаше и после що го махнаха ..

Anastasia123  такава икона за Мейт 9 няма. Това сме го дъвкали в темата. Няма даже и външни приложения, които да работят без да искат парола след това за отключване
Цитирай
#6

Аз съм с P9 и нова лаунчер прайм -заключвам с почукването и при отключване не ми търси парола.

От менюто за жестове на нова лаунчер например избирате двойно докосване, излизат три опции -нова, аппс, и шорткътс.Избирате шорткътс и има избор "заключване на екрана" -при работи.Дано успях да обясна добре Smile

[Изображение: a3e9e9aa7ec4e1ba2a4bd32060bff5ff.jpg]


[Изображение: 74f9b786abc2892f8b3fd170d9af73d2.jpg]
Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#7

Ползвал съм тази програма, работи коректно и за отключване и за заключване. Но има два недостатъка за мен - хардуерния бутон On/Off става неактивен и програмата "яде" по 3% от батерията на час.
http://www.google.bg/url?q=https://play....G-ex1_U3hA

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#8

Още една бройка Mate 9.
И да, и на мен ми липсва все още двойното почукване и отговарянето на повикване с доближаване на телефона до главата.

Huawei Mate 9 | LG G3 32Gb | Samsung Galaxy K Zoom | Samsung Galaxy S4 - i9505  |  Nokia Lumia 920  |  iPad 2
Цитирай
#9

gogoli, второто го има, даже и набиране има не само отговор. Влизаш в настройки > интелигентна помощ > контрол с движения > поднасяне и включи опциите.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#10

Колеги, има ли вариант софтуерните бутони да се скриват без руут? Пробвах с една две програми но не ми хареса как работят...някой ако е попадал на нещо читаво да сподели. Благодаря.
Цитирай
#11

Да се запиша и аз.От два дни със собственик на Mate 9,закупен от Ситител.

HUAWEI MATE 9 MHA-L29
Цитирай
#12

Моля колегите с Mate 9, които не са се записали, да го направят за да видим дали сме достатъчно за отваряне на самостоятелен раздел!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

+1 , L29 space gray, олзвам го с две сим карти и е супер за сега Smile
Цитирай
#14

+2 броя...

Нищо не е сигурно! Ще поживеем и ще видим...
《iPhone 12 Pro max & iPhone 13 Pro max》
Цитирай
#15

Да се запиша и аз при собствениците на този прекрасен телефон!

Sony xperia tablet Z + Sony xperia Z2 black на жената + Sony xperia Z5  black graphite никога повече! Huawei mate 9 4/64GB 
Цитирай
#16

Здравейте!
От днес и аз съм в екипа!
Само не разбирам това, да отключа с пръстов отпечатък и после да въвеждам парола!
Цитирай
#17

Не е така, отключва директно с пръста.
Парола ще ти иска, ако си сложил външно приложение за заключване и си заключил с него.
За жалост при този модел е така. Махни го и си заключвай от бутона
Цитирай
#18

Не разбирам какво приложение
Цитирай
#19

Иска да каже, че ако си свалил някакво приложение за заключване на телефона, и успоредно с него ползваш и отпечатъка, ще ти иска парола. Иначе телефона се отключва единствено с пръст. А при опит за отключване с копчето, ще поиска паролата, която си задал при въвеждането на пръстовия отпечатък.
Цитирай
#20

Май е така!
А как да си заключвам екрана с едно докосване?
Кое е системното приложение за заключване на екрана?
Цитирай
#21

Единствения начин е да си изкараш на екрана Бутон "Палитра". Или го включваш от бързите бутони в статус бара (ако го няма, натисни моливчето най-горе и си го добави), или в настройки > интелигентна помощ > бутон палитра. Обаче колеги, темата е за преброяване. Въздържайте се от писане в общи теми. Отваряйте си тема, за това което ви вълнува, като предварително потърсите, дали някой вече не е пуснал такава тема.

gelet0, честито и със сдраве да си го ползваш!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#22

+1, Moonlight Silver от ЕМАГ.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#23

+1 черен от smatfonbg за 870лв. Направо лудница. Идвам от S6
Цитирай
#24

Мате S брои ли се ?

Изпратено от моят HUAWEI CRR-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#25

Не е за тази тема.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)