Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заоблени ъгълчета като на S8 и G6
#1

https://play.google.com/store/apps/detai....cornerfly
 
   
 Инсталирах я на седмицата,готино е Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
Аксесоари
#2

Работят ли съобщенията, които изискват разрешение за достъп? Tongue

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#3

Хм,не знам да ти кажа,кои са тези съобщения Blush   Blush ?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#4

Когато някое приложение изисква достъп например до местоположението, камерата, микрофона и др. Питам, защото това приложение работи с екранно наслагване (screen overlay), а тези съобщения се сърдят, когато има такова. Пример: Facebook Messenger и неговите кръгчета.

Но аз си отговорих на въпроса току-що като го инсталирах. Работят съобщенията, защото приложението следи, когато се появи такова съобщение, и си изключва екранното наслагване.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#5

Как стои на еджа,добре ли е,аз съм с обикновена седмица и малко ефекта се губи,но пак си ме кефи,нещо по-различно...интересно ми е,на горепосочените телефони по този начин ли е реализирано или е хардуерно?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#6

Не е супер впечатляващо, честно казано. Ще пробвам ден-два да го оставя, да видя дали с времето ще ми хареса повече или по-малко.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#7

И аз го свалих. Харесва ми.
Сега съм в крак с "иновациите" :-D

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#8

Глупост=> "кофата"

                                                                    
Цитирай
#9

А имате ли идея на с8 и на г6 дисплеите, пак ли са софтуерно заоблени или такава е формата на самия дисплей
Цитирай
#10

Не е лошо, харесва ми. Почвам да си мисля обаче, че накачвам телефона все повече и повече с ненужни приложения, които си пийват от батерията със сламка. Big Grin
Цитирай
#11

Май е оказа че на G6 е хардуерно окастрен. Което не знам как се отразява на резолюцията ама не ме кефи тази работа с това скосяване.
Цитирай
#12

Хардуерно е заоблен, при това не много гладко и симетрично. Уж по-малко се чупел дисплеят така.

[Изображение: LG-G6-chamfered-display-840x473.jpg]

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#13

Аз го инсталирах, но не тръгва при мен. Какви настройки трябва да направя от достъпност?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#14

Аз го сложиш за проба на моя S7 edge, че стана по-добре, и сега си го държа.
Само едно ме дразни нотификацията която седи. Някой ако знае как да я махна, ще е супер.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#15

(2017-03-19, 13:02:26)vovalinder написа:  Аз го инсталирах, но не тръгва при мен. Какви настройки трябва да направя от достъпност?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Най-отдоло в настройките на достъпност активираш Cornerfly.

(2017-03-19, 14:42:37)ИванМатин написа:  Аз го сложиш за проба на моя S7 edge, че стана по-добре, и сега си го държа.
Само едно ме дразни нотификацията която седи. Някой ако знае как да я махна, ще е супер.

В настройките на приложението в раздел "Система" има за деактивиране на известията.

п.с Аз деактивирах и другите две настройки че ми заобляше подпрозорците.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#16

(2017-03-19, 14:42:37)ИванМатин написа:  Аз го сложиш за проба на моя S7 edge, че стана по-добре, и сега си го държа.
Само едно ме дразни нотификацията която седи. Някой ако знае как да я махна, ще е супер.
Включи си нотификейшъ клийнър и няма да те тормозят, аз не мога да понасям нотификации.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
#17

Оправено, благодаря

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)