Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не ме чуват
#1

Здравейте!
Имам следния проблем не ме чуват когато провеждам разговор и на файбъра също не ме чуват. Рестартирах - нищо. Нали съм си лайк и нищо не разбирам върнах фабричните настройки - уви пак не ме чуват. Аз като набирам чувам звъненето,но като ми вдигнат не ме чуват. Какво да правя,за ремонт ли е.
Благодаря ви много!
Сетих се и сложих слушалките да пробвам ...чуват ме...май сме за ремонт.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей. Погледнете дупката на мкрофона да не е влязло нещо и да я е запушило. Другия вариант е да е изгорял микрофона. И при двата модела S6, S6 Edge микрофона е комплект със USB конектора (те са един цял модул). Ако имате гаранция го носете в оторизиран сервиз ще поправят бързо проблема. Ако не ви е пишете ни на лично ще намерим най-доброто и най-бързото решение на проблема ви. Smile
Цитирай
#3

Здравейте! Днес забравих, че имам проблем с телефона и тръгнах да намирам и какво стана не знам...чуват ме..не съм правила нищо с телефона. Още ми е в гаранция, та смятам да отскоча до сервиз. Но сега като няма проблем дали ще открият нещо.
Благодаря ви.
Цитирай
#4

Здравей. Отиди до сервиза и им опиши подробно проблема като кажеш, че не се проявява всеки път, за да ти обърнат наистина внимание и да оправят устройството ти.
Цитирай
#5

Аз имах същия проблем с S4 Active. 
Проблема ми се появи като чели след update. Какво ли не правих, преинсталирах, връщах по стара версия на OS и нищо.
След връщане на фабричните настройки, един, два разговора ме чуваха и после пак не ме чуваха.
Така и не разбрах от какво е. Смених телефона с по нов Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)