Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Нулирах телефона -какъв дата и час (#5 )
#1

Върнах фабрични настройки,но за дата и час трябва да избера град,а София я няма,кой град да избера?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
Аксесоари
#2

Атина
Цитирай
#3

Да и аз мислех да е Атина,мерси много.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#4

По принцип сме с Хелзинки, но и Атина реално е същото Smile
Цитирай
#5

По принцип не сме нито Хелзинки, нито Атина, а сме си UTC+02:00 с лятно часово време от последната неделя на март 03:00 до последната неделя на октомври 04:00. Но като няма Europe/Sofia, всеки друг град, който е в същия UTC офсет и със същото лятно часово време, върши работа.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#6

Аз пък никога не съм избирал до сега, на автоматично ми е.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#7

Автоматично и аз и си го слага на "Източноевропейско стандартно GMT+2" .

                                                                    
Цитирай
#8

Без да избереш не можеш да продължиш, така, че все нещо трябва да се маркира.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#9

Аз до сега никога не съм нагласял часа. Дори след ресет. Може би от както имам смартфон. Може и да не съм те разбрал правилно.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#10

Опитвам се няколко пъти да променя настройките за дата на телефона , но не успявам да променя формата . Можете ли да ми помогнете ?
Цитирай
#11

Само да спомена, че имах някои неща в защитената папка и бях пуснал автоматичната и синхронизация... та след ресета нъцки, няма никой в самсунг акаунта, много ме е яд, може би трябва да се синхронизира ръчно.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#12

(2017-03-20, 08:50:06)pla.stenik написа:  Опитвам се няколко пъти да променя настройките за дата на телефона , но не успявам да променя формата . Можете ли да ми помогнете ?

С кой андроид си?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#13

(2017-03-20, 08:50:06)pla.stenik написа:  Опитвам се няколко пъти да променя настройките за дата на телефона , но не успявам да променя формата . Можете ли да ми помогнете ?

Не може. Трябва да смениш езика на телефона и ще се промени форматът на датата спрямо него.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)