Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Да се притеснявам ли?
#1
Question 

Здравейте!

Преди 2 месеца си взех Huawei P9 и съм много доволен от него. Тъй като свиря на китара понякога ми се налага да си включа телефона с 3,5 мм жак към кубето на китарата или система с пулт. Това и направих преди два дена и много съжалявам за това. Бях си влючил телефона към така наречения пулт с 3,5 мм стерео кабел и в началото всичко си беше наред, но по едно време БУМ и телефона се рестартира и при включването не можех да си напиша ПИН-кода. Рестартирах го аз и си въведох паролите, първото което забелязах е че иконите ми са се разпръснали по 4 страници насам натам, но аз имах само две, някак си са се добавили още две и самите икони са се преместили "където им скимне". Много се притесних да не е станало нещо. Първоначално не забелязах но после като ми звънняха не беше рингтона който си ми звъни попринцип, влезнах в настройките и си го оправих. Но НАЙ-ГОЛЯМОТО ми притеснение е че може да е станало нещо на батерията . И като се прибрах изтощих телефона до 0% и го заредих до 100% без да го пипам. Забелязвам че пада доста бързо сравнение с преди. Ако на някой му се е случвало подобно нещо,не само с този телефон, да каже дали да се притеснявам.Единственото с което си го оцяснявам е , че това може да е станало при голямо напрежение или токово ударче. И да кажа, телефона още е в гаранция.
Цитирай
Аксесоари
#2

Върни до фабрични настройки и го наблюдавай как ще се държи телефона . Ако все пак нещо не ти харесва имаш 3 месечна ВИП гаранция .

Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)