Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съобщение за проблем при стартиране на Андроид 6.0.1
#1
Bug 

Устройство : Samsung Galaxy j5 (2016)
OS : Android 6.0.1 Marshmallow Stock (NO ROOT)

Здравейте проблема е , че  при прекъсната връзка с интернет се получава съобщение "No internet connection . Can't download attachment" . Възможно ли е това да е вирус . Имам инсталиран Kaspersky Mobile Security . Имам активен KNOX и не съм инсталирал нищо подозрително извън Google Play .
Цитирай
Аксесоари
#2

Възможно е да е от някое от следните неща :
- Настройки на пощата за автоматично изтегляне на прикрепени файлове
- Да си пуснал нещо голямо да се тегли през браузъра
- Да не си махнал отметката за автоматично изтегляне на Мултимедийните съобщения
и така нататък всичко ,което е свързано с изтеглян не файлове .

Пробвай при пуснат WiFi преди рестарт след него какво ще каже. В краен случай ,ако не намериш от къде тегли - един фактори ресет(с бекъп преди това за по лесно) и после гледаш дали ще ти даде същото съобщение.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#3

Влез в приложението Съобщения >> Настройки >> MMS и изключи автоматичното теглене на MMS. Вирус е Да, но гугъл фикснаха проблема още миналата година лятото. Или ти е останал от преди или някой не знае, че вече скрипта не работи. Предполагам отдавна ти е така Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

Днес получих уж два смс-а от Еконт , но пратка не съм имал от Еконт и от тогава след като отворих смс-ите да прочета за какво става въпрос и се почна . По принцип разбирам горе доло и предния телефон го бях Руутнал имах AFWALL+ платен пакет с Xposed и го бях настройл перфектно . Сега обаче съм No ROOT и се чудя кое друго да купя , гледам че NetGuard се поддържа от програмистите и тази година . Дали да не го купя за по голяма сигурност ? .... Десет минути след като писах съобщението и купих NetGuard , много са ми добри първите впечатления . Купих възможноста за Лог поддръжка , и се махнаха рекламите . Ей в този живот всичко е пари Smile . Ползвам КНОКС при положение че има някоя настройка (тънкост) за по голяма сигурност ще се радвам ако я споделите . Харесва ми да се информирам .
Цитирай
#5

Този вирус за който говоря не е с цел реклами.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)