Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A5 2017 - бързо зареждане
#1

Здравейте, от два дена съм горд собственик на въпросния модел, но ми изникна един въпрос. Машинката се справя повече от добре във всяко отношение - най-вече впечатление ми прави, че батерията издържа доста дълго (1-2 дена) при интензивно ползване. Но имам въпрос - дали бързото зареждане води последствия, като по-бързо на батерията след това? Досега само с него зареждам телефона не го изключвам този режим. Някакви мнения?
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей. Бързото зареждане на Самсувг е доста удобна функция, но си има свойте недостатъци с бързото армотизиране на батерията. Препоръчвам ползваш този бонус, когато ти е нужен, за да не се налага след 4-5 месеца да ходиш по сервизи поради бързото падане на батерията. Smile
Цитирай
#3

Благодаря ви за отговора! Поне сега знам навреме и ще го зареждам нормално?
Цитирай
#4

Тъй като аз го зареждам и през нощта, съм изключил бързото зареждане. 5V 2A са ми достатъчни.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай
#5

Имам моя 2016 модел от Май миналата година и досега нямам проблеми с батерията - всичко е перфектно, за какви амортизации става на въпрос, не знам. Може след 2 години, но не и до първата. Зарядните са оригинални.

Няма вариант да скапе батерията за 4-5 месеца по никакъв начин, освен ако самата тя не е дефектна, но тогава няма да и трябва бързо зареждане, за да си покаже дефекта и да има drain.
Цитирай
#6

Две години по-късно, с ежедневно бързо зареждане, батерията не е мръднала.


   Познанието носи печал.
Цитирай
#7

(2019-04-13, 23:48:59)Detelin123456 написа:  Две години по-късно, с ежедневно бързо зареждане, батерията не е мръднала.

И аз съм така за повече от 2 години.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)