Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво приложение за времето ползвате на тия телефони.
#1

От както го имам този телефон не мога да намеря приложение с готини уиджети дето да бачка на тоя телефон. Или не се ъпдейтва или не влиза в часовника като тапнеш върху часа на уиджета или не се ъпдейта. Стоковото няма почасова прогноза и няма уиджета с часа и времето. Пробвах какво ли не.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз като тебе пробвах какво ли не. На едни не им бачкат уиджетите под 7,1,1, други не показват актуална информация или не им се отдава точното позиционирене през мрежата на оператора .... и така стигнах до Chronus!

OnePlus 3T
Цитирай
#3

Аз като визия се спрях на 1weathet, ама не си помни настройките. Помни ги 5 Мин.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#4

(2017-03-23, 13:24:50)Steker написа:  От както го имам този телефон не мога да намеря приложение с готини уиджети дето да бачка на тоя телефон...
Пробвай HD Widgets - дано ти свърши работа.

 
Цитирай
#5

Лично ползвам Weather M8 и съм доволен.

Много хора обаче са доволни и от Weather Timeline. Имам го инсталирано, ползвам го, но не му ползвам widget-а и не знам прави ли проблеми.
Цитирай
#6

Transparent clock & weather. Няма по-добро, след като си направиш съответните настройки.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#7

Ползвам времето на Гугъл. През гугъл ап-а си изкарах шорткът. Уиджет няма изобщо, но е много добра програма, бих казал най добрата. Много данни, точна, красив интерфейс и си я има в телефона, нищо допълнително не се слага.
Цитирай
#8

Търся нещо такова като визия и да има почасова прогноза и други подробности като го отвориш. Мисля че weather m8 става, стига да бачка, че 1 weather също ме изкефи ама не бачка като хората. [Изображение: 1ac5a0869309d2a8c67d77064639ebcd.jpg][Изображение: 2bf2764530891481bd31131b15b14ee6.jpg]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#9

weather m8 е пълна трагедия. Имам чувството че го разработва някой ученик в час по трудово. Ден през ден уж оправя някакви бъгове, а в същото време скапва преди работещи опции...за няколко дена ме отказа тотално.

OnePlus 3T
Цитирай
#10

(2017-03-23, 18:16:16)didipov написа:  weather m8 е пълна трагедия. Имам чувството че го разработва някой ученик в час по трудово. Ден през ден уж оправя някакви бъгове, а в същото време скапва преди работещи опции...за няколко дена ме отказа тотално.
Препоръчаха нещо с хубави уиджети

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#11

[Изображение: d2862ee3e56d859875affee4b6a4cdeb.jpg]

До скоро ползвах Yahoo Weather (което е добро), но го махнат и си останах със стоковото на Nova Launcher, което си върви с търсачката на home screen-a (може да си го пуснеш или спреш). Един тап върху него и си изкарва подробна прогноза. Доста удобно е.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#12

aiwara, и аз съм с Nova Launcher Prime, но не мога да изкарам този widget за времето - седи ми един въпросителен над деня и датата. Включил съм Labs -> Allow weather in search bar, както и съм включил Desktop -> Search bar style -> Content -> Weather. Пропускам ли нещо? GPS ми не е включен постоянно, но по принцип ползвам Google weather и даже без GPS помни последната ми локация...
Цитирай
#13

Weather Timeline - Forecast има много неща за конфигуриране и не ми е правило проблеми .
Цитирай
#14

(2017-03-23, 19:11:58)asbozh написа:  aiwara, и аз съм с Nova Launcher Prime, но не мога да изкарам този widget за времето - седи ми един въпросителен над деня и датата. Включил съм Labs -> Allow weather in search bar, както и съм включил Desktop -> Search bar style -> Content -> Weather. Пропускам ли нещо? GPS ми не е включен постоянно, но по принцип ползвам Google weather и даже без GPS помни последната ми локация...

При мен е сетнато така:


Desktop >> Search Bar Style:

Друго не съм пипал. По принцип ползвам бетата, но това няма значение, защото и в официалната я има тази опция. За GPS не знам, при мен винаги е пусната локацията.

[Изображение: c4f418ecf8e5a06c6b8b7fc5d803abae.jpg]

[Изображение: 726ea4272e411668fc9f9132373bffd3.jpg]

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#15

(2017-03-23, 19:14:01)chitalov написа:  Weather Timeline - Forecast има много неща за конфигуриране и не ми е правило проблеми .
Добро е признавам с доста опции за персонализиране, дано бачка както трябва.
Въпреки че е платено си струва иначе се намира и фри.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#16

Добре де като давате инфо казвайте поне как става ...
Ето описание как се "сетва" Nova Launcher с weather на search bar-a

https://www.google.co.uk/amp/phoneia.com...ncher/amp/
Цитирай
#17

Ползвам today weather. Има си всичко супер е.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай
#18

Я да възродя темата, че наблюдавам хората търсят добре изглеждащи widget-и, а малцина  обръщат внимание на точността на прогнозата, което е важното.
Интересното е, че добре изглеждащите джаджи не дават верни данни - понякога разликата е 4-7°C, което е недопустимо. Например допреди 1 час ми даваше 0°C, а реалните бяха +6.8°C - отчетени от датчик на сянка на стената на къщата. Отделно имам онлайн метео-станция на нея.
Тъй като често съм по планините, а там е от изключителна важност точността на прогнозата, имам на телефона 6-7 метео приложения, тествал съм над 20. Няма как - търси се усреднена прогноза... Smile
От всичките до сега, единици позволяват възможност за избор на източник на данните в самото приложение.
В момента при мен две приложения предоставят тази възможност - това за персонализиране на widget-и KWGT Kustom Widget Maker и Windy.com - Weather radar and forecast:

[Изображение: 9rx47o7a.jpg][Изображение: b7m7it3w.jpg]


Търси се приложение/я с възможно най-точната прогноза, възможност за избор на източника на данните и добри widget-и.

Благодаря!

Иначе при мен и в трите домашни страници на телефона има прогнозни widget-и

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
[-] 1 потребител изказва благодарност на hrissim за това мнение:
  • nistel_87
Цитирай
#19

(2019-11-27, 11:21:39)hrissim написа:  ...Търси се приложение/я с възможно най-точната прогноза, възможност за избор на източника на данните и добри widget-и...
Meteoinfo.ru, Meteoweb.ru, rp5.ru, Accuweather.com, Gismeteo.ru.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • hrissim, nistel_87
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)