Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[HUAWEI Mate 9] Имате ли чувство че слушалката се чува една идея по слабо
#1

Имате ли чувство че слушалката се чува една идея по слабо?
Цитирай
Аксесоари
#2

Сравнено с какво?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#3

Ами последно бях с с7 ейдж, като съм на по шумно ми се струва слаба, не чувам човека от среща добре..
Цитирай
#4

Чува се супер. Ясно и силно. Виж има едно hd voice в настройките на дайлера. Пробвай с него и без него как е
Цитирай
#5

С него има подобрение, ще го пробвам да видя как ще е в различна обстановка
Цитирай
#6

Да, и при мен се чува малко по-слабо от V10 и G3, но достатъчно силно за да чувам добре.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#7

Чува се екстра.Вижте тук какви децибели има:
Huawei Mate 9 review
Цитирай
#8

Чува се перфектно! Не знам дали тук е мястото но ако някой модератор чете дано обърне внимание че за топ телефона на Хуауей Мате 9 няма отделна тема!

Sony xperia tablet Z + Sony xperia Z2 black на жената + Sony xperia Z5  black graphite никога повече! Huawei mate 9 4/64GB 
Цитирай
#9

(2017-04-07, 23:39:57)bobbybg75 написа:  Не знам дали тук е мястото но ако някой модератор чете дано обърне внимание че за топ телефона на Хуауей Мате 9 няма отделна тема!
Не е тук мястото, но скоро ще има
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1387499


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#10

Супер извинявай!

Sony xperia tablet Z + Sony xperia Z2 black на жената + Sony xperia Z5  black graphite никога повече! Huawei mate 9 4/64GB 
Цитирай
#11

Здравейте, колеги. От няколко дена имам телефончето...супер яко е, но се чува супер слабо при входящо обаждане. Едвам го чувам, а е на максимум усилен...какво да направя, за се оправи. Това стерео е супер зле...чува се като радио точка...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#12

За начало пробвай да си разместиш телефона по хоризонтала на ухото за да ти пасне говорителчето точно. Ако няма ефект вероятно телефонът, който си купил има някакъв проблем. На колегата ми мейт 9 чувам гласа на отсрещния като говори по телефона на 1 метър разстояние като е усилен на макс.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#13

Става на дума, когато ми звънни телефона...самата мелодия слабо се чува...сменях всякакви. В по - шумна среда едва го чувам, когато звънни...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#14

Кат звънне в офиса ни мейта се чува по коридора на 5-10 метра разстояние при притворена врата на стаята - с фабрична мелодия е. Огледай за запушени говорителчета, за някакви пуснати софтуерни "фийчъри", фактори ресет ако не си правил...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#15

Направих наскоро...преди два дни. Ще пусна прахосмукачката да видим...
Определено не се чува така...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#16

(2018-07-24, 07:35:13)RiseOfTheLycan написа:  Направих наскоро...преди два дни. Ще пусна прахосмукачката да видим...
Определено не се чува така...

Всичко вече е наред. Върнаха ми го от сервиз...сменено бе всичко...сега е егати машината... Big Grin Big Grin Big Grin

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)