Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с часовник Cogito Classic и Huawei P9
#1

Здравейте,
Взех си полу-смарт Big Grin  часовник Cogito Classic, успях да го свържа с Р9-ката, часовника ме уведомява за известията и събитията, но има проблем че като ми звънят не го индикира, а чак след като затвори звънящия получавам известие за пропуснато повикване! След като ги свързах при първото позвъняване всичко беше наред, но след това се появи проблема. Свързах ги наново - пак не известява по време на повикването. Рестартна часовника, софт ресет - няма промяна. Рестартирах телефона и първото повикване го отраз на часовника, а за следващите престана!?!
Вчера свързах часовника със старото HTC One и там си работеше както трябва - звънях му сигурно 20 пъти в продължение на няколко часа и часовника винаги ми изписваше по време на звъненето!?!
Някой имал ли е такъв проблем и дали го е отстранил??? Ясно е че проблема е в телефона!!! Позволил съм всякакви права на приложението - от какво може да е???

Xiaomi Mi 8 6/64 blue, ex. HTC 10, ex.Huawei P9, HTC One , ex SGSII I9100 user ,ex Nokia E52-батерията няма край , ex HTC Wildfire S user
Цитирай
Аксесоари
#2

Да и аз имах този проблем с телефона и връзката му с Pebble Time. Реших проблема след като отидох в настройките на телефона и там в блутут му чукнах да забрави часовника. Направих ресет на часовника и после ги свързах през блутут на ново а не през приложението на Pebble.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#3

Изпълних стъпка по стъпка указанията ти, но проблема си остава - след рестарт на телефона първото повикване се показва на часовника и после следващите след като затвори търсещия получавам пропуснато на часовника, но няма индикация по време на звъненето на телефона.

Xiaomi Mi 8 6/64 blue, ex. HTC 10, ex.Huawei P9, HTC One , ex SGSII I9100 user ,ex Nokia E52-батерията няма край , ex HTC Wildfire S user
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)