Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Battery Drain на Lenovo A1000
#1

http://prikachi.com/images/793/9075793o.png

Според вас това нормално ли е, обяд е и вече имам 20% батерия, трябва по 2 пъти на ден да го зареждам, но се зарежда за 3 часа и половина, преди за час и половина, два беше готов и издържаше целия ден.

Някакви идей, последния вариант е Hard Reset

Дадох му фабрични, и не го пипах вечерта щото беше късно и само пропуснах началното ръководство, и ей сега влизам във форума да пиша, и само докато си влезна в темата (30сек) вече 7% от батерията ги няма...

Ще го флашвам с Custom Rom

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
Аксесоари
#2

Отиди в "Батерия" и кликни на "Управление за икономия на енергия" и виж да не си маркирал някое приложение и то да ти точи батерията,трябва всичко да е отмаркирано.    
Цитирай
#3

Наскоро помагах на една колежка с подобен проблем. Изключи синхронизацията с Гугъл и местоположението по Wi-Fi и Bluetooth. При нея реши въпроса с батерията.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#4

Много е вероятно да е от самата версия на андроида. Това е редовно явление при Леново. Самия андроид не могаъ да го оптимизират.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)