Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос отностно слушалки с микрофон
#1

Здравейте!
Имам един малко странен въпрос - търсих по телефона за евентуалното включване на тази функция ,но не открих нищо.
Имам слушалки с микрофон(оригинални) от Самсунг телефони.Като ходя да спортувам(примерно - карам велосипед)ползвам Samsung Galaxy S5 за резервен телефон.Преди няколко дена паднах от велосипеда и съответно счупих S5-цата.
Сега извадих от шкафа LG G2 за да го ползвам него - обаче с изненада открих че бутоните на слушалките не работят(тоест докато карам и някой ми звънне не мога да отговоря на обаждането - както казах слушалките са на Самсунг работят си перфектно,ползвам съм ги с всякакви други телефони ...и тази функция си работеше нормално)
Имали вариянт да заработят тези слушалки или трябва да купувам на LG - или пък телефона изобщо не подържа тази функция
Приемам съвети
Цитирай
Аксесоари
#2

Трябва да търсиш други слушалки, просто тия от Самсунга явно не са съвместими разликата в броя и разположението на пластините на 3.5 жака. Аз ползвам два модела на Шиаоми и няма проблем с разговорите/вдигането и даже мога от бутонита да управлявам музиката. Моделите са Пистън 3 и другия е Дуал драйвър/хибридните.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#3

(2017-03-24, 18:00:44)dp4u4umi6ev написа:  Трябва да търсиш други слушалки, просто тия от Самсунга явно не са съвместими разликата в броя и разположението на пластините на 3.5 жака. Аз ползвам два модела на Шиаоми и няма проблем с разговорите/вдигането и даже мога от бутонита да управлявам музиката. Моделите са Пистън 3 и другия е Дуал драйвър/хибридните.

OK
Мерси за отговора.Значи ще взема други слушалки
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)