Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Време ли е вече за ъпгрейд на с5-цата
#1

Здравейге интересува ме заслужава ли си да си взема samsumg galaxy s7 edge или s8 който ще излезе скоро или примерно lg g5 или g6 или htc 10.Та заслужава ли си ъпгрейда ще усетя ли осезаема разлика или да си държа s5 докато сам не ме накара да го сменя.Благодаря предварително за мненията.
Цитирай
Аксесоари
#2

Осезаема разлика има и ще я усетите, да. Въпросът е вие да си решите искате ли нов телефон, след като старият ви още работи безпроблемно.

Изпратено от моят HTC One M9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Със Samsung Galaxy S7 Edge ще се преродиш, както се казва.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

Той си работи много добре все още но ми е омръзнал,та затова се чудя дали да си взема s8 или lg g6 или s7 edge.
Цитирай
#5

Samsung Galaxy S8 ще е много скъп, докато Samsung Galaxy S7 Edge ще е на добра цена, но и да изчакаш Samsung Galaxy S8 пак няма да съжаляваш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#6

Абе тои нека си е скъп ама друго си е да купиш най доброто на пазара в момента,освен ако с7 еидж не падне на 800лв,ако падне на толкова взимам него.
Цитирай
#7

(2017-03-24, 13:58:15)samsung s5 написа:  Здравейге интересува ме заслужава ли си да си взема samsumg galaxy s7 edge или s8 който ще излезе скоро или примерно lg g5 или g6 или htc 10.Та заслужава ли си ъпгрейда ще усетя ли осезаема разлика или да си държа s5 докато сам не ме накара да го сменя.Благодаря предварително за мненията.

Не
Цитирай
#8

Вземи си S 7edge Няма да падне цената от сега на сетне повече. поне не осезаемо. Доколкото видях изтеклата информация за S8 , нищо съществено , като разлика. Ако можеш да минеш без скенер за ириси и екран в съотношение 18,5 :9 (правещ го да изглежда като дистанционно) , това е телефона. HTC 10 има само малко по добър звук. Все пак е със стерео говорители. Но екрана е по малък, а телефона по дебел. Камерата уж е впечатляваща, но едно руско видео в тубата ми разби илюзиите. А и не случайно в Барселона, тази година обявиха ейджа като най добрия телефон на пазара.

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай
#9

Да ама все пак с8 ще бъде тъкмо излезнал,а и дизайна му според мен е брутален затова като излезе да го видя и поразцъкам и ще реша дали си заслужава да си го взема или да си взема с7 едж.
Цитирай
#10

Аз бях със Samsung Galaxy S5 и го смених за OnePlus 3T. Разлика - оттук до небето. Самсунгът си работеше добре, но аз също го усетих, като да ми е омръзнал. Сега съм много доволен от OnePlus 3T. Работи изключително мазно и гладко. Нямам проблем с рам-та, която при S5 не ми стигаше общо взето. Отделно 3Т е нов модел и поддръжката му е страшна. Няма го това забавяне с получаването на новите версии, както при Samsung.
Цитирай
#11

Аз от S5 минах на S7 edge.. Бях много доволен от S5-цата, за 2 години никога не ме подразни, винаги ми беше вярна (сега е в жена ми и тя също е доволна).. Нямах намерение да го сменям, но така се случиха нещата.. При S7 edge е съвсем друго усещането в ръката.. Разбира се по-красив е.. Изработката е друга, в това отношение разликата за мен е голяма.По-добър телефон е, то е ясно, но аз лично не бях УАУ, общо взето не мога да кажа, че разликата като начин на работа е чак толкова огромна.. Усеща се, разбира се, все пак им знаем данните на двата, но не бих казал, че има силна нужда от смяна. Ако просто S5-цата ти е омръзнала - взимай S7 edge и няма да съжаляваш. Но иначе няма нужда сякаш.. За мен всъщност най-големия + е камерата. S5 снима доста добре, но S7-цата прави страшно добри снимки и видео.. Особено и на ниска осветеност, на което аз много държах.. Друго, което намирам като голяма разлика - батерията.. С моето ползване ми държи двойно повече S7-цата... Та така.. Това е, което ми идва на ум да кажа като някой минал от единия телефон на другия.. Без да искам да ангажирам никой с мнение.. Също така относно S8 - лично аз съм много разочарован от това, че пръстовия отпечатък е отзад.. Със сигурност телефона ще е добър, но съм сигурен и че в S7-цата има още мноооого хляб..
Цитирай
#12

Еми значи като излезне s8 ще ида да разгледам него и lg g6 и ще избера един от тях,но ако не ми харесат особено може да мзема и s7 edge.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)