Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Note 8 представен на 23.08.2017

Не лагва, ми нали трябва да има хейт, а това колко е голям всеки си преценява, дали му трябва толкова голям телефон, не е нужно, да се определя от 1 мнение, Big Grin всеки си знае.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари

Най-големия кусур за мен лино на 8-ма линия S и Note е разположението на пръстовия, особено на това на S8, направо е гавра.

Останалото е ОК.
Цитирай

Никакъв хейт пич няма. Това видях това споделям. Лагва когато вуртиш между екраните с иконките

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай

С пръстовият отпечатък се свиква точно за един ден и после не прави впечатление мястото му.
Цитирай

Да точно 2 3 дни ми трябваха на мен и вече не ми прави впечатление иначе голям рев беше като се разбра къде ще е. Същия рев беше и за батерията ама се държи доста добре поне при мен.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2017-08-30, 20:58:56)vladi1 написа:  Да точно 2 3 дни ми трябваха на мен и вече не ми прави впечатление иначе голям рев беше като се разбра къде ще е. Същия рев беше и за батерията ама се държи доста добре поне при мен.
За Galaxy Note 8 ли става въпрос?

 
Цитирай

Не за С8+, за нот 8 ще е същото предполагам.
Цитирай

Да де имах предвид, че се говорят същите неща.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

От това видео става ясно че телефона е доста бърз.

https://youtu.be/opfcylbFxnU
Цитирай

(2017-08-30, 14:19:09)vader11 написа:  Никакъв хейт пич няма. Това видях това споделям. Лагва когато вуртиш между екраните с иконките
Да в магазина с необновения touchwis е възможно да го прави.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Няма как точно тази серия с този хардуер и тази цена да е бавен, повече от ясно е Smile. По принцип тези сравнения между два телефона са много необективни и на тях вяра им нямам.
Цитирай

Точно тази серия се оеднакви с S серията....+2гб рам си е чист маркитингов трик. Брат ми до две седмици ще се сдобие с Ноута и ще направя едно подробно сравнение с S8+ Smile .
Цитирай

За да е точно сравнението и двата телефона трябва да са след върнати заводски настройки. Окичен единият с много приложения, а др. не изкривява значително теста.
Цитирай

Samsung благодари на феновете на Note серията,че ги подкрепят,дори и след фиаското със Note 7.
https://www.youtube.com/watch?time_conti...ehSgE38lOI

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Самсунг изцяло изгубиха Ноут серията ... за какъв чеп да си купуваш Ноут 8 след като си е S8+ със писалка, на тая издължена "вафла" ми е много интересно как ще се редактират текстове или ще се работи с таблици?
Как един производител не се сети, че Ноут серията до Ноут 4 бяха тотално попадение за бизнес телефон и не пусна на пазара 16:9 устройство със стилус...
Цитирай

Изобщо не съм съгласен с горното твърдение на колегата поради следното.
В момента на пазара няма по-добър и по-мощен процесор та в този ред на мисли, какво друго биха могли да вградят в този телефон?
Няма по-добър дисплей от този на Нот8!
S8 е с 4GB RAM, a Note 8 е със 6 - това малка разлика ли е? На тези дето твърдят, че 6 ГБ рам са търговски трик защо не си вземат телефон с 1 или 2 ГБ рам и нека сравняват с тези телефони дето са с по 4ГБ.
Телефонът има и писалка, което вече драстично го отличава от вс. др. устройства.
Телефона е с двойна камера и снимките са по-качествени от тези на S8.
Не на последно място телефона е по-ръбест така, че каквото към днешна дата е възможно да се направи по един телефон Самсунг са го направили с Note8. Е да цената....., скъп е! Както и предишните нотове така и този представлява една градация на S серията. И двата телефона са флагмани на марката все пак.
Цитирай

Преди, неграмотните наричаха големите телефони- телевизори-. После всички те станаха големи. Сега пък били - вафли. ?
Цитирай

Абе ако от Самсунг излизат и кажат, че са объркали цената на апарата и тя не е 1000 Евро, а 500 всички ще го харесат Smile.
Цитирай

Странна работа.... В темата за V30 само 2ма се зачудиха на цената от 900EU за белите държави,
а тук изчетох 10 страници с оплаквания за висока цена (повечето от едни и същи хора).
Лично на мен ми харесват и двата но съм имал апарат от Note серията и определено не
ми е комфортно да боравя ежедневно с него.
Имам навика да поставям телефоните си в поставките за кафе на автомобила си ( две на брой,
една до друга) и ми е любопитно да разбера Нот8 побира ли се в такава........?
Фен съм на самсунг от доста време и този телефон ми харесва много но няма да си го купя
заради размера, цената и финансовото ми състояние в момента.

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Да наистина за v30 почти никой не измрънка за цената поне засега

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Е то с мрънкане не става. LG просто следват потока... Самсунг пуснаха телефон в този ценови диапазон, Епъл ще направят същото. Защо и ЛъЖи да не гребнат малко от супата? Телефона им хардуерно по нищо не отстъпва на този на Самсунг. Даже на моменти го превъзхожда - QuadHD Dac-а примерно е значително по-добро подобрение от 2 гиги рам, чиято реална полза е много спорна.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Не как ще е спорна ползата от +2гб рам това е нещо велико..... Няма смисъл да се залъгваме двете серии се препокриват на 95% .И точно като няма по-нов чипсет и по-нов хардуер няма смисъл от нов модел. Една писалка ми се струва твъде недостатъчно....
Цитирай

(2017-08-31, 22:15:04)doktorra написа:  Странна работа.... В темата за V30 само 2ма се зачудиха на цената от 900EU за белите държави,
а тук изчетох 10 страници с оплаквания за висока цена (повечето от едни и същи хора).
Лично на мен ми харесват и двата но съм имал апарат от Note серията и определено не
ми е комфортно да боравя ежедневно с него.
Имам навика да поставям телефоните си в поставките за кафе на автомобила си ( две на брой,
една до друга) и ми е любопитно да разбера Нот8 побира ли се в такава........?
Фен съм на самсунг от доста време и този телефон ми харесва много но няма да си го купя
заради размера, цената и финансовото ми състояние в момента.

Цената...цената..цената...при Самсунг се коментира ожесточено,защото и сега и по коледа цената НЯМА да бъде различна.Стой и гледай при LG как се обръщат нещата.В момента V30 е само за най-върлите фенове на марката.Просто при тях се изчаква няколко месеца и цената става поносима.Естествено и на Самсунга ще му падне цената,но ще мине доооооста време,а специално за Note серията не чакай това да се случи в близко бъдеще.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Note 8 за нова година ще бъде в диапазона 1850-1775 лв. и от тази цена до една година трудно ще мръдне. Че е скъп, скъп е но това няма защо да го дискутираме, не знам обаче защо е този як напън да се изкара този телефон ненужен на пазара от доста потребители на мобилни устройства в БГ ? Винаги нот серията през годините е превъзхождала с малко S серията на марката, така е и сега. Какво лошо в това да се предлагат на пазара два флагмена на марката по едно и също време. Смятам, че по този начин ще отговорят и на най-взискателните си клиенти и ще направят по-лесен изборът им. Сега както и да се мъчим да уеднаквим двата телефона (S8+ и Нот8) няма как да стане, защото тези два телефона все пак са коренно различни. За стотен път ще повторя, че нот 8 надгражда S8+ с двойна камера, 2 ГБ рам, естествено и писалката, по-функционален софтуер, по-ръбест дизайн, което на мен страшно повече ми допада. Няма как Нот 8 да бъде в пъти по-добър от S8+ по простата причина, че на тази земя в този момент няма такава хардуерна възможност пък и ако това беше възможно тотално щяха да сринат продажбите на S8+.
Цитирай

Oled дисплея на LG V30 не е ли по-добър от Amoleda на Note 8 ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)