Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Note 8 представен на 23.08.2017

(2017-09-01, 23:23:17)Marto.g написа:  Тестове. Да видим в реални условия.
Кое по-точно? Тестове или реални условия? Това са различни понятия.

 
Цитирай
Аксесоари

Казвам че това са някакви тестове. Като почне да се ползва ще е при реални условия.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

И каква ще е разликата? Човека пуска що годе реални неща - видео, игри, камера и т.н. вижда се че не всичко е отношение инч/мАч Smile
Цитирай

@don_gori, да, имайки за сравнение и друг телефон до него. В реални условия и ти ли така ще го ползваш?

 
Цитирай

За 2 часа игра на табла онлайн не знам каква батерия ще ми стигне.....
А и ако разцъкам и други игрички ....... мъка!
Отдавна съм свикнал да зареждам по 2 и 3 пъти на ден и за мен това са
реалните условия за сега. А и това да ми е кусура....
То цялата държава втасала, всичко ни е наред а ние тука се кахърим за
живота на батериите на новите флагмани???
Не Ви ли идва наум, че тия работи се решават от по умни и заслужили
от нас хора, понеже ние с Вас щяхме да сме на тяхните места........

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

(2017-09-02, 22:18:52)doktorra написа:  ....Не Ви ли идва наум, че тия работи се решават от по умни и заслужили
от нас хора, понеже ние с Вас щяхме да сме на тяхните места........
Лично на мен - не, защото всеки камък тежи на мястото си.

 
Цитирай

(2017-09-01, 16:32:37)anatol06 написа:  Никой не отговори дали  Oled дисплея на LG V30 е по-добър от Amoleda на Note 8 ?

Първо, както ти казаха, никой не ги е виждал на живо.
Второ, предвид факта че Самсунг си произвеждат панелите у тях си дет се вика и вкарват ужасно време в клаибрацията им силно се съмнявам, че някой ще може скоро да ги бие в тяхната си игра. Има много телефони с ОЛЕД панели - Пиксели, миксели, флексове и т.н. но за момента не съм видял по-добър ОЛЕД панел от тези на корейците. В този ред на мисли, силно се съмнявам че този на LG ще е по-добър, особено знаейки как LG не са изкарвали телефон с правилно калибриран екран.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

То нали на самсунг дисплейте са много калибрирани един дава зеленикаво бяло друг розовее стига с тези изказвания

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Ти нали си имал та знаеш. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Гледайте на Erica Griffin ревюто на S8 и ще видите как на два различни бройки панелите са коренно различни. Единият зеленее/синее другият е розов, типично за Amoled.
Но признавам на Samsung че имат най-реалистичният дисплей в света. Basic mode-a е посто уникален.
Цитирай

На всички тестове батерията на Нот8 изкарва повече от батерията на S8+. Това по повод притесненията по-малката батерия.
Цитирай

(2017-09-02, 22:20:45)NoMaD написа:  Лично на мен - не, защото всеки камък тежи на мястото си.
Е то заради това най-умните ни камъни отидоха да тежат в чужбина,
а тук останахме само заблудените. Посочи една сфера в която българите
си тежим на място...............(в очертанията на България)?

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Интересна съпоставка според мен за живота на батерията.


Максимално допустимия размер на подписа е 400 символа, разположени на до 2 реда!
Цитирай

(2017-09-03, 23:28:17)doktorra написа:  Е то заради това най-умните ни камъни отидоха да тежат в чужбина,
а тук останахме само заблудените. Посочи една сфера в която българите
си тежим на място...............(в очертанията на България)?

Що пък заблудени???

На който не му се живее в чужбина е заблуден ли?
Цитирай

(2017-09-04, 16:48:28)Marto.g написа:  Що пък заблудени???  

На който не му се живее в чужбина е заблуден ли?

Off:
Заблудени, че някога тази държава ще се оправи и заприлича на 
бяла европейска страна! Или ти не знаеш, че сме най-бедни в
Европа, и т.н. и т.н.  Да не го обръщаме на политика, да не ни 
ковнат модераторите Smile

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Поръчах си устройството, черен, 64бг. Ще получа таблет безплатно Samsung Tab A 8.0 + Wireless Fast Chatging за което съм развълнуван доста.
Ще дойде на 22 Септември. Ще пиша и кача снимки тогава Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

От коя държава? Аз поръчах златен в Англия, но ми дават само DeX Station което не ми трябва. По-добре щеше да е безжично зарядно

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
Цитирай

Австралия. Явна при теб е различно

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

И ние поръчахме един ,трябва другия петък да е при мен.Този Dex Station е напълно безполезен.
Цитирай

От къде ги поръчвате? И на каква цена са там?
Цитирай

Стана ми интересно, защо този DeX е напълно безполезен?
Предполагам не на всеки му трябва, ама да е напълно безполезен ... ?
Цитирай

Мога веднага да ти го продам за 100 лв Smile .Предпочитам безжичното зарядно или 128 гб карта ,които ги дават за другите региони .
Цитирай

(2017-09-08, 10:32:04)martoo написа:  Мога веднага да ти го продам за 100 лв Smile .Предпочитам безжичното зарядно или 128 гб  карта ,които ги дават за другите региони .

Ами готово, имаме сделка за 100лв за DeX-a. Smile
Цитирай

Това ще е новия Dex и ще е доста подобрен от стария.
За карта не знам дали ще ми дадът, ама ще имам безжичното зарядно. Таблета е бонус също, не знам какво ще го правя.
Аз също така си поръчах скин от dbrand да го облека, че С7цата е надрана от всякъде.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Почти 400 000 предварителни поръчки за Galaxy Note 8 за ден в Южна Корея : http://www.zdnet.com/article/galaxy-note...-in-korea/

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)