Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Note 8 представен на 23.08.2017

Нормално, предварителните поръчки за Note 7 са били само 15 хиляди по-малко. Всички онези служители на Samsung имат заповед да купят новия модел :p

Извън майтапа, бая народ, който ползва някой от предишните Note-ове, чакат за 8-цата.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
Аксесоари

Durability test Galaxy Note 8 : https://www.youtube.com/watch?v=t5r3r__noNU

 
Цитирай

Един потребител от чужбина пишеше че след като му е пристигнал note 8 и го е пуснал е имал проблем с дисплея. Нещо спомена че не реагирал. Не знам от коя държава беше.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

Galaxy Note 8 - поглед отвътре : http://wccftech.com/galaxy-note-8-teardown/

 
Цитирай

(2017-09-09, 19:06:11)Marto.g написа:  Един потребител от чужбина пишеше че след като му е пристигнал note 8 и го е пуснал е имал проблем с дисплея. Нещо спомена че не реагирал. Не знам от коя държава беше.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Коя ли ще да е тази държава?
Като само Спринт в Америка за пуснали предварителните заявки по-рано...
телефона влиза в продажба на 22 Септември

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Да вярно. Не съм се интересувал защото няма да го взимам.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

(2017-09-01, 19:51:40)anatol06 написа:  ....Между другото според писанията по дебелите книги се изразява мнението и увереността, че OLED дисплеите са най-добрите дисплеи произвеждани досега.
Препоръчвам ти по-тънките писания, там концентрацията и същността на фактите в повечето случаи е по-ясно изразена.

 
Цитирай

Технически, това че ОЛЕД са най-добрите дисплей не е грешка. Не знам дали са най-добрите произвеждани дисплей произвеждани НЯКОГА, но сред наличната технология за масово производство на мобилни дисплей, няма по-напреднало от ОЛЕД-ите.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

(2017-09-10, 21:10:13)NoMaD написа:  Препоръчвам ти по-тънките писания, там концентрацията и същността на фактите в повечето случаи е по-ясно изразена.

Offtopic  (не може така да се отнася към технологията!)*

Говоря ти с концентрирани, извлечени заключения от едни неща като книги и учебници (че и над 100 лекции от общо 12 университета), както и подробни данни от лабораторни изследвания в Калтек (California Institute of Technology) - които явно ти носят някаква форма на обрив или нещо друго неприятно, защото е странно да бъде предпочетен тезисът в една технология пред цялостната информация по въпроса, особено, ако държиш да си достоверен в тази област!

• по-добра точност на цветовете
• по-добър контраст
• по-добър ъгъл на видимост
• по-добро възпроизвеждане на бързо движещи се образи (направо са шампиони в тази дисциплина)
• по-ниска и оптимална консумация на енергия
• гъвкави, тънки и почти неограничени като размер (големи и малки - наскоро представиха прототип на 3 инчов 8К OLED дисплей...)
• огромни инвестиции на водещите компании в бранша, гарантиращи бъдещето на OLED.

Това, че някой проявява производствена немарливост към технологията в един продукт, не може да я направи лоша.
Ако все пак се престрашиш, мога да ти предоставя цялата налична библиография от една твърде обширна докторантура и защитената й дисертация...
----
*Наистина се извинявам за офтопика, но се поддържа грешен модел на поведение.
Цитирай

В скорошна статия беше упоменато, че в момента Samsung държи над 80% от пазара на OLED. Всички други играчи, като LG и Japan Display, както и закупените от Foxconn Sharp, без изключение, отиват към "лошата" OLED технология. В момента LG нямат капацитет за масово производство. За съжаление, масовото производство при всички ще се случи едва 2019-20 година. След това ще има някаква масовост на OLED в средния и ниския клас телефони.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Здравейте колеги. След 2 годишно отцъствие от форума реших да дам още един шанс на Андроид и да се върна в стадото с Note 8. В събота ще отида да го напазаря. Щях да купувам новия iPhone X и го следях от от месеци и бях настроен да го купувам сега докато не казаха че чак на 3-ти Ноември ще започне да се продава. Ще започна да се включвам редовно във всички дискусии както едно време. Липсваше ми това място ? Дано има все още стари лица тук от едно време Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Да не би да се нарадва на iPhone вече, iPhone 8 Plus и Samsung Galaxy Note 8, са голяма конкуренция.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Никаква конкуренция не са...сложиха един стъклен гръб и 4-та година един и същ дизайн ужас.....
Цитирай

Не Smile За мен iPhone ще си остане най-надежния телефон на пазара. За тези 2 години не съм имал абсолютно никакви проблеми, а ако ти изпратя снимки на състоянието му ще се уплашиш. Повече от година ми вадеше хляба този телефон, не съм го жалил ( пръснат екран, в 4-те тгъла боя не е останала, гърба е целия в дупки и обелен.... ) но работи безотказно. Но въпреки всичко немога да не призная че този Note 8 ми харесва. Не робуван на никоя марка. Има няколко конкретни неща които изключително много ме впечатлиха в него, та чак достатъчно че да реша да го купя Smile Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

http://nixanbal.com/oled-displeyat-na-ip...axy-note-8 :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Ха, здравей отново, Smile
Браво за избора. И аз го чакам. Още седмица...
Днес даже ходих в един магазин го имаха изложен, много добра работи, камерите са супер.
Нямам търпение да го хвана в ръце Smile Ще напиша ревю как е телефона, ако отворят Форум за Ноте 8

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

В момента го зареждам, ъпдейтвам и тн. Утре ще драсна първи впечатления
Цитирай

Продажбите на Samsung Galaxy Note 8 започват : http://www.mobilebulgaria.com/news/41144...laxy-note8

 
Цитирай

Телефончето е чук, да ми препоръчате от къде мога да си взема извит стъклен протектор за екрана ?

Black Galaxy Note 8, Samsung Galaxy S21 Ultra 512 GB
Цитирай

@loksaer, много оферти - цък

 
Цитирай
Thumbs Up 

Супер е
Цитирай

[Изображение: a0eaed097a032685.jpg]
Цитирай

Бях малко учуден, че оранжевите предлагат 950F/DS. До сега не са предлагали дуал сим от високо качество.
Цитирай

В мола на Цариградско шосе си поиграх с една мостра, и мнението ми е Отличен 6!!!
Много лек и ефирен апарат и го препоръчвам с 2 ръце!
Отлична работа на компанията. Истински флагман!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

И трите оператора предлагат версията с 2 сим карти ,което е голям бонус :-)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)