Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Note 8 представен на 23.08.2017

Имах първият Ай фон ,месец след пускането му в Америка/юни 2007,аз го имах в края на юли/ .Още не знаехме за какво може да ни служи и какво да правим с него.Нямаше мобилен интернет,моят компютър до скоро влизаше в интернет през телефона,а отскоро с кабелната и телефона работеше само с Уай Фай.Между другото веднъж го крадоха,после се намери и все още работи,пазя си го.И така с Ай фон, до 4 -ката.След поредния ъпдейт на софтуера -почна да забива,да пада бързо батерията,да мисли по 1 час и то на телефонният указател.Тогава от яд ,си взех Ноут 3-есента на 2013.Още тогава ми хареса Андроида повече,най-вече ,поради възможностите за по-свободна персонализация и боравене.И до сега ,си седи на фабричния Кит Кат,не съм му актуализирал софтуера,поради горчивият ми опит,но телефончето лети.Преди 6 месеца му смених батерията,че започна да не държи,както в началото.Сега си взех новият Нот 8.Има дребни неща които ме дразнят,но като цяло е много добър уред,защото това не е само телефон.Мисля че е най доброто до момента на пазара.И изобщо Епъл,след напускането на Возняк и смъртта на Стив Джобс,вече не са това което бяха.Е ,това е мое мнение ,усещане и внушение,с което не задължавам никой.На притежателите на новият Ноут-Честито и безаварийно ползване.Дето се казва-само да ни радва и доставя удоволствие.А на желаещите да го притежават-да си го вземат,няма да съжаляват.
Цитирай
Аксесоари

В момента в emag двусимов е 1749лв
Цитирай

От emag телефон за тези пари не бих рискувал. Малко им е странна гаранционната поддръжка.
Цитирай

В olx.bg има вече за под 1500 закупени от оператор с гаранция, не е ли по-добре.

Sent from my SM-N950F using TapatalkPro
Цитирай

Там е най-добре. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2017-10-21, 15:25:17)ivanov_km написа:  От emag телефон за тези пари не бих рискувал. Малко им е странна гаранционната поддръжка.

С документите за покупката от Емаг няма проблем да си носите апарата директно в оторизираните сервизи през двете години гаранционен срок и да ги обслужвате там.
Тествано с S8+, но не мисля ще има проблем и с Ноут 8 или който и да е модел на Самсунг (тези, които се продават официално в Европа).
Цитирай

От днес и аз съм собственик на черен Note 8 от Теленор. Сега започвам голямото разучаване.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Честит да ти е, доста го чакаше. Smile

Samsung Galaxy Note8 Duos Midnight Black
Цитирай

Мерси колега.  Smile Ами да голямо чакане беше точно 40 дни, но бях търпелив и го дочаках. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Здр-те.

Някой знае ли програма, която да прави горния панел с уведомения прозрачен. И да има плъзгач подобен като на яркостта?

https://photos.app.goo.gl/03FYBQ3VkbJ2rxjs1
Цитирай

Предполагам с друг лънчър че стане.

Ето едно интересно видео https://youtu.be/sI1YELmjh9g

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
Tongue 

Samsung се подигра с Apple:


Tooth Tooth Tooth
Цитирай

Колкото и да се подиграват, никога няма да ги догонят на ниво ОС. Сещайте се кой кого...

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

За тва няма и да ги ползвам сещай се кои.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Е те па все 1 другите Android телефони са по-добре.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

За мен всеки android ми е по-добре от айфон.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-08, 18:52:53)stamo1911 написа:  Колкото и да се подиграват, никога няма да ги догонят на ниво ОС. Сещайте се кой кого...

Бас ловя, че това от някъде си го прочел и сега, да не си по назад от другите го заклеймяваш....
Цитирай

Айде юрош на спамааааааааааа...........................
И аз да не остана назад - харесват ми и двете ОС и не виждам защо
трябва да се противопоставят на всякъде??? Бих си ги ползвал едновременно
и нищо не би ме спряло! И трета да излезе читава и нея бих ползвал. Само си
търсите поводи да се карате и правите на големи хакери. Живейте си живота и се радвайте
на всеки миг, че всички тея неща са дребни и преходни.......

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

https://www.youtube.com/watch?v=zUeI-9_7...RqoYu_Mobg
От този клип ясно се вижда, че Нот8 е по бързият телефон от Айфон Х. Обърнете внимание на качеството на цветовете на дисплеите и как Нот 8 буквално мачка.
Цитирай

Тези т.нар. "тестове" са такъв бълвоч, че не знам защо изобщо ги гледате.
Аз бих приел за евентуално някаква равнопоставеност два апарата (няма значение марка и модел), ако и двата се вадят от кутията и се започне още от свалянето на дадената програма от магазина и натам се продължи със стартирането, зареждане и прочие.
Да не говорим, че се пишат по различен начин за различните ОС и е...
А бе несериозно е.

И както каза колегата doktorra кой кво го топли дали един апарат е по-бърз в пет приложения и изостава в други пет, при положение, че не ги ползвате?

В горния клип съвсем не виждам единият апарат "да мачка" или "размазва" другия, а относно цветовете - въпрос на настройка е.
Казвате ден, място и час, където сядаме да пием по кафе, слагам двата апарата на масата и си ги тествате както искате.
Ще ми е интересно да видя на живо как ще се съгласите с мен, че няма превъзходство или изоставане на тоя или оня.
И двата апарата са топ ъф дъ топ и си ги ползвайте с кеф и със здраве кой каквото го кефи от двете марки и не се занимавайте с глупости.  Smile
Цитирай

За бързината съм съгласен, че дали 5 от приложенията ще се отворят с 0,2 секунди по-бързо, а др. 5 с толкова по-бавно ми е все тая. Относно цветовете на клипа ясно се вижда, кои са по-живите цветове са на нота, като прибавя и размера на дисплея определено Нот8 много по ми допада като устройство. Въпрос на вкус и предпочитание е, който и телефон да бъде избран е все добър.
Цитирай

Само ще те поправя за цветовете - ти гледаш въпросното клипче през някакъв друг екран, който допълнително изкривява цветовете представени от двата екрана (на Х-а и Ноута). Така няма как да отсъдиш кой е по-добър и кой е по-лош. На мен лаптопа ми изкарва доста saturated цветове и ако трябва да съм честен и двата телефона ми изглеждат почти еднакви.
Цветоподаването се гледа на живо - само тогава можеш да разбереш кой е по-добър.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Е стига де, аз ги гледам и двата телефона сложени един до друг на един и същ монитор. Ако моят монитор криви цветовете то не може на Епела да криви цветовете в негативна посока, а на Нота в положителна. Хайде кажете на вашият монитор, кои от цветовете изглеждат по-свежи и по ярки. Забележи цветовете при началните страници на игрите, там най-много се виждат разликите.
Цитирай

Един харесва ярки и пренаситени цветове, друг (като мен) харесва естествено цветопредаване... По този повод, да попитам, Нот8 има ли режим RGB в скритото меню?

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай

Да можеш да си играеш със силата на основните три цвята и това не е дори в скрито меню. Определено опциите за настройка на цветовете според индивидуалните предпочитания са доста.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)