Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Note 8 представен на 23.08.2017

И аз тъкмо разопаковах моя най-накрая. Наааай първите ми впечатления са УАУ. Малко по удобен ми е от iPhonе-на в ръката ми. Тепърва ще започвам да си вкарвам гугълските акаунти и прочее. Чакам да ми изпратят безплатната 128ГБ СД карта и безжичното бързо зарядно. Поръчах си DBRAND скин за да не го уголемявам допълнително в какъфи и извито темперирано стъкло. От утре започвам по сериозните тестове и сравнения с ябълката ми.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
Аксесоари

Хайде ще чакаме мнение и аз като теб съм с 6S+и съм на път да направя същата промяна към Note8 след дълги години с ios ще ми е странно с андроида но ще се свиква, още се чудя само как да изстискам от телемор повече нет,
Цитирай

Някой с S8+ и Note 8 да каже как е батерията - има ли разлика и в чия полза.
Цитирай

Вече писах в другата тема, няма разлика.
Цитирай

(2017-09-17, 09:08:36)aladin написа:  Някой с S8+ и Note 8 да каже как е батерията - има ли разлика и в чия полза.
В полза на Samsung

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай

(2017-09-17, 09:08:36)aladin написа:  Някой с S8+  и Note 8 да каже как е батерията - има ли разлика и в чия полза.

https://www.youtube.com/watch?v=0BcpLU-3j3w

Black Galaxy Note 8, Samsung Galaxy S21 Ultra 512 GB
Цитирай

Живота на батерията е най-относителното нещо на света. Всичко опира изцяло до индивидуалния Setup на телефона ( брой инсталирани приложения, брой на приложенията работещи в Background нонстоп, какви са най-честите приложения използвани през ежедневието и така на татък ). Аз в ревютата до сега съм виждал хора изцеждайки тока след 3 часа и половина екран, други до 7 и нагоре часа. За да може да се направи най-точно сравнение с друг телефон ( подчертавам че е невъзможно ) трябва да ползваш двете устройства едновременно поне за седмица като абсолютно идентични копия. Дори като искаш селфи да си направиш да го правиш с двата телефона. Като си проверяваш фейсбука да го отваряш и на двете устройства и едновременно да скролваш нагоре надолу.... както казах невъзможна работа. Вече с наличието на FAST CHARGING по default във всички телефони които излизат днешно време някакви минимални разлики в живота на батериите като 30 минути повече или по-малко са незначителни. По-важното е самото устройсво наистина да ви харесва и да се наслаждавате на него визуално и функционално докато ви е в ръцете.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Така е. Аз с моя s8 с обичайния ми ден рядко изкарва по-малко от 14 часа. Може да стигне и до 15 и то не е до долу паднала. Обаче при друг потребител с този модел може и 7 да са.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз в момента си чатя със Самсунг и ги питам защо след като Самсунг са казали че след 22ри септелмври са доставките, в Америка и Европа хората вече го ползват. Аз дето живея УЖ в Австралия, са последни?
Съпорта им е страшен. Нищо смислено не казаха Smile
@CuBG, аз 128ГБ карта имам, сако Самсунг дадът 256 ще е супер. Иначе с мойта поръчка идва с подарък Самсунг Таблет А 8.0 и Fast Wireless Charging, а не като ония нагризаните, ще трябва ново зарядно да си купуваш ако искаш бързо зареждане Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Аз имах избор между тази камера дето снима 360 градуса или СД карта 128гъби и безжичното зарядно. Прецених че тази камера само за 2 дни ще ме радва и след това ще събере прахът някъде. Доставките в Щатите официално започнаха на 15ти септември но доста хора ги получиха доста по-раничкУ.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Доставки има още от 5/09, именно поради това в спецификациите на телефона съм написал тази дата.

Честит раздел!
Цитирай

За 3ти ден, батерията кара една идея повече от тази на Ноут 4ката... Моя го купувам от Австрия и сега си чакам DeX-a. Да видим колко време ще му е нужно да дойде. Някой вече да го има и да сподели има ли изобщо файда от тва чудо?
Освен това с Bixby не си говорим в момента. Не се разбираме както трябва и тва е. Очаквах повече възможности от тоя асистент, не пълно копи - пейст на Hey Google...

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай

(2017-09-18, 18:53:04)AOne написа:  За 3ти ден, батерията кара една идея повече от тази на Ноут 4ката... Моя го купувам от Австрия и сега си чакам DeX-a. Да видим колко време ще му е нужно да дойде. Някой вече да го има и да сподели има ли изобщо  файда от тва чудо?
Освен това с Bixby не си говорим в момента. Не се разбираме както трябва и тва е. Очаквах повече възможности от тоя асистент, не пълно копи - пейст на Hey Google...

Ползвам го за телевизора гледам мачове, филми и всичко от телефона с декса, като операционна система е вкарваш мишка в декса и е перфектно, има място и за клавиатура.

Black Galaxy Note 8, Samsung Galaxy S21 Ultra 512 GB
Цитирай

http://nixanbal.com/kamerata-na-galaxy-n...na-dxomark

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Днес пак проверявах, все още няма доставени черни бройки от операторите и по точно от Теленор, какво става и аз незнам вече.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Аз от днес съм собственик на черен Нот 8 от Виваком, сега разучавам. Телефона разбира се е хубав, като понатрупам малко инфо ще споделям лични впечатления от устройството.
Цитирай

Здравейте, в момента се чудя дали да взимам iphone 7 plus 128gb или Note 8, като до този момент съм на lg g3.

Питането ми е може ли S pen да се използва за писане на мейли и дали това е функционално?


Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Note 8 е много класи над iphone 7+.
Цитирай

Е тоа пост над мен...

[Изображение: 63413_806229886108479_7380197294857315980_n.jpg]

Колега Иванов, дайте някакави аргументи в полза на мнението си, искате ли?
Ако желаете да сте полезен на човека над вас, разбира сеу но и на чен ще ми бъде интересно да прочета и да с евключа след вошето мнение.

quips1118, можете да пишете имейли, но не знам колко ще ви е удобно да ситните буквите, особено при положение, че текста е повече.
За мен лично е непрактично това, но все пак всеки сам си решава за себе си кое му е от полза и кое не.
Цитирай

Камера, качество на дисплея, не на последно място дизайна въпреки, че това е строго индивидуално. Няма да отварям темата за това колко по-гъвкава ОС е Андроид.
Цитирай

(2017-10-12, 17:52:59)quips1118 написа:  Здравейте, в момента се чудя дали да взимам iphone 7 plus 128gb или Note 8, като до този момент съм на lg g3.

Питането ми е може ли S pen да се използва за писане на мейли и дали това е функционално?


Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Изобщо номера е android или ios. Ако до сега си бил доволен и android ти е вършил работа не виждам причина освен цената за note 8. Какво искаш и от телефона също е важно.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-10-12, 17:52:59)quips1118 написа:  Здравейте, в момента се чудя дали да взимам iphone 7 plus 128gb или Note 8, като до този момент съм на lg g3. 
Раздел за размисъл/избор тук : https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=117

 
Цитирай

Можеш да използваш писалката за всякакъв вид писане, подписване, рисуване и каквото още искаш. Съветът ми е да се пусне алармата в случай на забравена писалка. Smile
Цитирай

Аз се двуомях много между iPhone 8+ и Note8, но тъй като нямаше самсунг в теленор взех айфона ( ползвам айфон от 2010г) , но сега ще го продавам защото искам Note8 на всяка цена и ще чакам колкото е необходимо да доставят. През годините ios претърпя много промени, но напоследък отрицателните са в повече за разлика от андроид. Последния ios е толкова бъгав , че се чудя дали не ползвам джинджърбред от 2010г а не последната версия на ios


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Цитирай

Търпението ни е най-големият враг. Big Grin
Следя S8 от началото на годината и веднага щом излезе си казах - вземам го. Докато се реша обаче, видях няколко ревюта, този бъг с цветовете и излезе информация за Note8, и тази двойна камера ме спечели. Общо взето цяла година следя 8-ците. Накрая бях леко разочарован, очакваше се оптичният зуум да е 3х, сензорът за отпечатъци да е в екрана, но... Снимките дори да увеличиш 5х са да не кажа с отлично, но с много добро качество. Колкото и да се говори, че +2ГБ РАМ са незначителни, личи, че този телефон е правен да издържи повече от 2-3 години. За мен на пазара в момента няма по-добър телефон от Ноута. Писалката си върши нейната част, този телефон има толкова много функционалности, че дори за месец не можеш да разучиш всичко. Дотук с рекламата на Ноута, цената му вече е доста по-ниска от началната, така че не би било проблем щом вече имаш 8+. Smile

Samsung Galaxy Note8 Duos Midnight Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)