Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Note 8 представен на 23.08.2017

Даже има и настройка за баланса на бялото.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
Аксесоари

Добра вечер на всички. Реших да напиша няколко реда от впечатленията си след няколко дни използване.....
Ще направя някои сравнения с S8+ защото това е последното устройство, което ползвах...
Преди време бях писал в темата за S7e., че  обхвата на мрежата не е така добър като при Сони. При S8+ нещата стояха доста по добре, но все още не беше на нивото на Сони то. Смело мога да твърдя, че при Нота този въпрос е решен и съм изключително приятно изненадан от обхвата и от стабилността на мрежата...
На места където S8+ определено се затрудняваше да осъществи обаждане Нота е направо железен. За интернета просто съм в възторг. Благодаря на Самсунг, че са отделили достатъчно внимание на това в този модел.
Камерата мисля всички вече са забелязали, че е доста по-добра от всички предни модели.
Екрана колкото и странно да звучи е по-ярък от S8+ .
Фронталната камера също снима по-добре. Тук уж няма изменения, но е по добре ? Мен ме прави по красив ?
Като цяло самият апарат работи много по стабилно от S8+ . Което разбира се само може да радва. Не знам заради самият апарат ли е или заради версията на Андроида, но телефона е стабилен. И ако продължава да се държи така най-вероятно няма да слагам никакви бисквитки когато излезнат.
Против всякаква логика, батерията се държи по-добре от батерията на S8+ ...
Което е супер разбира се...
Моливът не използвам често. Не съм го разучил все още и заради това навярно, но ми харесва като екстра.
Като заключение искам да кажа, че въпреки липсата на онзи ефект, които имаше първият контакт с S8+ Нота е по-стабилен, по солиден, по-добър в всяко отношение. 
Дали си струва от S8+  на Ноут 8...
Не знам, при мен се наложи и се радвам ?
Определено съм много доволен...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Браво Ники, телефона не е лош наистина. Молива има добри функций ако се научиш да го ползваш.
Например да се попълни документ е супер удобно Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Кои са най-безопасните за здравето смартфони

Гледам Ноута на второ място го дават.

Ето и кои смартфони излъчват най-много радиация

източник: money.bg

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Това е добре Smile въпреки, че много от хората няма да оценят тези резултати.
Цитирай

Аз не ги разбирам много тия тестове та реших да попитам тук. Това добър резултат ли се води ?

[Изображение: 20551877_m.jpg]

Вторият път ми показа ето това ...
[Изображение: 20552394_m.jpg]

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Втория тест даже доста добре, ама са само числа колега... ич да не ти пука, винаги не са достатъчни.
Имах много мощен компютър за игри, направих подобен тест изкара ми мижави точки, а в същото време нямаше игра която да не върви на максимум.
Тъй че... ич да не ти пука колко покзва Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

А не ми пука. Телефона работи супер. Вече почти не ползвам компютрите. Тои ги замества във всичко, което ми е нужно... От любопитство попитах, а понякога и повече показва...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Нещо не намирам командата"въздушно събуждане с ръка" както при S8+

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Колеги, къде се намира настройката за слушалката "изчистен глас", че ми се изгуби нещо...
Цитирай

(2018-03-07, 11:22:56)TNTKZ написа:  Нещо не намирам командата"въздушно събуждане с ръка" както при S8+

Колега влизаш в Настройки -> Достъпност -> Подвижност и взаимодействие -> Лесно включване на екрана.  Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Колеги, да попитам мога ли да напиша номер с писалката някъде и после да го прозвъня?

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай

Отиваш на телефон (зелената слушалка) после на търсене и ти излиза къде може да пишеш


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2018-03-07, 11:38:52)stamo1911 написа:  Колеги, къде се намира настройката за слушалката "изчистен глас", че ми се изгуби нещо...
Цитирай

Такава настройка ,,Изчистен глас" не съм виждал.
Цитирай

Има има, но не помня къде беше, със сигурност. Опциите са две-изчистен глас и още една, която не помня.
Цитирай

(2018-03-08, 09:35:46)vader11 написа:  Колеги, да попитам мога ли да напиша номер с писалката някъде и после да го прозвъня?

От заключен екран можеш да си запишеш телефонния номер, който желаеш в бележките. От там автоматично после при отваряне ти дава възможност да го набереш.
Цитирай

Това е едно много подробно рею, над 2 часа
https://www.youtube.com/watch?v=eVJZQwENvPo

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Полезно беше, научих доста неща

Samsung Galaxy Note 10+
Цитирай

От 2 часа разцъквам с9+ и единственото му предимство е, че е по-компактен (размери и тегло). И предполагаемо, вечер ще снима по-добре.

Интерфейса на камерата е леко променен, на мен ми е по-неудобен:
[Изображение: 20180312_150027.jpg]

Оставам си с ноутчето Smile
Цитирай

Да, за първи път съм съгласен, че не е оправдано от Нота на новата S-ка...

Подобрения има много, не само в камерата, но за мен не е оправдано да се лиша от молива заради тях...

Освен това не съм на 100% убеден, че ще издържи на напъна на които подлагам Нота...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

НЕЩО HE МИ СЕ получава. дава ми да ГО Копирам b буфера.

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай

(2018-03-12, 15:24:15)emzo написа:  От 2 часа разцъквам с9+ и единственото му предимство е, че е по-компактен (размери и тегло). И предполагаемо, вечер ще снима по-добре.

Интерфейса на камерата е леко променен, на мен ми е по-неудобен:
[Изображение: 20180312_150027.jpg]

Оставам си с ноутчето Smile

Аз имам проблем, след като си закупих Ноут. Всеки друг телефон сега ми се струва като детска играчка... :Big Grin Big Grin   
Цитирай

Хвана ме малко яд !!
Ниско бюджетните телефони като Samsung Galaxy A3 имат радио това ноте няма радио ,много смешна работа,чак да завижда човек !

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Is that still a thing though....  Visslar
Когато ми се слуша БГ радио си отварям ТОЗИ сайт Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)