Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galaxy Note 8 представен на 23.08.2017

мнение 501 от GT

Даже има и настройка за баланса на бялото.
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black & Galaxy Note 4
Цитирай

мнение 502 от nedelchev nikolai

Добра вечер на всички. Реших да напиша няколко реда от впечатленията си след няколко дни използване.....
Ще направя някои сравнения с S8+ защото това е последното устройство, което ползвах...
Преди време бях писал в темата за S7e., че  обхвата на мрежата не е така добър като при Сони. При S8+ нещата стояха доста по добре, но все още не беше на нивото на Сони то. Смело мога да твърдя, че при Нота този въпрос е решен и съм изключително приятно изненадан от обхвата и от стабилността на мрежата...
На места където S8+ определено се затрудняваше да осъществи обаждане Нота е направо железен. За интернета просто съм в възторг. Благодаря на Самсунг, че са отделили достатъчно внимание на това в този модел.
Камерата мисля всички вече са забелязали, че е доста по-добра от всички предни модели.
Екрана колкото и странно да звучи е по-ярък от S8+ .
Фронталната камера също снима по-добре. Тук уж няма изменения, но е по добре ? Мен ме прави по красив ?
Като цяло самият апарат работи много по стабилно от S8+ . Което разбира се само може да радва. Не знам заради самият апарат ли е или заради версията на Андроида, но телефона е стабилен. И ако продължава да се държи така най-вероятно няма да слагам никакви бисквитки когато излезнат.
Против всякаква логика, батерията се държи по-добре от батерията на S8+ ...
Което е супер разбира се...
Моливът не използвам често. Не съм го разучил все още и заради това навярно, но ми харесва като екстра.
Като заключение искам да кажа, че въпреки липсата на онзи ефект, които имаше първият контакт с S8+ Нота е по-стабилен, по солиден, по-добър в всяко отношение. 
Дали си струва от S8+  на Ноут 8...
Не знам, при мен се наложи и се радвам ?
Определено съм много доволен...
S7 e.,S8+,Note 8
Цитирай

мнение 503 от ИванМатин

Браво Ники, телефона не е лош наистина. Молива има добри функций ако се научиш да го ползваш.
Например да се попълни документ е супер удобно Smile
Samsung Galaxy Note8 - 64gb Midnight Black
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD