Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[HUAWEI Mate 9] - Софтуерни актуализации
#51

Как ли не го въртах и струвах и по никой начин не се ъпдейтваше. А днес гледам и не вярвам на очите си. Нотификация за актуализация от системният ъпдейтър
От В 138 на право на последната В  182 ...дойде му реда, а аз от няколко дена се глася да го пращам в продавалника, че направи 2 месеца и ми омръзна. Сега малко ще ми е по-нов  Wink

Едит, ъпдейтна се и първото ново нещо което видях е системен уиджет/ катинар за заключване на дисплея Smile
Има и едно приложение за видео разговори Duo ( гугълско)


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#52

И аз получих ъпдейт от 156 до 182.


Прикачени файлове Миниатюри
           


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#53

И аз се включих с 182
Цитирай
#54

И при мен долетя току що.

Изпратено от моят Хуявей Мате 9 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 9 | LG G3 32Gb | Samsung Galaxy K Zoom | Samsung Galaxy S4 - i9505  |  Nokia Lumia 920  |  iPad 2
Цитирай
#55

От днес и аз съм с В182 но съществени промени не виждам!

Sony xperia tablet Z + Sony xperia Z2 black на жената + Sony xperia Z5  black graphite никога повече! Huawei mate 9 4/64GB 
Цитирай
#56

И аз не виждам, но си заслужаваше дори само заради уиджета за заключване на екрана да ъпдейтна. Другото което е, че с В156 имах 10 крато мащабиране в камерата, а сега е сами 6Х зум уж подобрен. Колко е подобрен няма да разбера, тъй като никога не снимам с повече от 2Х зум, дори и него избягвам. Иначе промяна в живота на батерията в отрицателна посока, поне за сега не виждам, но е твърде рано за сега.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#57

Странно при мен си остана 10х зум
Цитирай
#58

Вероятно ако направиш ресет след ъпдейта, тогава ще има промяна в тази опция.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#59

Оп, всъщност грешката е моя. Понеже снимам с 20 мп, а при него няма зум, ми е по-лесно да превключа на HDR режим при който автоматично минава на 12 мп. и зума е разрешен. Демек на HDR режим има 6Х зум, а при нормален режим с 12 мп. си е 10Х зум.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#60

ще трябва май един ресет да направя че имам някой дразнещи леки бъгчета.... как се правеше така че след ресет всички програми да се възтановят от гугъл ли беше че до се все съм го правил на ново
Цитирай
#61

Първо влез в настройки > разширени настройки > резервни копия и нулиране > "резервно копие на профила в google" трябва да са включени първо резервното копие и после автоматично възстановяване. След нулирането при първоначалните настройки, като си влезнеш с гугъл профила ще те пита дали да възстанови и можеш да избереш кои програми да възстанови и кои не. Аз пък не съм връщал заводски настройки и нямам никакви проблеми. Би ли споделил какви проблеми имаш ти и защо не си направиш един бекъп с програмата на Huawei на SD картата, ако имаш такава? Не, че съм я пробвал до сега де, но уж архивира всичко.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#62

Основно с блутута, в работата ми се налага постоянно да изпращам файлове на други таблети и телефони и се получава от втория-третия път... отделно след ъпдейта като звъня ми се получава нещо като пясъчен часовник над обхвата едно такова миниатюрно, може и да е от новия ъпдейт нямам представа, а и зума ми си остана 10х.. иначе ползвам 2 сим карти поради тази причина не ползвам карта памет
Цитирай
#63

За зума виж по-горния ми пост. Объркал съм се, и моя е 10Х зум. Само при активиран HDR е 6Х зум.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#64

Huawei backup е много добра програма, лично изпробвана няколко пъти. Качвам всичко на сд картата и после обратно го възстановявам - програми, игри, снимки...

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#65

Андроид "О" за Mate 9 най-вероятно ще е факт преди края на годината. Huawei първи са започнали работа по новата система (след Google).
https://galagram.com/2017/06/kakie-smart...droid-8-0/

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#66

То това се знае още от 12 април, ама не се знае кога ще започнат ъпдейтите https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1390066


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#67

Има нов ъпдейт - MHA-L29C432B186. Кога ще е наличен ОТА обаче ....
Changelog:
"Тази актуализация добавя 6х мащабиране за по-ясни снимки на далечни разстояния, оптимизира показването на известия в панела за известия и подобрява стабилността и производителността на системата.

[Какво е новото]
Добавено е 6x мащабиране, което ви позволява да правите по-ясни снимки от по-голямо разстояние.
Добавените са известия в лентата за състоянието, когато трябва верификация за публична Wi-Fi.

[Оптимизации]
Оптимизиран дисплей в лентата за състоянието, който сега показва известия по-ясно.
Изтрити ненужни подкани.
Интеграция на последните параметри на мрежови оператори за по-добра работа в мрежата.
Подобрена сигурност на устройството с корекциите за сигурност на Google."
=========
http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/...update.zip

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#68

Абсолютно същото пишеше и за B182.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#69

Преди седмица, докато още го имах във ФФ имаше 2 по-нови ъпдейта от В 185
единият беше май В192. Обаче не ставаха пак за сваляне
На всички го пише този 6х зуум То до сега с толкоз зум и без загуба на качество трябваше да снимаме луната и да и броим пясъчинките...
Цитирай
#70

Offtopic
Предварителни слухове за Мате 10. Smile
Kirin 970 chipset, 18:9 6-inch 2160x1080px screen, 3D sensing dual cameras.

http://www.gsmarena.com/due_in_the_fall_...-26022.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#71

Колеги, току що ми дойде ОТА до b190.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#72

При мен също. Чакам го да се рестартира. Пишеше само за оптимизации и оправени бъгове докато се теглеше - 600 и нещо мб.

Huawei Mate 9 | LG G3 32Gb | Samsung Galaxy K Zoom | Samsung Galaxy S4 - i9505  |  Nokia Lumia 920  |  iPad 2
Цитирай
#73
Music 

От днес B194


Прикачени файлове Миниатюри
   

Sony xperia tablet Z + Sony xperia Z2 black на жената + Sony xperia Z5  black graphite никога повече! Huawei mate 9 4/64GB 
Цитирай
#74

Аз го инсталирах.
Анимцията в снимката ми се струва малко недоправена
Цитирай
#75

Изглежда Mate 9 ще получи Орео скоро. Smile 
http://www.gsmarena.com/oreo_update_for_...-27432.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)