Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[HUAWEI Mate 9] - Софтуерни актуализации

Ако е от Андроид 7.0 до Орео е препоръчително. Иначе само ако има проблеми с работата на устройството.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари

Със седмицата вграденото приложение за заключване на екрана работеше и с Нова лаунчер.
Цитирай

Дано от Нова изкарат някой ъпдейт, че много съм свикнал с Новата.
Цитирай

Аз реших да пробвам Treble support-a и си флашнах почти стоков андроид (LineageOS) и много ме радва

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Цитирай

В ff е излязла в368. Освен секюрити пач от май месец  ново е face unlock app magazin. Трябва само да го удобрят за инсталация.


Прикачени файлове Миниатюри
       

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Не знаех за този finder, не може ли да се заобиколи проверката дали е подписан?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Не може. Ако не е подписан можеш да го свалиш, но дава грешка като се опита да го инсталира.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

През FF вече е разрешено да се сваля В368.
Секюрити пач от 05.05,отключване с лице и hi app за приложения за новостите.
Face unlock го пробвах и работи доста добре/са сравнение както при хонор v10/.


Прикачени файлове Миниатюри
       

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Здравейте колеги , да попитам как е Ореото  струва ли си да минавам към него. Ясно е че е по ново и със сигурност ще е по добро . В момента съм с Нугата и телефона просто лети  , а до колкото знам след това не мога да върна до по стара версия.

 Благодаря ви предварително , ще се радвам да споделите и ако сте "за" направо да се мятам Smile

Huawei P30 Pro
Цитирай

Аз съм с Орео от момента в който го одобриха във FF, вече 4 месеца. Мога да кажа че телефона се държи прекрасно. А тази сутрин изтеглих и В368, през FF, инсталирах го и мога да кажа че Face Unlock - а работи перфектно, както на другия ми телефон, P20 Pro. Инсталирай си Орео - то колега, няма да съжаляваш. Само, след като изтеглиш всички актуализации, му направи Factory Reset задължително.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
[-] 1 потребител изказва благодарност на gogov67 за това мнение:
  • tynata2
Цитирай

@gogov67 Mного ти благодаря , убеди ме . Просто бях прочел някой негативни мнения в Gsm arena и затова се чудех .Проблемите бяха основно с фокусирането на камерата , а това е много важно за мен . Предполагам след това са ги изчистили тъй като при теб е b368 , а драмите са били при ( c185).

Линк:https://www.gsmarena.com/huawei_mate_9-reviews-8073p2.php

И част от мненията: After updating my mate 9 to C185, the selfie is blury and the beuty option is not available, can i remove the update and go back to the original version. Please help

Yes agree with u back camera is not auto focus properly and subject placed after a distance more than 3 meter is blur n not clear i dont know whats the problem my ph never fall from hands i thinks its software issue

След последния update  , повечето са положителни

Huawei P30 Pro
Цитирай

Пуснаха новия ъпдейт 8.0.0.369 с Face unlock функцията,но не ОТА,а през HiSuite.Вече я свалям

HUAWEI MATE 9 MHA-L29
Цитирай

Има нов ъпдейт!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Някой останал с този супер як телефон да ми каже с коя версия е на софта и има ли чек за VoTE?

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Mate 9 и Mate 9 Pro както някои други модели са добавени към бета тестинг програмата за Андроид 9. Ако има заинтересовани..
линк1 линк2

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Има и явно сме само ние...
А ти имаш ли опцията за VoLTE

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Нямам я тази опция. Незнам дали не зависи от оператора всъщност..

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Здравейте колеги, относно опцията за VoLTE : разговарях с представител на Виваком който ми каза че за да акривирам финкцията трябва да си поставя картата в P20 или P20 Pro и оттам да активирам опцията (да се активира на SIM картата) след което да поставя обратно картата в моя Mate 9 и тогава ще имам 4G VoLTE. Работели по разширяване на списъка с устройствата...

Huawei Mate 9 / Huawei U8950-1
Цитирай

Направих го това! Пак не става...не ми показва индикация за VoLTE

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Пристигна ъпдейта за GPU Turbo  (8.0.0.377). Оптимизира записа на екрана, добавя приложение Game Suite и Ноемврийската актуализация

Huawei Mate 9 / Huawei U8950-1
Цитирай

Моят номер на версията е 8.0.0.318

Турбото го получих преди месец вече...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Колеги да сте забелязали подобрение в живота на батерията след последните ъпдейти? При мен на про версията след последните ъпдейти включващи (поне така се предполага) Турбо ГПУ имам чувството, че чувствително се подобри. Незнам дали е заради това Турбо ГПУ или някакви други софтуерни оптимизации, но съм доста доволен, то и преди си бях де, но сега още повече ..

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Не знам за софта с турбото не съм го пробвал, но аз си флашнах OmniOS и вече месец и половина съм с него и не мисля да се връщам към сток.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Цитирай

не съм се занимавал с къстъм ром-ове, но е хубаво, че има опции Smile

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Пробвахте ли EMUI 9? В FF го има само че трябва NoCheck Recovery да се флашне преди това.

Засега съществена промяна не намирам освен тук там някой нов стил на бутон. [Изображение: 2edb6011f440f19ed5846aa005234669.jpg]

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)