Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[HUAWEI Mate 9] - Софтуерни актуализации

аз чакам да се появи ОТА

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
Аксесоари

Huawei започнаха разпространението на актуализацията до Android 9 Pie и EMUI 9 за смартфоните от серията Mate 9 и Nova 2s. Към момента обновяването е налично за потребителите в Китай, които притежават Mate 9, Mate 9 Pro, Mate 9 Porsche Design и Nova 2s. Китайската компания вече актуализира всички варианти на Mate 10 без Lite с най-новото издание на операционната система и сега е ред и на по-старите модели. Това е второто и вероятно последно основно актуализиране на Android за устройствата от серията Mate 9. Към момента то се предлага само в Китай, но вероятно ще достигне и до останалите региони през следващите седмици.

 
Цитирай

вчера ми излезе 9ката в HiCare. Големичък беше ъпдейта, към 3.6 ГБ. Визуално доста промени забелязвам в интерфейса.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на mg22 за това мнение:
  • RiseOfTheLycan
Цитирай

Евала на huawei,два голями ъпдейта и след всеки телефона работи превъзходно.За трети път го имам този модел от излизането му и съм супер доволен от него.Сега с андройд 9 батерията като чели държи по-добре от последния с аднройд 8 ром.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Има нов секюрити ъпдейт.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S II
Huawei Mate 9
Poco X3 Pro 256Gb
Цитирай

При мен също пристигна нов ъпдейт.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Браво на Хуавей, че продължават с ъпдейтите! Вчера изненадващо получих голям ъпдейт ОТА с ЕМУИ 9.1


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Да, аз го имам от 2-3 седмици г/д. Но това ще е последния голям мисля.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Пак добре, като за 2+ годишен телефон Smile Може и да си въобразявам, но се усеща като да върви по-мазно от преди.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

(2019-08-14, 16:24:49)Denissxx написа:  Да, аз го имам от 2-3 седмици г/д. Но това ще е последния голям мисля.
Да. EMUI 10 както и Android 10 за модела няма да има: https://www.huaweicentral.com/huawei-mat...ce=ixbtcom

 
Цитирай

Huawei Mate 9 започва да получава нова актуализация, която включва Screen Sharing, Smart Charge, както и актуалните месечни пачове за безопасност. Вече се предлага в Китай, но в скоро време се очаква и международната версия.
[Изображение: fc5d9bf4995bf3efd2a277f7959f34dc-full.png]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)