Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[HUAWEI Mate 9] - Софтуерни актуализации
#76

Колеги, току що ми дойде ОТА до b190, нужно ли е  след ъпдейта да върна до заводските настройки .Телефона е на 2-3 дена така че не ми е проблем , нямам нищо ценно гол като пушка  Smile

Huawei P30 Pro
Цитирай
Аксесоари
#77

Не е нужно.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#78

Колега по принцип не е нужно, но е силно препоръчително след ъпдейт да си започне да работи на чисто телефонът. Според мен по-добре ги върни сега, та ако евентуално има някой бъг да се оправи, не после да си качиш нещата и да се ядосваш.
Цитирай
#79

Препоръчително е в случая, когато се минава към по-висока версия на ОС, иначе не е задължително, но може, ако след друга актуализация се наблюдават бъгове в работата на устройството.

 
Цитирай
#80

Честито колеги, вече има официален стейбъл ъпдейт на европейския модел до Android 8.0 Oreo. Скоро трябва да започне по-широко разпространение на ъпдейта. EMUI 6.0 си е почти същия като 5.0, за съжаление.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#81

По принцип датите за ъпдейт до Орео за тази година са изтеглени доста напред. За Mate 9 е Октомври, за Mate 8, Р10 и Р10 Plus - Ноември.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#82

Нещо октомври мина!
Дано дойде!!!
Цитирай
#83

Ъпдейта ще започне да се пуска 2-3 седмици след като се появи Мейт 10/10 Про по рафтовете в магазините. Това значи до края на ноември.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#84

Mate 9 L09 C432 получи ъпдейт до B194 и EMUI 5.0.1


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#85

Днес пристигна още един ъпдейт до B197.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#86

Какво е новото
Цитирай
#87

В B197 нищо, само корекции за сигурност на google.
В B194 добавиха в камерата опция за движеща се картина, друго не съм забелязал. Пишеше нещо и за галерията, но в нея не забелязвам нищо ново.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#88

От около месец съм с Бета версия на 8цата. Натъкнах се на доста бъгове, апп-крашвания и т.н. Менюто е по-изчистено, някои икони са кръгли и новата функционалност на Орео екран в екран ми направи впечатление, също менюто за батерията е променено... Дано изчистят бъговете и по-скоро да идва финалната 8ца.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#89

Как да стана бета?
Цитирай
#90

Не съм сигурен за Мейт 9 , но за Мейт 9 Про имаше възможност да заявя интерес през сайта на Хуауей като изтеглих една бета програмка, след известно време получих ОТА ъпдейт. Но това беше края на октомври. Предполагам бета тестването е приключило вече и се работи за изкарване на финалната версия и за 2та модела.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#91

Започва официалното ъпдейтване на Mate 9 и Mate 9 Pro с Андроид 8 и ЕМУИ 8. От gsmarena пишат, че ще получим много от AI функциите на Mate 10 , като аз лично се надявам че наистина ще добавят т.нар. Desktop Projection .

https://www.gsmarena.com/huawei_mate_9_a...-28610.php

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#92

Е те чакали да си продам Мейта, ццц Big Grin


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#93

Малшанс Smile

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#94

Сега получих актуализация 198.
За сигурността
Цитирай
#95

Никой ли няма Орео?
Цитирай
#96

На мен ми излиза, че нямало квоти! ?

   
Цитирай
#97

Това ОТА ли си го получил?

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#98

През HiCere ама то май е същото незнам.
Цитирай
#99

Тази година май няма да се случи.
.
Цитирай

От четири дни съм с ореото.Работи доста добре.Вече можеш от настройките да криеш навигацинния бар.В камерата е добавена опция 3д панорама.Вече работи и намаляването да разделителната способност на екрана за икономия на консумацията.Реално дали има ефект не съм пробвал.


Прикачени файлове Миниатюри
           

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)