Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[HUAWEI Mate 9] - Софтуерни актуализации

мнение 76 от tynata2

Колеги, току що ми дойде ОТА до b190, нужно ли е  след ъпдейта да върна до заводските настройки .Телефона е на 2-3 дена така че не ми е проблем , нямам нищо ценно гол като пушка  Smile
Цитирай

мнение 77 от viktor11

Не е нужно.
Galaxy А 7  :  Honor 8 lite
Цитирай

мнение 78 от niksapz

Колега по принцип не е нужно, но е силно препоръчително след ъпдейт да си започне да работи на чисто телефонът. Според мен по-добре ги върни сега, та ако евентуално има някой бъг да се оправи, не после да си качиш нещата и да се ядосваш.
Xiaomi Mi4
Цитирай

мнение 79 от NoMaD

Препоръчително е в случая, когато се минава към по-висока версия на ОС, иначе не е задължително, но може, ако след друга актуализация се наблюдават бъгове в работата на устройството.

Цитирай

мнение 80 от Anastasia123

Честито колеги, вече има официален стейбъл ъпдейт на европейския модел до Android 8.0 Oreo. Скоро трябва да започне по-широко разпространение на ъпдейта. EMUI 6.0 си е почти същия като 5.0, за съжаление.
You can use my referral link to receive $20 to get an accessory for your new OnePlus 5.

https://oneplus.net/invite#LIQ9NA97HKGCOM
Цитирай

мнение 81 от ronnie72

По принцип датите за ъпдейт до Орео за тази година са изтеглени доста напред. За Mate 9 е Октомври, за Mate 8, Р10 и Р10 Plus - Ноември.
HUAWEI MATE 8 - 3/32GB /// XIAOMI MI MAX - 3/32GB

Цитирай

мнение 82 от gelet0

Нещо октомври мина!
Дано дойде!!!
Цитирай

мнение 83 от vargala81

Ъпдейта ще започне да се пуска 2-3 седмици след като се появи Мейт 10/10 Про по рафтовете в магазините. Това значи до края на ноември.

HUAWEI Mate 9 MHA-L09
LG V10 - H960A
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD