Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[HUAWEI Mate 9] - Софтуерни актуализации

При мен няма нищо.
Моя е от Мтел
Цитирай
Аксесоари

То и при мен не дойде ота.Ъпдейтнах го насила.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Как става
Цитирай

Тук е описано.
https://forum.xda-developers.com/mate-9/...d-t3698229

Ако има неясноти при първа възможност ще направя тема как става.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Изтеглих го. Ама май няма да се справя без помощ.
Цитирай

Снощо получих ОТА ъпдейт към Орео стабилна версия на моето Про. Първите впечатления са, че са изчистения някои бъгове и върви една идея по-добре от бетата. Ще се види по нататък как е ..


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Някой дали знае за л29-c567 кога се предвижда упдейта.
Цитирай

През firmware finder ми дойде B363.Секюрити пач от 1 януари.Вече почти месец съм с ореото и нямам никакви забележки.Телефона се държи перфектно.


Прикачени файлове Миниатюри
   

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Колеги при вас на 8цата има ли го това нещо, като пусна клип в ютуб нормално и после завъртя телефона в ландскейп, по някаква причина се променя контраста на видеото. Като го върна обратно пак се променя обратно. Това на 7цата не се получаваше така.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Колега опиши моля как използваш firmware finder зашото аз съм с C567b190 и нямам ъпдеит.
Цитирай

От къде е купуван телефона? С567 е софтуер за USA. За Европа е С432. Възможно е за USA да не е пусната все още актуализацията до Орео.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

телефона е то USA но през firmware finder излиза че има орео за него,но по проверка за инсталация по имея ми дава че не може да се инсталира.
Цитирай

Може да опиташ през HiCare да провериш за ъпдейт. Може да опиташ със смяна на региона или "Изтегляне на най-нов пълен пакет" (или както е на английски).

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Ореото го качиш насила, по нагоре съм дал линк към hda. След това ff съм инсталирал два ъпдейта, само ги чакам да ми даде разрешение.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Проблема при мен че FRC e заключени отклучих боотлодера но не мога да кача нищо заради FRC.Някаква идея как да го отключа,защото изчетах доста но не става.
Цитирай

(2018-01-04, 08:40:43)boboe написа:  То и при мен не дойде ота.Ъпдейтнах го насила.
Нови неща има ли или са само пачове за сигурност?

 
Цитирай

Май само пача, за сега не съм видял нещо ново.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Беше декември. После януари, февруари. Ама нъц.
Ще се окажат прави тези които говорят колко лоша е поддръжката.
Цитирай

Във Firmware Finder има одобрена актуализация за европейската версия на MATE 9. Вече месец съм с Орео, изтеглено то там и нямам никакви проблеми. Теглете си ъпдейта, един ресет след това, и сте готови.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

Вече не работи приложението за заключване на екрана
Цитирай

Може да не работи ако си инсталирал друг Launcher, тогава изписва че приложението не е инсталирано. С оригиналния на Huawei, при мен, си работи без проблем.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

Мисля, че якъде бях чел, че Хуявей са казали орео 40 дена след като операторите в САЩ започнат да продават mate 10. Датата е била 18 февруари, значи най-рано началото  на април за нашите девятки ?
Цитирай

Най-накрая дойде Oreo!В момента го свалям!

HUAWEI MATE 9 MHA-L29
Цитирай

Да явно не съм бил прав ?
Цитирай

Задължително ли се прави ресет след ъпдейта ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)