Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бъг Balong
#1

Здравейте, снощи направих опит за ъпдейт на телефона, само че мисля че версията която сложих на телефона в била грешна тъй като накрая написа, че се е провалил ъпдейт-а.  След като ми се рестартира телефона видях, че изглежда доста странно и за номер на версията пише BalongC52B311. Ъпдейт-а който сложих на моя телефон е B551, който дръпнах от темата за официални актуализации по горе. Проблема според мен е явно, че съм объркал версията и при инсталацията се е получил някакъв бъг. Явно е трябвало да сложа за двусимовата версия, но сега като се опитвам да сложа друга версия не става по нормалния начин. Проблема е също така, че не мога да се сетя коя беше предната версия с която беше телефона. Ако може някой да помогне, ще съм много благодарен.  

[Изображение: vhxo90.png]

HTC Desire X Black
Цитирай
Аксесоари
#2

А със колко сим карти е телефона?Защото се вижда един имей.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Цитирай
#3

Ами никога не съм го ползвал с две сим карти, тъй като не ми се е налагало. Да уточня, че този телефон ми е заменен понеже старият ми Huawei G6 сдаде багажа и нямам нито оригиналната кутия, нито знам много подробности за този телефон.

HTC Desire X Black
Цитирай
#4

Заменен от кого ? Откъде закупи предния телефон? Може и да си сложил грешна версия преди да пуснеш ъпдейта каква беше версията на телефона Ale-L21C**** ?
Balong Bug може да се получи , когато актуализирате P8lite, и той е ограничен до известен регион или оператор и може би означава, че той не е международна версия и може би той е заключен към някой оператор .

Може да пробваш по този метод да го оправиш http://ministryofsolutions.com/2016/07/h...2b311.html
Цитирай
#5

Ами от Виваком ми е телефона. А относно старата версия не си спомням точно номера (мисля, че беше нещо от рода на Б13* или Б12*), но откакто го имам не ми е давал, че има наличен ъпдейт и затова пробвах ръчно. Иначе довечера или утре вечер ще пробвам този метод който си предложил. Благодаря и ще кажа дали е станало.

HTC Desire X Black
Цитирай
#6

Много е важна последната цифра. Опитай да се сетиш дали този номер е завършвал с четно или нечетно число. А от Виваком не би трябвало да е заключен...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)