Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заслужава ли си днес покупката на Ноут 3?
#1

Може би е коментирано 10 пъти, но много ми харесва Ноут серията и никога не съм имал Ноут.
Продадах си С7 еджа, гледах гледах и няма какво ново да си купя, всичко е на високи цени, а реално нищо не предлагат.

Мислех или Ноут 3 или 4 или 5... но 4 като, че ли не е така красив като Ноут 3... а Ноут 5 едно, че не е пуснат официално за Европа (което е доста голяма глупост), няма сд карта и писалката, ако я завреш наобратно, трудно се измъква.
   
Та остана само Ноут 3... бюджета ми като цяло е до 1100лв за телефон, може и повече, но си чукам главата с какво да се поглезя...

Ползвам си сега отново Айфона, като цяло продадах еджа, защото извитият екран доста ме объркваше и клавиатурата беше доста неудобна. Huh Huh

Малко се изгубих в толкова много модели.

Сега то е ясно, че нов Ноут 3 няма, има втора ръка, но има и доста ментета, какво да гледам?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

Ноут 3 не си заслужава по нито един параграф по мое скромно мнение. Той е от ерата, когато самсунг още бяха в експериментаторската си фаза от към софтуер (разбирай, че не става). Реално вече е много стар модел и идвайки от айфон и Еджа да минеш на ноут 3 имам чувството че ще ти е шок от към перформънс. Вчера бях принуден да ползвам за известно време един M9, който хем беше вече с Нугата, но се представяше отвратително... представям си още по-стар модел на какво ще прилича.
А защо не 1+3Т?

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#3

Като изключим проблема които се прояви при мен..2 пъти за 2 години ( писал съм за него в раздела за Ноут 4), съм доволен от него. Софтуерната му поддръжка изтече с ММ, но телефона работи все така мазно, камерата му дори и 2.6 години по-късно е доста прилична. Препоръчвам да се вземе втора ръка на разумна цена, ако ти хареса му взимаш нова батерия и съм сигурен, че няма да ти липсва почти нищо Smile

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай
#4

За 1100 Note3 не си заслужава, за около 300лева си заслужава.

Huawei P10
Цитирай
#5

Много ясно че ще е втора ръка, може и да е шок да.
Но засега няма друг интересен ноут, исках ноте 7, ама го спряха.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#6

Здрасти, ще има нот7 виж в раздел новини.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#7

Ноут 3....даже не знам как се върна там Smile Някой Нексус примерно?

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Че какво толкова му е на този телефонSmile
Като няма нормален НотеSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#9

(2017-03-28, 07:58:25)musabesni написа:  Ноут 3....даже не знам как се върна там Smile Някой  Нексус примерно?

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk

Не знам защо ги пишете тези глупости -значи допреди 10-на месеца си е струвало да се купи -като се погледне тази тема:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=83840
А сега вече не си струва... без да се споменава цена и за какво ще се използва.
Бих добавил по въпроса за автора освен 3, че си струва и 4 -защото тя темата ще е същата ако се беше пуснал и за ноут 4 -като се има впредвид че една година близо мина от темата за ноут 3.
Не виждам -абсолютно никаква причина модели 2013/2014 флагмани с 3гъби рам и 4-8 ядрени професори от НАЙ високия клас 8-ма серия да не стигат за рутинни задачи и работа с приложения. За игрички никой не говори.
Цитирай
#10

И за игри стават.
Освен това функциите на Ноут никой телефон ги няма ( особено тройката )

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • jiktak
Цитирай
#11

Ако си заслужава,трябва да е нов,защо да са глупости? Да си вземеш втора ръка телефон на 3-4 години граничи с глупоста...колкото и да е евтин...

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

(2017-03-28, 11:24:54)musabesni написа:  Ако си заслужава,трябва да е нов,защо да са глупости? Да си вземеш втора ръка телефон на 3-4 години граничи с глупоста...колкото и да е евтин...

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk

След бърза справка в mobilebulgaria.com се вижда че един екземпляр се продава на 360лв ползван 6 месеца с остатъчна гаранция 6 месеца.
За какви 3-4 години говориш??? :-).
Цитирай
#13

Абе най-добре е ти да си го отвориш 1.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#14

(2017-03-28, 10:12:05)mgmchannel написа:  Не виждам -абсолютно никаква причина модели 2013/2014 флагмани с 3гъби рам и 4-8 ядрени професори от НАЙ високия клас 8-ма серия да не стигат за рутинни задачи и работа с приложения. За игрички никой не говори.

Софтуера е причината дори рутинни задачи да не са толкова приятни за изпълнение на телефон от 2013, особено като е Самсунг. Хардуера е от малко до никакво значение в момента.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#15

360лв. за модел 2014?Че и с остатъчна гаранция...да си го ползват със здраве казвам аз?Ако ти го подарят съм съгласен да се ползва да речем,ама само тогава...Виж Ноут 4 се намира за съвсем малко повече,той вече е друга бира.

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

(2017-03-28, 13:14:17)smiley написа:  Софтуера е причината дори рутинни задачи да не са толкова приятни за изпълнение на телефон от 2013, особено като е Самсунг. Хардуера е от малко до никакво значение в момента.

Поовличаме се малко, да кажеш че говоря на посоки -имам Z Ultra(2013г) с андроид 5.1.1 и нямам никакви проблеми с нито едно приложение, а те са доста.
Какво дефинираш под "приятни за изпълнение" -защото при мен нещата са ок, или може би не използвам толкоз тежки приложения като тебе... знае ли човек.
Цитирай
#17

Може би по-скоро имаше в предвид фирменият интерфейс на Самсунг, от тези години си доста сбозан. При Сони от години нещата са доста по-изчистени. Като цяло Ноут 3 си е още добро предложение за ежедневна употреба, а и може да се намери на много добра цена.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#18

Явно човек трябва сам да си прецени какво да си купува, тука всеки мисли по друг начин, което си е нормалноSmile

Благодаря ви на всички.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#19

Вземи си iPhone 7 Plus, тамън да ъпгрейднеш iPhone 6S Plus.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#20

И за какво ми е, той същият.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#21

Да, няма толкова голям смисъл, но като си имал Samsung Galaxy S7 Edge (най-добрия телефон за 2016), негов конкурент е iPhone 7 Plus, всичко останало няма смисъл.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#22

(2017-03-28, 18:31:58)hazART написа:  ... Samsung Galaxy S7 Edge (най-добрия телефон за 2016)...

Последно като гледал класациите за 2016 си беше на 3то място и то защото 1+3Т не участва в класациите ... Не знам що така се обърквате ... 1 място е за айсиктир, второто е за пиксела и 3то за С7 ... Единствено първо място взе на EISA за камерафон, като взе титлата от G4 и не че снима по добре, ами просто условието е да е от 2016 а G4  е 2015 ... 
Една малко по добра камера и външен вид не правят едно устройство най-доброто ... еле пък неудобно извития екран на ръба ... 
Колкото за ноут 3 машинката още има какво да показва ...
Цитирай
#23

Нещо се заблуждаваш телефона има награда, като цяло за най-добър телефон за 2016.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#24

Хм спечели Best smartphones of MWC 2016 което е февруари 2016 при представянето му, а тогава пиксел нямаше и участваха само: LG G5, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge, Xiaomi Mi 5 and Alcatel Idol 4S... в края на 2016 равносметката е друга ... Скоро се смях на наградата Recombu Awards 2016 където я грабна 1+3т следван от пиксела и ябълката, а с7 беше на 9то място ...
Има заблудени определено ... въпроса е кои са?
Цитирай
#25

Аз знам какво съм чел, телефона е най-добрия за 2016, не е нужно винаги да се изписва толкова много информация, и където бях чел никъде не пишеше за провала LG G4, и не е нужно от 1 мнение да се почва с романите. Wink Offtopic Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)