Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заслужава ли си днес покупката на Ноут 3?
#26

Offtopic Аааа то и аз знам какво съм чел, НО знам и какво показва опита ми ... та определено има разлика от прочетеното и пипнато и видяно ... Колкото до провала LG G4 ако под провал разбираш, че G4 прави по добри нощни снимки от статив от S7, то определено е провал ... въпросът е за кой?
Жив и здрав и винаги се съмнявай и бъди реалист ...
Цитирай
Аксесоари
#27

Ако извивките на дисплея на едва са ти проблем, защо не вземеш нормалната с7мица?

Huawei P10
Цитирай
#28

То и knox ми е проблем и touchwiz ми е проблем ... Алтернативи?
Ноут поне s pen компенсира ...
Цитирай
#29

Много си претенциозен Big Grin Lol , разбирам провал проблема с дънната платка и умиращия от нищо в ръцете ти, това малък проблем ли е, или си измислям, и стига с тая камера, на всички флагмани от 2015 камерата е по-хубава от на LG G4, да не говорим за флагманите от 2016, и след мнението ми не е нужда да пишеш каквото и да било, защото няма смисъл от спама който се прави. Offtopic

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#30

Не че имам Note 4 ама камерата му също е по добра от на G4. Лично ги сравнявахме с едно приятелче което има G4. Относно Note 3 според мен телефона си заслужава все още макар поостарял той си остава един от флагманите в най високата серия на Самсунг.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#31

(2017-03-28, 14:50:02)mgmchannel написа:  Поовличаме се малко, да кажеш че говоря на посоки -имам Z Ultra(2013г) с андроид 5.1.1 и нямам никакви проблеми с нито едно приложение, а те са доста.
Какво дефинираш под "приятни за изпълнение" -защото при мен нещата са ок, или може би не използвам толкоз тежки приложения като тебе... знае ли човек.

Както колегата преди мен каза - Самсунг по времето на Ноут 3 не се славеше с перфектно оптимизиран софтуер. Това още бяха дните, където телефонния указател му отнемаше 10 минути да зареди, а галерията се отваряше само като и скимне. 
Не казвам, че няма да върши работа - ще върши. Въпроса е че човека до сега е ползвал S7e и iPhone и има опасност Ноут 3 да му се стори като от друга планета (не в добрия смисъл обаче). Ако обаче му харесва телефона и е готов да направи няколко компромиса - няма лошо, ще му върши работа.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#32

Каквото и да си говорите единствено камерата на тъмно може да се изложи спрямо днешните устройства. С малко опит софтуера лети колкото и да е странно на повечето участници в тази дискусия. За бързина съм готов и на залагания както се казва. Имам Note 3 N9005 и го ползвам за първо устройство до сега не ме е предал, а и имам повече хардуерни елементи от сегашните уж модерни. Отличавам се от всички защото си имам всичко в едно евтино вече устройство и работещо супер до момента. А колко преинсталирания е отнесъл само той си знае. Една батерия съм сменил преди 3 месеца оригинална Smile



Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#33

Ти не си с официален софтуер от Самсунг, не се броиш Tongue
Но аргумента ти е доста валиден - за Ноут 3 доколкото знам неофициалната поддръжка е добра, така че ако автора на темата има неразбирателства със софтуера винаги може да се намеси.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#34

3 RAM 32 GB вътрешна памет и слот с карта от 32 GB не се оплаквам от нищо. Телефона си е добър до момента Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#35

(2017-03-29, 00:09:11)rado__8 написа:  3 RAM 32 GB вътрешна памет и слот с карта от 32 GB не се оплаквам от нищо. Телефона си е добър до момента Smile

Това ясно и ноут 4 го предлага , но ако не си с тъч-уиз базиран ром -как се оправяш без писалката, все пак СИЛАТА на ноута е точно в нещата които може да правиш с нея и специализирания софтуер написан за нея.
Преди години... на първия ноут и аз така слагах -оптимизирани ромове, но в един момент установих че ако ще я карам така то НОУТ въобще няма да ми трябва, а само модел с добра поддръжка в хда.
За мен няма "ЗА ТОЗИ" модел, за "ТАЗИ" серия -никаква логика от слагането на такива ромове, ако няма да се ползват благинките на самсунг, ОСВЕН -ако човек след време реши да спести закупуването на нов, да си оптимизира неговия и да разкара съответно по-тежкия традиционно тъчуиз на самсунг.
Но това е само моята логика Cool .
Цитирай
#36

Да се включа и аз напълно стоков апарат върши ми страхотна работа вече почти 2г (взех го почти нов втора ръка на смешна цена) Та да се върнем към темата... да апарата остаря но не бих го заменил дори и да го продам отново ще взема същия!!! Както каза колегата по горе само 1 батерия съм му сменил справя се със всичко приложения игри и така нататък , батерията е доволна и изкарвам работния ден с нея!!! Има достатъчно памет екрана е голям с пен е страшно удоволствие... и удобство на кратко найстина да 4 е по нов модел доста по бърз по хубава камера и т.н , но познавам доста хора с 4 ки който имаха ред проблеми (просто я няма здравината като в 3) За това аз лично бих взел отново този модел Smile сарал съм ги подред повечето като започнем от с1,с2,с2+,с3,с3нео,с4,с4 актив и т.н и с двете ръце взимам 3 Smile остарял но качествен апарат!!! Ако е до 300/350 лв си заслужава има доста прилични екземпляри , ако ли не някой друг лев от горе 4 Smile Поздрави!!!

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#37

Note 4,преди малко погледнах..ПОД 400 лв. ги има..Ноте 3 не си заслужава стотинките..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#38

Абсолютен топ e Note 3.
Смених го за S7 Edge, но пак бих си го взел.
Единственото му слабо място - снимките вечер. Това е. Това беше и основната причина да си взема S7 edge.

Nokia e52 >>> Nexus 4 >>> Note 3 >>> Nexus 5X >>>
S7 Edge Android 7 Nougat Xposed 88.1

S9 [ROM][G96xF/DS/FD/N][ALEXNDR] * U8DTC5 * DevBase v7.3 * Encryption support
S21 256 no root


 
Цитирай
#39

(2017-03-29, 00:48:32)mgmchannel написа:  Това ясно и ноут 4 го предлага , но ако не си с тъч-уиз базиран ром -как се оправяш без писалката, все пак СИЛАТА на ноута е точно в нещата които може да правиш с нея и специализирания софтуер написан за нея.
Преди години... на първия ноут и аз така слагах -оптимизирани ромове, но в един момент установих че ако ще я карам така то НОУТ въобще няма да ми трябва, а само модел с добра поддръжка в хда.
За мен няма "ЗА ТОЗИ" модел, за "ТАЗИ" серия -никаква логика от слагането на такива ромове, ако няма да се ползват благинките на самсунг, ОСВЕН -ако човек след време реши да спести закупуването на нов, да си оптимизира неговия и да разкара съответно по-тежкия традиционно тъчуиз на самсунг.
Но това е само моята логика Cool .


 Писалката си работи с всеки РОМ който съм слагал дори и в момента, не знам защо си останал с впечатление, че не работи.



Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#40

@rado ако сега трябва да си вземеш нов телефон, какъв би си взел, и пак ли ще го руутваш? Offtopic

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#41

Offtopic

Когато дойде времето ще му мисля. Нищо ново не виждам което да си струва. А до колкото рута... ами то без рут си скопен и си просто юзър ползвател, а аз обичам да си модвам и променям, не вярвам да имам нерутнато устройство някога Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#42

Благодаря ви на всичкиSmile
Ноте 3 ще е Smile за 300лв няма по-добро устройство, а пък и съм нямал никога Ноте.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#43

Честито ако е за 300 и дано излезе имане.

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#44

Вземай ноут 5...ако не бях счупил моя щях още поне 2 години да си карам с него.... страхотен телефон.
П.С. Сега видях че си се насочил към ноут 3... пак много допър телефон...хубав дисплей....алот за карта памет и сменяема батерия...инфра ред бластер...само плюсове.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#45

Note 3 много добър избор предпочитам пред Note 4

/SonyXperia Neo 4.0.4/GS1/GS2/Galaxy S4/NOTE2 4.1.2 Hawkish Exv2/LG G3 4.4.2 ROOT/NOTE3/NEXUS5/SONY XPERIA Z ULTRA 4.4.4/Iphone5s/Note 4/Galaxy S8/Galaxy S8+/NOTE8 DS
Цитирай
#46

Това е най-добрият смартфон! Вече 4-та година карам с него и нямам намерение да го сменям.

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
Цитирай
#47

И аз с него от както излезе.. освен една сменена батерия друго не съм му пипал и не е мръднал Wink

Black Galaxy Note 8, Samsung Galaxy S21 Ultra 512 GB
Цитирай
#48

Много добро телефонче. 2 години бях с такова.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#49

Здравейте!
А какво ще кажете да двусимовия Note3 - N9002? Насочила съм се към него.
16GB вградена памет, 3GB RAM, 4 ядрен процесор Quad-core 2.3 GHz Krait 400 - същия като на N9005.

Дали ще може да се рутне ако има нужда и да работи ок? (Ще го взимам втора ръка и не знам с какъв андроид е)

Ползвам навигация iGo и определено предпочитам да е на картата памет. От 2г съм с Galaxy S3 Neo I9300I Duos (като цяло от много години съм с двусимови апарати). Фактор при избора е и възможността за голяма батерия - 10 000 MAh е за Note 3, а на S3 ми е 7000MAh.

Samsung Galaxy S3 Neo I9300I Duos - Jelly Bean 4.3
Samsung Galaxy S Duos 2 S7582 - Jelly Bean 4.2.2
Lenovo Yoga Tablet 8" (B6000) - Jelly Bean 4.2.2

Цитирай
#50

Смисъл от рут винаги има , но сама ще прецениш дали има смисъл да го правиш.
Има няколко начина за рут - Kingoroot , http://updato.com/how-to/how-to-root-sam...-auto-root .
Иначе относно самата тема - да на добра цена мисля ,че ще си доволна от телефона .

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)