Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Самсунг планира да продава обновен Galaxy Note 7s
#1

   


Технологичния гигант Самсунг обяви в понеделник,че планира да рестартира продажбите на добилия печална слава модел Note 7.

http://mobile.reuters.com/news/technology

Защо ли не съм изненадан ?Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Обновен, в смисъл рециклиран.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#3

Ако са на добра цена може и да си купя един.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#4

А как се разбира със закона за стоки с възможна двойна употреба? Тоз ще става ли за бомби и палежи?
Цитирай
#5

ако са го направили да не се пали, телефона си беше страхотен, ще се купува гарантирано
Цитирай
#6

Кога излизаSmile това е супер телефонSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#7

Някъде четох, че ще е само за определени пазари, батерията ще е с намален капацитет. И предварително ще има разговори с операторите, дали ще искат да го предлагат и т.нат. След като е бил потенциално опасен е нормално сега да са малко или много скептични към иначе хубавия телефон...

А ето къде съм го прочел. Big Grin Smile

http://www.mobilebulgaria.com/news/39914...laxy-note7

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#8

Аз нямаше да го купя, но това определено е най-хубавия телефон, който съм разглеждал - заоблен, но не чак толкова, колкото едж версиите. Жалко че така се случи, щеше да е голям хит.
Цитирай
#9

Мисля че всички изгубихме, че този модел се провали.
Сега ако е на около 1000-1200лв ще е супер.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#10

Ако не се пали директно взимам един не ме интересуват никви s,note серията винаги е била по добра.
Цитирай
#11

Не си правете илюзии за цената само. Ще е като за Note 8.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#12

Единственият телефон на Самсунг който ме грабна с визия. За малко да го взема есента от оранжевите като си прехвърлих номера, но греда.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#13

Ако е под 1000 веднага мятам един. Все пак има история. Кой ще купи бивша бомба за над 1000, не върви...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#14

Въпросът е колко ще намалят батерията, че ако тоя дзвер е с 3000 mah малко няма да му отива...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#15

Някъде четох, че ще е 3200.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#16

Има ли информация кога ще го пуснат и дали ще се продава в България?
Цитирай
#17

Ако писалката не ви е важна, по-добре да се насочи човек към S8... 5.8инча екран с размерите на 5 инчов екран.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#18

Ами аз точно за това го искам защото е с писалка ползвал съм s3,s5 и за кратко s6,но никога Ноут.Затова дано да го пуснат за продажба и у нас.Просто стилуса много ме кефи.
Цитирай
#19

Те докато го пуснат, ще дойде време за Ноут 8... надали ще пуснат нещо... и ако пуснат, ще е нещо само минимално за определени страни в Азия.

Разсъждавам на глас.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#20

Тогава ще се чака Ноут 8.
Цитирай
#21

(2017-03-28, 07:35:02)bodonance написа:  А как се разбира със закона за стоки с възможна двойна употре*а? Тоз ще става ли за бомби и палежи?

Човече и ти ли? Мислех те за по-ерудиран, начетен и интелигентен човек... Това дето го пишеш е с извинение за думата, чисто и просто " лакърдия"...

Galaxy S
Galaxy S4
Galaxy Note 4
Galaxy Note 8 Black
Galaxy Note 10+ Aura Black
Galaxy S22 Ultra 12/256GB Phantom Black
Цитирай
#22

Би било добре и ти да се стегнеш. Нотето 7 гърмеше като ядрана бомба. Айде малко по-сериозно. Щом Самсунг го спряха от производство си беше сериозен проблем и голям провал. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#23

(2017-03-31, 22:28:27)faust написа:  Човече и ти ли? Мислех те за по-ерудиран, начетен и интелигентен човек... Това дето го пишеш е с извинение за думата, чисто и просто " лакърдия"...
Принципно има едни въпросителни в края на изреченията, та замисъла беше за шеговито питане дали е решен проблема с гърмежите и самозапалванията ... Явно неуспешен опит за шега ще да е.
Цитирай
#24

То само нови батерий им трябват. Телефоните са си добре.
Ама много ми е любопитно, на каква цена ще ги пуснат. Защото 3 милиона са били закупени, и са върнати, значи ползван телефон си купуваш с минало.
Виж за 500 доларя ща взема един.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#25

Те нямат толкова много телефони в наличност и едва ли ще стигнат до много държави.....4.3млн....За кой по-напред ?
Вероятно ще си ги оставят за Азия...Предимно....Smile

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)