Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Самсунг планира да продава обновен Galaxy Note 7s
#51

Не си ме разбрал.
Самсунг +500 лева
NOTE +300 лева
Телефон-200 лева.
Тук въпросът е, че при другите, последното перо е 1000 лева, а тук само 200.
Другото е константа


__________________________
Харалампи изпи бирата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
Аксесоари
#52

Проблема е, че минало годиншен флагман, цената иначе е добра-Да.
По-скоро е Самсунг да се оттърват от количествата отколкото, че наистина искат да върнат Ноут 7.
Ще се опитат да шитнат колкото може повече бройки да се разчистят складовете и този телефон ще се забрави много бързо при появата на Ноут 7 септември месец.

Дали си заслужава за 500-600 Евро, да определено, защо не.
Цитирай
#53

Нова информация за по-ниска цена на refurbished Note 7.
http://www.gsmarena.com/refurbished_gala...-24973.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#54

Refurbished Note 7 ще е с по-ниска цена от оригинала : http://www.androidauthority.com/refurbis...ce-771185/

 
Цитирай
#55

Това вече е друго. На тази цена бих взел телефона.
Цитирай
#56

Да си говорим реални неща ... телефона му се спряга някаква цена от 450-500$ или по нашенско 900-1000лв , като това са още слухове. 100% телефона няма да се появи тук официално, което значи поръчки от чужбина, чакане, питанки около гаранцията ... и това за цена от около 1000+лв и то в навечерието преди да пуснат новия Note8.
Това според мен е несериозно ... още повече взимаш телефон, които е бил изваден от световния пазар заради сериозен дефект и броиш не малка, даже голяма сума пари за него .... общо взето приказки от 1001 нощ Smile
Да беше нещо около 6-700лв да се зачуди човек, но при горе споменатите факти е леко налудничево.
Цитирай
#57

Вече е обявен в Китай. Ще се продава като Note 7R. Цена между 520-580$ и 3500mAh батерия (колкото беше и преди).
http://www.gsmarena.com/refurbished_gala...-24987.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#58

Тук при операторите ще е доста по-солена цената, ако ще го предлагат.

 
Цитирай
#59
Big Grin 

Koлеги според мен това пускане на ноте7 е чиста проба реклама за ноте 8 , а бройките ще бъдат разгабени в Китай и какво купуваш-бомба за 500$ ? Просто искат да замажат издънката с 7 преди излизането на 8 за да си върнат гръмналите клиенти Smile
Цитирай
#60

@badzanga, и реклама да е, ако тук се пусне на приемлива цена - няма да се залежи дълго при търговците.

 
Цитирай
#61

Пробват да видят колко будали са останали явно...цената не е никак малка за това C4

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#62

Цената си е съвсем нормална според мен....3058 юана или 797лв си е добре за този модел....Това,че в aliexpress си го товарят е отделен въпрос.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#63

(2017-05-12, 14:04:39)tonkata07 написа:   ...Това,че в aliexpress си го товарят е отделен въпрос.
Кой точно търговец на Али го предлага там?

 
Цитирай
#64

Не знам...Smile
Предполагам,че онова от gsmarena е от aliexpress....Иначе според китайските медии,вътрешен човек от Самсунг е "потвърдил",че цената на Note 7R ще е на 50 % от първоначалната.....Затова и се споменава 3058 юана....Не знам до колко е вярно де.

Всъщност май е от jdmall,но не съм сигурен....Във всеки случай е от търгаш.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#65

Ако дойде официално тук 1200 лв не му мърдат...
Цитирай
#66

Може и да е под 1200 лева, но цената пак ще е доста висока. Не знам защо чакате изгодни предложения от Samsung. Всичко им се продава добре, независимо от цената. Естествено, че дори рециклирания Ноут ще е скъп, щом се разграбва като топъл хляб. Освен това, ако е прекалено евтин, ще понамали потенциалните продажби на 8-цата.
Цитирай
#67

Тука доста хора са забравили, че Note 7 има най-добрият екран преди да излезе S8. С последен клас части. Напълно нормална цена дори и да е 550 евро като топъл хляб ще се изкупи.
Цитирай
#68

Refurbished Samsung Galaxy Note 7 ще се предлага на по-висока цена от очакваното. За повече инфо тук

 
Цитирай
#69

620 долара за бивш гърмящ телефон????? Ма тия луди ли са.
То по-дорбе да се събере още някой лев отгоре, да се изчака още 2/3 месеца и да се вземе Note 8.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#70

Много закъсняха с пускането.
Цитирай
#71

(2017-06-02, 11:30:50)GH0STFACE написа:  Много закъсняха с пускането.
Ами май не е толкова лесно....В смисъл,че трябва да докажат пред регулаторните органи в Южна Корея,че устройството е безопасно за използване....Процедурата е доста тромава и отнема време.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай
#72

Отнема, ама отнема и от интереса на потребителите...а още повече и с такава цена Smile
Цитирай
#73

Как да прежали 4млн телефона ?
Дори и за Самсунг цифрата не е малка...Smile

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай
#74

(2017-06-02, 11:29:32)smiley написа:  620 долара за бивш гърмящ телефон????? Ма тия луди ли са.
То по-дорбе да се събере още някой лев отгоре, да се изчака още 2/3 месеца и да се вземе Note 8.
Ех, ти пък! Вече не би трябвало да е гърмящ. Отнели са му тази екстра и са свалили малко от цената -иначе останалото си е същото.
Цитирай
#75

Е да де, сега не би трябвало да гърми, но всички знаем каква му е историята и какво се случи с него. Малко или много хората ще са афектирани от това. Пък и това за гърменето беше по-скоро майтап.
Важното е че цената е изключително висока. Явно са решили да избиват загубите по грубия начин.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)