Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пуснаха Нуга за S6 EDGE PLUS G928F
#1

Най-сетне излезна,но не мога да я дръпна от саммобила,нещо с паролата ми се пре...ба.
Някой има ли руската версия или от къде другаде да я дръпна?

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай
Аксесоари
#2

Свалям ROM-а за Russia в момента, до час ще го кача в облака си и ще дам линк.

Едит:

Ето ти линк към алтернативния сайт https://samsung-firmware.org/download/Ga...FOXE3CQC3/
Въпреки всичко ще дам линк в облака си ако ти е бавно свалянето от samsung-firmware.org
Ако не искаш да ме чакаш със свалянето и качването можеш да си го свалиш със  инструмента SamFirm като за регион трябва да посочиш Russia като на скриншота по долу който съм дал.
[Изображение: d57f2b6c007d50ecfdc95b9cb27397a8.png]
Цитирай
#3

Благодаря много,но тръгвам на работа и към обяд юе гледам да намеря време в обедната поивка да го сваля ит облака ти и да го кача,ти ако го качиш на твоя преди това ще чакам да кажеш как е.
Лек ден!

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай
#4

Свалих рома и флашнах през odin но на финала ми даде грешка и пак се наложи да се върна на андроид 6...Виждам че поетапно се пуска нугата и за други държави така че най-добре ще е да се изчака. Телефона ми е купуван от Франция и е възможно затова да ми даде грешка при флашването с руския ROM. Слагам сваления ром в директорията с подписа ми.

Свалих и флашнах с версията на Македония и нямаше проблем и всичко мина успешно...Добавям ROM-а за Македония в линка в подписа ми ако има желаещи и не им се чака.
Цитирай
#5

Супер довечера ще го дръпна и ще го кача,как се държи телефончето?

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай
#6

Линк за 4-файлов ром за Android 7.0 Nougat за S6 EDGE+ (SM-G928F), CSC SER (регион Русия).
Имайте предвид, че се изтрива цялата информация от телефона и се връща към фабрични настройки, така че си направете бекъп преди това.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#7

Къде е настройката която променя големината на шрифта на иконите на батерия сигнал и тн.

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай
#8

Най накрая ми дойде XEF , вижда ми се малко лагав но не съм връщал фабрични настройки.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#9

Тъй като не разбирам , кажете как точно да инсталирам с один 4 файловия руски?

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#10

Разархивираш архива и там има 4 файла. В Odin слагаш всеки на определеното място. AP в AP, CP в CP, CSC в CSC и BL в BL.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#11

Всичко стана, благодаря! Одеве пробвах с еднофайловия но ми даде грешка и се стреснах че си скапах телефона. Благодаря!

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#12

Колеги,няма ли вече да я получим тая актуализация?

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай
#13

Предоволен съм.
Резултат със спрени синхронизации,90% на 3g ,цял ден ползване на фейс и  месинджър и около 20  мин разговор.
След като го откача от зарядното сутрин му удрям един рестарт.
П.С изключи се на 5часа и 32 мин екран.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай
#14

Колеги, излезна един ром, на който пише само Bulgaria - G928FXXU3CQC2_G928FGBL3CQC2_GBL . Да знаете, че е теленорския. Флашна се без проблем с Один на моя Мтелски апарат, обаче пали и гасне с логото на Теленор, което ме дразни много Smile

-==- Samsung Galaxy S8+ -==-
Цитирай
#15

Отзив за теленорския фърмуер - работи на пушка! Телефонът ми е непознаваем. Със 6-цата в последно време изкарвах без ползване не повече от 5 часа, бях отчаян, че батерията е заминала и е за смяна (всичко пробвах за съживяване, никакъв ефект). Флашнах нугата, направих си wipe + factory reset и телефонът заспа! Първия ден след фаша изкара от 75% около 11:00 до 30% в 21:00 с човъркане. Реших, че ще изхабя батерята докато изгасне телефонът, за да направя калибрация с пълно зареждане. Е няма такова разреждане - от 30% до 0% издържа точно 3 часа ютуб видеа! Вчера направих около 5 часа игра и телефонът беше на 30% преди да го включа на заряд за през нощта. През цялото време е включено всичко - GPS, мобилни данни, wifi, bluetooth (заради фитнес гривна). Атоматична яркост на дисплея, без включен батери сейвър.
Така че горещо препоръчвам ром-а като безпроблемен.

-==- Samsung Galaxy S8+ -==-
Цитирай
#16

(2017-04-06, 12:02:51)Antytrust написа:  Отзив за теленорския фърмуер - работи на пушка! Телефонът ми е непознаваем. Със 6-цата в последно време изкарвах без ползване не повече от 5 часа, бях отчаян, че батерията е заминала и е за смяна (всичко пробвах за съживяване, никакъв ефект). Флашнах нугата, направих си wipe + factory reset и телефонът заспа! Първия ден след фаша изкара от 75% около 11:00 до 30% в 21:00 с човъркане. Реших, че ще изхабя батерята докато изгасне телефонът, за да направя калибрация с пълно зареждане. Е няма такова разреждане - от 30% до 0% издържа точно 3 часа ютуб видеа! Вчера направих около 5 часа игра и телефонът беше на 30% преди да го включа на заряд за през нощта. През цялото време е включено всичко - GPS, мобилни данни, wifi, bluetooth (заради фитнес гривна). Атоматична яркост на дисплея, без включен батери сейвър.
Така че горещо препоръчвам ром-а като безпроблемен.

А дали скоро ще излезне ОТА на Теленор?

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай
#17

По принцип е излезнал ъпдейт за S6 EDGE Plus за Теленор, но явно се получава поетапно. Ако не ти се чака, свали си го и го флашни Wink

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#18

(2017-04-06, 13:28:04)ivan_vylka написа:  По принцип е излезнал ъпдейт за S6 EDGE Plus за Теленор, но явно се получава поетапно. Ако не ти се чака, свали си го и го флашни Wink

Предпочитам да изчакам ОТА,отколкото да флашвам.Благодаря за отговора Smile

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай
#19

Здравейте някой има ли качен последния за България,от саммобил не мога да тегля.
Благодаря!

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)