Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде да разбера дали батерията е оригинална ?
#1

Ще си купя нова батерия, но от къде мога да разбера дали е оригинална или не ? Някакви надписи нещо ли трябва да гледам на сегашната ми батерия пише Cell made in Korea, Assembled in China. Това ми е втората батерия, за Note 4, но и тя се прецака и не държи нещо сега ще купя 3-та на някои пише Cell made in Korea, Assembled in Vietnam
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами според мен навсякъде където ще ти дадат гаранция поне 6месеца са с хубави батерии .
На моята батерия оригиналната с която купих новият телефон пише Cell made in Korea, Assembled in Vietnam ,година и половина и вече е за смяна с безпощадното използване Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#3

Оригиналните батерии са само от КиК и Булграм. Струват около 45-50 лева и имат само 1 месец гаранция. Не си давай парите за ментета защото нито едно не работи както трябва на този телефон. Като искаш брада си купуваш и гребенче. Tongue
Цитирай
#4

От dice имам две резервни батерии и са си оригинални. Едната я взех гола като пушка и нямам никакви проблеми. Другата си я взех по време на Черния петък в комплект с външно зарядно но още не съм я ползвал. И двете по нищо не се различават от тази с която дойде телефона ми.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#5

Да определено не си давайте парите за евтини батерии без Гаранции .
Ето в Cyberport.at с 1Година Гаранция Smile
https://www.cyberport.at/?DEEP=A609-3DF&APID=66

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)