Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с оригиналния withget за времето на S5.
#1

Здравейте,въпросът ми е за самсугския оригинален уиджет за времето на G900F,стана също като с пощата абв. С 4g НЕ РАБОТИ показва че временно няма достъп до услугата,локализира но неще да се ъпдейтне,през WI-FI няма проблем,също като с приложението за електронната поща вграденото,през WI-FI няма проблем да пращам имейли но през вивакомския LTE/4G е нестава и нестава. Другите услуги работят карти и т.н. Включил съм в гугъл местоположение и история на местоположенията,лятото бях с Lolipop 5.0 и такъв проблем нямаше. Наскоро когато след това се сблъсках със маршмалоу 6.0 отначало не ми харесваше,но сега не бих върнал 5.0 отново. Значи след ъпдета до 6.0 уиджета си функционираше нормално с 4g-то на виваком наскоро спря,та от нетЯ ли е да им го съобщя или от софта? Със ********CPI6 VVT съм и не би трябвало да има проблем,ще преинсталирам скоро но може пак да има нещо подобно,ако някой е имал подобен проблем нека ми пише какъв е "лекът",какво ли не опитвах,много е досадно. Благодаря предварително.  Wink Cool Bu
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)