Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лг г3 екрана угасна внезапно
#1

Както си ровя из фейсбук и екрана стана черен. Нямаше премигвания или избледняване на цветовете .. Е така рязко си стана черен и от там насетне го няма. Батерия имам, а и изобщо не е угасна де .. След като стана черен, аз натисках няколко пъти по екрана и се чуваше звук как харесвам разни неща из фейсбука .. Та въпроса е кво се случи и какво следва
Цитирай
Аксесоари
#2

Подобен проблем, само че с премигвания и след това угасване. Чува се че работи. Реагира при почукване и плъзгане. Смених екран, но проблемът остана. Стигнах до извода, че е повредено дъното. Ако е гаранционен го носи и ще го оправят. Ако не е, дъното е скъпичко.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#3

Същото направи и моя онзи ден с примигванията. Сега успявам с 300 зора да го светна някак. Четох за купища решения на проблема, но всичките са временни. Едни слагат хартийка на конектора на камерата, други на процесора отдолу. Общо взето работят по 2-7 дена и пак започват проблемите. Други пекат дъното във фурната на 290 градуса за 8-10 минути. Това решава проблема за малко по-дълго време, но отново умира. За жалост, ще се сменява с нов и сега дилемата е S8 или G6.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#4

S8 с тоя джам какъв кейс ще се сложи не знам...

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай
#5

Изпекох го у фурната на 200 градуса за 9 минути и живна. Разбира се само дъното, без корпуса. Дано изкара докато си избера какво да го замени. Иначе аз не ползвам кейсове и това много много не ме притеснява Smile

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)