Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S8 / S8+
#1

Здравейте искам да Ви попитам за мнението ви за S8 и S8+ 
Видях че едуния е 5.8 инча, а другия 6.2 инча, но батерията на по-малкия е 3000mAh, а другия 3500mAh. Според вас дали ще са по-добри батериите от на S7 edge. И какво мислите за телефончето.
Аксесоари
#2

Малко е рано да се дават оценки, при положение че още ги няма на пазара. Намерих сравнителни таблици, но не знам до колко са достоверни:
.                                   .   Galaxy S7 edge    Galaxy S8+
MP3 playback (AOD on)  up to 55 hours      up to 50 hours
MP3 playback (AOD off)  up to 74 hours      up to 78 hours
Video playback                up to 18 hours      up to 18 hours
Talk time                         up to 27 hours      up to 24 hours
Internet use (Wi-Fi)         up to 16 hours      up to 15 hours
Internet use (3G)            up to 12 hours       up to 13 hours
Internet use (LTE)           up to 15 hours      up to 15 hours

.                                   .      Galaxy S7              Galaxy S8
MP3 playback (AOD on)   up to 45 hours      up to 44 hours
MP3 playback (AOD off)   up to 62 hours      up to 67 hours
Video playback                 up to 15 hours     up to 16 hours
Talk time                          up to 22 hours     up to 20 hours
Internet use (Wi-Fi)          up to 15 hours     up to 14 hours
Internet use (3G)              up to 11 hours     up to 11 hours
Internet use (LTE)            Up to 13 hours     up to 12 hours
#3

Няма начин, нито един от двата телефона да има по-добра батерия от S7e. Тия глупости с оптимизации и енергоспестяващи процесори са колкото да си чешат езиците.
Батериите ще са основния проблем на тия телефони. Ако издръжливостта ти е приоритет се ориентирай към големия - 500мах повече батерия винаги ще са добре дошли. Само имай предвид, че плюса не е малък телефон, ако това има как да е проблем.

Trust nobody who smiles before 10am...

#4

Благодаря ви за отговорите @smiley и @tsvetan24

Някой случайно да знае след като ги обявят официално, след колко време идват в България ?
#5

До края на месеца ще е в продажба по официалните канали. Ще се появи и по-рано от знайни и незнайни 'търговци', но първо че цената ще е 1 на цената на 2 и отделно за толкова скъпи играчки лично аз предпочитам да са с фактура и гаранция към официален сервиз на Самсунг за България...

Нищо не е сигурно! Ще поживеем и ще видим...
《iPhone 12 Pro max & iPhone 13 Pro max》
#6

Като се появят в България изчакайте поне 2 месеца от началото на продажбата им за да видите как ще са и да прочетете малко коментари. От няколко дни го има в продажба в Корея, батериите ще са си супер, бързото зареждане е още по-бързо, но вече има и оплаквания от червеникав отенък на дисплея... Изчакайте...
#7

В петък ми пристига S8+ . Не виждам защо трябва да чакам 2 месеца,като имаш 24 месеца гаранция и каквото и да се появи като проблем го отстраняват гаранционно...

Нищо не е сигурно! Ще поживеем и ще видим...
《iPhone 12 Pro max & iPhone 13 Pro max》
#8

Имам го от сутринта (S8+), и при положение, че му е първо зареждане, а успя да изкара целият ден, един голям плюс за батерията
#9

И аз имам големия S8+ от няколко часа и е много красив. И фингърпринт сензора не е толкова кофти, сложих си калъф и все още не съм го бъркал с камерата.
#10

(2017-04-18, 19:56:02)hayabusa  Поста ти звучи малко като оная тема за ъпдейт на ноут 3 ( не актуализирайте до второ нареждане ) написа:  Big Grin Като се появят в България изчакайте поне 2 месеца от началото на продажбата им за да видите как ще са и да прочетете малко коментари. От няколко дни го има в продажба в Корея, батериите ще са си супер, бързото зареждане е още по-бързо, но вече има и оплаквания от червеникав отенък на дисплея... Изчакайте...

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#11

Аз на 28 ще го взимам. Имам няколко въпроса. Как е с големината на телефона. Ползвам Ноут 3 - 5.7 инча, но S8+ е 6.2 инча. Другия ми въпрос е относно гаранцията. Бях чел, че предлагат в Америка 99$ някаква специална гаранция, но не се задълбочих само видях, че при някакъв си проблем ти го заменят с нов. Иначе нещо което да ви дразни като за начало ?
#12

(2017-04-20, 23:27:01)nqlid написа:  Аз на 28 ще го взимам. Имам няколко въпроса. Как е с големината на телефона. Ползвам Ноут 3 - 5.7 инча, но S8+ е 6.2 инча. Другия ми въпрос е относно гаранцията. Бях чел, че предлагат в Америка 99$ някаква специална гаранция, но не се задълбочих само видях, че при някакъв си проблем ти го заменят с нов. Иначе нещо което да ви дразни като за начало ?

Здравей, 
Аз също минах от note 3 към GS8+ и мога да кажа, че GS8+ е съвсем малко по-висок. Утре ще ги снимам двата един до друг за да придобиеш представа.
Като цяло телефона е добър, камерата прави страхотни снимки, а дисплея е невероятен.Не съм чул за допълнителна гаранция когато го купувах.
Четеца на пръстови отпечатъци е на много неудобно място, за 1 ден вече 3-4 пъти го сбърках с камерата.Трябва му свикване, защото лесно се бърка.Дори когато стартираш камерата се ползва съобщение да си я почистиш.
#13

(2017-04-20, 23:27:01)nqlid написа:  Бях чел, че предлагат в Америка 99$ някаква специална гаранция, но не се задълбочих само видях, че при някакъв си проблем ти го заменят с нов. Иначе нещо което да ви дразни като за начало ?

За тези пари, че дори и по-малко, можеш да си застраховаш телефона при застраховател. Ще ти покрива всякакви щети.
#14

@Aeolus да много ще съм ти благодарен. Иначе как се свиква без бутон отначало ? Кофти ли е ?
Дай ми пример къде може да се застрахова ?
#15

(2017-04-21, 09:28:32)nqlid написа:  @Aeolus да много ще съм ти благодарен. Иначе как се свиква без бутон отначало ? Кофти ли е ?
Дай ми пример къде може да се застрахова ?

Здравей,
Аз нямах проблем със свикването, дори да бъда честен не усетих промяната.Прикачвам няколко снимки за сравнение.
http://i.imgur.com/IrLaRgY.jpg
http://i.imgur.com/njKpGam.jpg
#16

Благодаря ти много. Калъфа от къде го взе ? Аз Silver мисля да взимам
#17

Можеш ли да снимаш калъфа отзад.

Аз си взех един прозрачен от Технополис за 20 лева, ама е доста зле.
#18

(2017-04-21, 09:28:32)nqlid написа:  @Aeolus да много ще съм ти благодарен. Иначе как се свиква без бутон отначало ? Кофти ли е ?
Дай ми пример къде може да се застрахова ?

За бутона,много е добре. Има две опции:или дубълтап или по- продължително натискане. На АОД /заключен екран има иконка.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
#19

Взех го вчера сутринта (20.04) и след два дни яко ръчкане смея да твърдя че това е телефона ! 
Дисплей батерия камера...всичко е на ниво
Няма грам лаг.
Малко ми идва слаб като че ли звука от високоговорителя.
Имам ноте 4 и С7 едж, но оптимизациите наистина си проличават тук.

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

#20

Взех вчера  S8+. Уникално усещане за телефон. До момента бях със S6 Edge+. Като размери - малко подълъг и по-тесен от стария. Усещането в ръката е неповторимо. Няма хлъзгане, пасва идеално. Бях с доста негативно мнение за задния сензор за отпечатък, но се оказа, че е адски удобно за показалеца, без да се лутам или зацапвам камерата. Нямам проблем с червен дисплей, както се оплакват някои потребители. На  Antutu извадих 167 126 точки без рестарт и чистене на паметта. Скоростта е бърза, без лаг или други проблеми. Звукът на високоговорителя наистина е леко слабичък, но има страхотни слушалки. От 0 до 100% на бързо зареждане отне 1:30 часа (приблизително). При целодневно тормозене с всичко което се сетя, батерията успях да я сваля до момента на 44%. Сензорите работят много добре. Разпознаването на лице и отпечатък е светкавично. Камерата снима перфектно. Това е до момента, продължавам да ръчкам апарата за да видя и другите неща.

-==- Samsung Galaxy S8+ -==-
#21

Ако искате да ремапнете бутона за Bixby с bxActions трябва да не инсталирате ъпдейта, който ще се появи при първото свързване с wi-fi. За да не стои като чакащ ъпдейт трябва при първоначлното стартиране на телефона да изключите wi-fi, прескачате въвеждането на акаунти и лична информация и в настройките забранявате автоматичното актуализиране на софтуера. След това си пускате wi-fi и си настройвате акаунтите.
#22

А нещо за батерията..?


Sent from my iPhone using Tapatalk
#23

Изкарва от сутринта до вечерта и на зарядното...

Нищо не е сигурно! Ще поживеем и ще видим...
《iPhone 12 Pro max & iPhone 13 Pro max》
#24

Имам го от 20-ти от теленор. За пръв път да ми хареса тъч уиза

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
#25

При някой има ли проблем с Bixby бутона? Сработва както му дойде. Телефона е от 20.04.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)