Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S8 / S8+
#51

@Heno3HaT от къде може да се купи тук оригинално фолио за S8
Аксесоари
#52

Идеален ми е скенера за отпечатъци, много е бързо реагира при спящ телефон. Не, че ще го ползвам чак толкова, свикнал съм да отключам чрез слайд

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
#53

Дамм говорих с Самсунг България може да се закупи за 16 лв 2 в пакет от магазинът им в TheMall ще отида утре да си купя и ще пиша как е и дали са добри
#54

Зарядното е Adaptive Fast Charging.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#55

(2017-04-26, 11:13:12)edinak написа:  Дамм говорих с Самсунг България може да се закупи за 16 лв 2 в пакет от магазинът им в TheMall ще отида утре да си купя и ще пиша как е и дали са добри

Колега в по стария пост съм написал,че и протекторите ги има в емаг на цена от 19лв.

Galaxy S23 Ultra  Green
#56

някой знае ли дали двусимовия S8+ ще бъде със 2 антени... смених 2 S7 edge именно заради обхвата... много телефони съм пробвал но по обхват няма кой да бие хуавей Р8 макс може би защото е със 2 антени... и предполагам че ако двусимовия S8+ е със 2 антени ще е със по добър обхват...

Xiaomi Mi 11
#57

(2017-04-26, 12:31:06)hazART написа:  Зарядното е Adaptive Fast Charging.

Да, но ми е интересно дали жака е същия като на другите самсунг-и ? 

[Изображение: SamsungMegaCharger5_zps831f4739.jpg]
#58

(2017-04-26, 14:27:21)nqlid написа:  Да, но ми е интересно дали жака е същия като на другите самсунг-и ? 

[Изображение: SamsungMegaCharger5_zps831f4739.jpg]

Кой жак? USB =USB, mini USB =USB C

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
#59

(2017-04-26, 14:31:22)gogon написа:  Кой жак? USB =USB, mini USB =USB C

[Изображение: 18143023_1418995348120652_1291422137_n.p...e=5902B613]
#60

Смятам, че ти отговорих. Не е! На S8/S8+ е usb тип с. Затова в комплекта на телефона има преходник.

Говоря за това, което си оградил с червеното.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
#61

(2017-04-26, 19:14:18)gogon написа:  Смятам, че ти отговорих. Не е! На S8/S8+ е usb тип с. Затова в комплекта на телефона има преходник.

Говоря за това, което си оградил с червеното.

Благодаря сега разбрах за преходника :Smile Малко бавно загрявам Smile
#62

И ето резултата от 2 та единия го сложих без балончета. Като цяло протектора е като силикон не като пластмаса прилепва доста силно и ако вкараш балонче трудно го изкарваш но си е друго нещо с протектор доволен съм за 16.90лв.


Прикачени файлове Миниатюри
   

When sun gone down i come from immortality


#63

(2017-04-26, 21:46:54)epoc написа:  И ето резултата от 2 та единия го сложих без балончета. Като цяло протектора е като силикон не като пластмаса прилепва доста силно и ако вкараш балонче трудно го изкарваш но си е друго нещо с протектор доволен съм за 16.90лв.

И си купих същите от Техномаркет преди 3 дни,доволен.
Преди това пробвах стъкло за 40 лв,но го махнах веднага...някой ако иска стъкло имам едно излишно Smile

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

#64

Силиконовия протектор добре ли е ... не пречи за скенера отзад ? А защо махна стъклото дразнещо ли е ?
#65

Това от снимката на колегата е скрийн протектор - само за отпред на дисплея,супер е.
Стъклото го махнах защото не прилепва както ми се иска и се усеща и чува едно кликане като докосваш дисплея...
А иначе за гърба ползвам оригиналния Алкантара кейс,супер доволен ,има рамка която разделя скенера за пръстов отпечатък от камерата а и на пипане е много добре Wink

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

#66

На каква цена го закупи кейса и от къде колега?
#67

(2017-04-27, 11:36:28)martoo написа:  На каква цена го закупи кейса и от къде колега?

По-нагоре са го казали.

"emag  и някой беше казал в The Mall от бг представителите на самсунг"
#68

На успях да махна часовника от заключения екран. Не полвам Always on дисплей

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
#69

Не знам кой какво е имал но аз по красив телефон не съм имал до сега. Като единствен минус бих казал лекото пластмасово усещане на гърба.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#70

Това е първия самсунг , който предпочитам пред Iphone . Страшно красив... дисплея е веднъж Smile
#71

Пак да питам защото в темата за тези неща, никой не отговори... Осмицата заслужава ли си твърдо пред С7? След айфон, кой да взема?


Sent from my iPhone using Tapatalk
#72

(2017-04-27, 23:03:45)abvabc написа:  Пак да питам защото в темата за тези неща, никой не отговори... Осмицата заслужава ли си твърдо пред С7? След айфон, кой да взема?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Как чакаш някой да ти отговори? Това е въпрос на личен избор. Всеки си има свое собствено мнение. Вземи си, който на теб ти харесва!

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
#73

Някой с + може ли да каже, как е в ръката. Палеца обхваща ли безпроблемно целият дисплей или е неудобно? Как е и при малкия дисплей? Този по тесен дисплей как се усеща?
#74

(2017-04-27, 23:03:45)abvabc написа:  Пак да питам защото в темата за тези неща, никой не отговори... Осмицата заслужава ли си твърдо пред С7? След айфон, кой да взема?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Какъв смартфон имаш в момента? При всеки е личен избор и колко пари си готов да отделиш. Не да се изхвърлиш и после да стане като вица за iPhone-a и кафето Big Grin
#75

Не го знам тоя виц, но щом питам, значи не става въпрос за финанси. Чисто и просто питам дали си заслужава С8 да се вземе вместо С7? И съм написал, че съм с айфон в момента. Ама и доста андроиди съм ползвал. Това го казвам, за да избегнем "ползвай си айфон като си му свикнал".
А питам тук защото С8 се обсъжда тук. Ако някой направи сравнение от "първа ръка", ще е най-добре.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)