Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заключен екран
#1

Не видях никъде такава тема, извинявам се ако има.

Снощи благоволих да си сложа PIN code на заключен екран и всичко беше наред, кодът беше 8162. Събуждам се сутринта и какво, не се отключва. Някой може ли да ми помогне по някакъв начин, че е супер нелепа работата.  Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#2

Сподели тайната за какъв телефон става въпрос?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

LG G4
Цитирай
#4

Пробвай с това: http://support.three.co.uk/SRVS/CGI-BIN/...T(EM59897)

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#5

Работата е такава, че не ми показва бутон за забравена парола/пин код.

Пробвах и чрез google да сменя паролата, но отново на камък. "Тъй като Google потвърди, че вече е зададено заключване на екрана, въведената от вас парола няма да е необходима."
Цитирай
#6

Тогава не ти остава нищо друго освен връщане на фабрични настройки:

To reset your phone:
  1. Turn your phone off. You may need to remove and insert the battery.

  2. Press and hold the volume down key and the power button.

  3. When the LG logo is displayed release both buttons, then immediately hold the volume down and power buttons again.

  4. Release both buttons when the factory reset screen displays.

  5. From the reset screen, select yes using the volume keys.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#7

Имам вариант ако успея да си пусна GPS да се оправи. Знаеш ли някакъв вариант по който мога да пусна GPS ? Примерно докато е свързан с компютъра посредством някаква програма или конзола, не знам.
Цитирай
#8

Какво общо има GPS-а с паролата на lockscreen?
Влез в Android Device Manager - там има опция да си отключиш/заключиш екрана с определена от теб парола.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#9

GPS-а ще ме открие, че съм си вкъщи и автоматично, ще ми премахне паролата, направил съм го като доверено място.
ADM - там нали ти казвам, опитвам но ми дава "Тъй като Google потвърди, че вече е зададено заключване на екрана, въведената от вас парола няма да е необходима."
Цитирай
#10

Рестартирай телефона

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#11

Върнах заводски настройки, повече никакви пароли ! Big Grin
Цитирай
#12

Аз съм от години с пин код. Паметта ми е криптирана. Просто внимавай каква парола си слагаш и запомняш. Церберус ти дава възможност да променяш паролата от компютъра, стига телефона ти да е вързан към интернет, независимо какъв. Приложението е платено и го ползвам от няколко години.
Цитирай
#13

Да не отварям нова тема ще попитам тук.
Преди известно време може би седмица или две спря да ми работи knock on и днес реших да го ресетна 

Но проблема си остава. Дори забелязах, че докато екрана е изключен, при плъзване с пръста по екрана не се появява вече часовника. Някакви идеи?
Пс. Нямам никакви протектори по дисплея
Цитирай
#14

Идея освен да преинсталираш с LG UP с Refurbish някой друг ROM?..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#15

Бачка ли сензорът за близост?
Може да се е пррцакал тъча

Изпратено по Харалампи

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#16

Сензора си работи, калибрирах го дори от скритото меню. Телефона си се заключа с двоен тап по дисплея, но не иска да се събуди. Не винаги. От 50 опита веднъж се включва само. Knock code също си работи.
Видях, че и по други форуми се оплакват от същият проблем. Май няма оправия.
Цитирай
#17

Колега Ghost , успя ли да се оправиш с този проблем? И при мен от близо седмица се появи този дефект/проблем. Иначе нямах никакви проблеми .... сякаш от нищото изскочи, а така съм свикнал с тази опция на отключване. Направих хард ресет, калибриране на сензора от скритото меню, няма промяна. Наскоро ми пристигна резервния стъклен протектор на Нилкин....не мисля че ще има промяна ако го сменя, но ще пробвам ....

| hTC Sensation XE | Status: S-OFF | ROM: ViperS 5.2.1 | Kernel: 3.4.10 SebastianFM | Hboot: 1.27.1111 | RADIO: 11.24A.3504.31_M |
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)