Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Чисто нов Lenovo C2 не се включва
#1

Здравейте, имам нужда от помощ за едно ново Lenovo C2, което днес е купено и извадено от кутията, но поради някаква причина не се включва. Общо взето няма никаква реакция, даже не вибрира. Някакви идеи?
Цитирай
Аксесоари
#2

Дай малко инфо де-"не се ключва'!!Зарежда ли(диода свети ли,като го закачиш на зарядно,адаптера загрява ли след време).При дълго стоене по складове,батерията се хибернизира,трабват и няколко часа на заряд за признак на живот.Което не е добре,може да има проблем с батерията.Като го закачиш на компа,отчита ли го компа-нещо светва ли като непознато устройство?Ако отговорът на всичко това е НЕ,връщай го,откъдето си го взел.
Цитирай
#3

Оф, то трябвало да се зареди преди да се включи, попринцип като си взема нов телефон батерията има 40-50 процента, но сега като го прикачих към зарядното след няколко минути извибрира и показа 1 процент. Мерси за отговора, вече ще знам какво се прави в такива случаи.
Цитирай
#4

Всъщност-не трябва да зареждаш нов апарат,за да го запалиш първият път!Това и споменах по-горе.Ако с батерията всичко е О.К. в нея трябва да има около 35-40 % зарядка!Това е фабричната "консервация" която пази батерията "жива"и важи за всеки сух акумулатор.Няма ли я,нещо не е наред(стара батерия,дълго стоене по складове,оксидиране на катодите и т.н.) Дълго време съм се занимавал с сухи акумулатори и мога да дам 1 съвет на всички колеги-купувате ли ново устройство с суха батерия(тел./таблет/слушалки/ и т.н.) още в магазина го палнете за малко.Не запали ли-поискайте ново устройство!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)