Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Блокирала G2-ка
#1

Опитах през РС и по инструкциите от сайта на LG да си кача Андроид Лолипоп но като се включи телефона излиза надпис Телефона спря и дотам, качил съм все пак явно Лолипоп защото бутоните ми са триъгълници.
Опитвам се да направя Хард ресет по този начин но не става...
1.) Изключете телефона. 
2.) Натиснете и задръжте едновременно намаляване на звукa + бутонa зa вкл/изкл (Volume Down + Power) на гърба на телефона. 
3.) Когато се появи логото на LG, освободете двaтa бутонa и веднaгa ги нaтиснете и зaдръжте отново. 
4.) Освободете всички бутони, когато се покаже екрaн с нaдпис "Factory Hard Reset".
5.) Натиснете Power за да продължите или някой от бутоните за звука, за да отмените. 
6.) Натиснете Power още веднъж, за да потвърдите или някой от бутоните за звука, за да отмените.

Препоръчайте ми сервиз (по възможност около Люлин) където да ми качат Андроид 5 или 6...?

LG G2; LG Q6, Galaxy S7
Цитирай
Аксесоари
#2

Влизането в този режим става изключително с пиниз, това е най - гадното нещо в телефона. Просто не ги натискаш когато трябва. Натискаш едновременно вол- и повер, в момента в който се появи логото пускаш и пак ги натискаш едновременно и държиш докато не ти се появи опцията.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#3

Или задържаш паур и вол даун и след логото пускаш и натискаш вол даун и вол ъп.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#4

Щом е сложил 5 значи трябва да е вол- и повер ама знае ли се буутлоудъра дали не е кит кат Big Grin

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#5

Това са двете комбинации да пробва и без това няма друг избор Smile

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#6

Kакто и да е възстановиха ми го в един сервиз, но и там ми казаха че ромовете на 6 и 7-ца били бъгави, и не можело да се качат читаво...
А аз искам, толкова много хора имат тук и са доволни, кажете къде да отида за да го направят и да си платя?

LG G2; LG Q6, Galaxy S7
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)