Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CM13 Контакти
#1

Здравейте,
след доста ровене  днеска успях и аз да преобразя телефончето си с  CM13.
Всичко до момента е супер с изключение на контактите. Нещо не се справям. Апп ли да търся или е до настройка. Контактите са ми в -СИМ-а  и имам и копие в Гугъл. Как и мога ли да го накарам да записва новите контакти в Сима или в мейла. Записва ги в телефона.
Някакви предложения.
Благодаря предварително.
Аксесоари
#2

Когато имаш набран (незаписан) номер, от там отиваш на Опции >> Създаване на нов контакт >> Запазване във: И избираш къде да го запаметиш.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
#3

Благодаря много. 
Оправих се.
#4

Чисто любопитство Smile Защо ползваш CM13 след като има по-нови версии (Андроид Нуга) Smile?

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Xiaomi 12X 8/256gb
#5

Ами явно от незнание. Оказва се че с ЦМ13 батерията нещо държи на половина от преди. Би ли дал някакви насоки с какво си и какво бих могъл да сложа?
Багодаря предварително.
#6

ето тука съм сложил списък с ромове, които са със андроид 7.1.1 https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=83364
В момента ползвам AospExtended 3.3  (който го няма в списъка) и съм доволен

Xiaomi 12X 8/256gb
#7

Сложих го и аз този  AospExtended 3.3 . Сега ще видя как се държи батерията. Телефона за момента се държи много добре.
Благодаря много за съвета.
#8

(2017-04-08, 17:14:22)Fieldy_ написа:  Сложих го и аз този  AospExtended 3.3 . Сега ще видя как се държи батерията. Телефона за момента се държи много добре.
Благодаря много за съвета.

При мен забелязах малко бързо падане на батерията. До скоро бях с AICP И бях по-доволен.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
#9

Ц CM13 беше така 1 ден с не много цъкане на телефона. Сега ще видя как е...
#10

Инсталирах Mokke РОМ преди малко, но нещо не ме кефи. Преди ползвах XOSP с маршмалоу и бях адски доволен + батерията, сега го свалям за нугата и мисля с него да остана.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
#11

И продължаваме в темата за къстъм ромочетата!

[Изображение: 21693249.jpg]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)