Анкета: Бихте ли си взели Galaxy S8/S8+? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Бих си го взел, заслужава си от всякъде
5.48%
4
5.48%
Да, но след няколко месеца, като падне цената
8.22%
6
8.22%
Надявам се на оферта от нашите оператори
2.74%
2
2.74%
Ще изчакам да си взема варианта със Snapdragon от чужбина
0%
0
0%
Не, цената е безумна
42.47%
31
42.47%
Не, устройството не ми допада
38.36%
28
38.36%
Пари като вестници - ще си го взема
2.74%
2
2.74%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бихте ли си взели Galaxy S8/S8+?
#1

   AndroidBG ви пита...


"Бихте ли си взели Galaxy S8/S8+?"


[Изображение: Galaxy-s8.png]



С участието си в Анкетата заявявате, че сте запознати с правилата за участие в Анкетите!
Аксесоари
#2

Само и единствено,ако е подарък...

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
#3

Не. Не ми допадат дисплеите тип Edge. Иначе обичам големи екрани и ако S8 Plus беше с нормален екран, пръстов отпечатък под камерата или отпред в дисплея и цената беше до 1400-1500 лв. с такса към договора 15.99, можеше и да се замисля. Още като разбрах, че S8/S8 Plus ще са с Edge дисплеи, G6 че е с батерия 3300 MAh, стари сензори на камерите, няма да има HI-FI Dac за европа и се насочих директно към HUAWEI Mate 9. И не съжалявам въобще. Друго си е да караш 2 дена с батерията, а не всеки ден да дозареждам след работа и вечерта като си лягам пак на зарядно. Така беше с LG V10.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#4

Не гласувах, понеже нито една опция не ми допада.
Бих си го взел, но няма. Нека го кажа така: ако бях с всеки един друг телефон в момента, освен S7e, най-вероятно S8/+ щеше да е моя избор за нов телефон, но предвид по-малката батерия и неудобното положение на скенера за пръсти ъпгрейда от S7e към S8 за момента ми се вижда необоснован. Ще видим след 2/3/4 месеца като ме забие съчмата може и друго да запея, но за момента поне не виждам смисъл.

Trust nobody who smiles before 10am...

#5

Да бих си го взел и имам възможност,но цената е наистина безумна.Когато излезе S6 се бях приготвил за него,но в крайна сметка тогава си купих телефон за 500 лева и по- голямата част от разликата до цената на S6 -та я дадох на приятел за да може да прати децата си на училище.Просто не е оправдано,не искам никой да обиждам защото реално си е така.
#6

Много много ми харесва, продадох си С7 едж-а защото леко ми писна и мислех да се насоча към друг модел, но просто Самсунг си ме влекат.
Само не мога да се реша дали да е малкият екран или големият... от една страна 5.8 инчов екран в размерите на Айфон 7 е толкова съблазнително, че само мисълта, че имаш толкова голям екран в толкова компактни размери ме кара да си го взема него...телефона е просто убиец отвсякъде, толкова много технология набутана в него и всичко това само 155гр.
От друга страна в момента ползвам Айфон 6с плюс който си го ползвам с една ръка отлично, С8+ е със същите размери и там получаваш 6.2инчов брилиянтен екран, за "нормални" размери на фаблет.
Едно време за да ползваш 6.2 инчов телефон трябваше да имаш или чанта или да го носиш в ръка, днес всичко е променено.

Не знам на мен много ми харесват и не мисля, че днес имат конкуренция.. нито Мате 9 нито пък Лг г6 могат да им се противопоставят... но това си е лично мое мнение... Батерията- ДА малко е мъничка, но аз така или иначе си зареждам телефона всяка вечер.

Един телефон изглежда ли добре в ютуб, то на живо ще еее.... мисля, че повечето хора тук, ще ахнат като го видят.
Според мен са най-интересните модели на Самсунг досега.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#7

Не не бих си го купил на такава цена при никакви обстоятелства. Ако ми е подарък (ще пренебрегна правилото да не се продава такъв) ще го продам за да си взема нормален телефон. :-)

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
#8

Определено бих си го взел, ще е достоен наследник на Note 3-ката. Определено сравнително малката батерия и разположениено на FP сензора не мпематляват особено, но за мен това не е проблем при положение, че всяка вечер зареждам, а за FP сензора - докато не се пробва лично, не мисля да си правя някакви заключения. Мислех да минавам на Ябълка, но S8-цата моментално ме накара да се замисля. Smile

D_coffee
#9

Не съм отговорил, защото нямам реални наблюдения, всичко е само на хартия. Когато го видя някъде и добия по-ясна представа за устройството, ще имам и отговор на въпроса. А от видяното на хартия...по-скоро не.
#10

Самсунг никога повече,освен ако не е TV

POCO X3 NFC 6/128
#11

Според мен налагането на все по-големи дисплеи е грешка. Още по-голяма е отнемането на правото на потребителя да избира между голям и по-малък дисплей. Ползвам С7 и според мен това е горе-долу оптималния размер за телефон. При липсата на адекватно предложение това поколение го пропускам. Ако и догодина тренда се запази ще сменя марката. Иначе като дизайн впечатлява, но тези почти 15см дължина ми идват в повече.
#12

(2017-04-03, 15:32:23)musabesni написа:  Само и единствено,ако е подарък...

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk

+1, присъединявам се към това мнение, излишен бъбрек нямам.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
#13

Не!  Ако ми го предложат за подарък няма да обидя и да го върна...
#14

Да,може би ще си го взема. Телефона е отличен и хем е 5.8, а размера е колкото на моя S 7 edge.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
#15

Аз го грабвам веднага.

Samsung Galaxy S10+ Green
#16

Безумна цена,а и съм разочарован от батерията на S6 та,ще се преориентирам към друга марка с издръжлива батерия. Bu
#17

В никакъв случай не бих го взел. Причините са достатъчно коментирани.


Sent from my SM-G935F
#18

Абсолютно не си заслужава.
Няма опция за екран, който не е edge. Безумно сътворен пръстов отпечатък... и дете трети клас би го сложило на по-нормално място.
Градацията от С7 е точно никаква. Софтуерните бутони за мен също са минус. Можеше да ги направят сензорни.
Тотална дръпка назад за самсунг...

Nokia C5, SGS 2, iNew V3, SGS 3,LeEco Le Max 2 x822 32GB gray 
LeEco Le Max 2 x829 64GB gray 
#19

(2017-04-13, 15:13:34)i.ganchev.ganchev написа:  Абсолютно не си заслужава.
Няма опция за екран, който не е edge. Безумно сътворен пръстов отпечатък... и дете трети клас би го сложило на по-нормално място.
Градацията от С7 е точно никаква. Софтуерните бутони за мен също са минус. Можеше да ги направят сензорни.
Тотална дръпка назад за самсунг...

+1, присъединявам се към това мнение
#20

Много е скъп , а не съдържа нещо кой знае какво спрямо 7е. Скенер за ириси ,10% по мощен процесор и 5% по красиви снимки не оправдават смяната. Не знам колко точно ще е извит дисплея на осмиците, на 7е не ми пречи и нито веднъж не натиснах без да искам едж-менюто. Просто дисплей 18:9 е неудобен според мен. С удоволствие бих си взел телефон с 14:9 съотношение.

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
#21

Стига да имам парите бих си го купил на момента, пък било то "кисело гроздето".
#22

Бих си го взел ,ако преди няколко дни не бях купил Samsung Galaxy s7edge.И все пак цената е малко висока.Ако е за нов телефон а не да сменяш нещо с 820/821 е добре,все пак разликата е малка.Аз две и половина години съм с Meizu MX4 и скока е наистина голям.А тука повечето говорите че телефоните не се развиват.Мейзуто е като сметало спрямо миналогодишните флагмани,а за напред...просто не ми се мисли.
HDR тепърва слагат в телевизорите ,замислете се малко(не че има какво да гледаш и дали въобще ще се осети)ама...
#23

От както свикнах с бутоните на екрана дори и на OnePlus-а не мога да ползвам нещо което бих могъл да натисна лесно защото е близо до долната рамка. Отделно екрана продължава да си е над 5,5 инча което просто и е екран НАД 5,5 инча независило колко е екрана : тялото
#24

Бих си взел веднага S8. Страхотен телефон!

Huawei P 40 Pro    Angel
#25

Само да го вземат в Техноверигите и ще си купя един S8. В EМАГ също го предлагат, но не ми се рискува с такава голяма покупка.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)