Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor 8 - Аксесоари
#1
Brick 

Предлагам в тази тема да коментираме различните видове аксесоари за този прекрасен телефон. Похвалете се кой какво си е взел и ако имате възможност (време) може да ни покажете и реални снимки. Smile

Ще започна аз - в момента използвам оригиналния силиконов калъф на Хонор, но след дълго чакане днес пристигнаха кейсовете, които поръчах от Алиескрес. Когато ги взема ще кача снимки и линкове към аксесоарите. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Какво ще рече - Оригиналният силиконов калъф на Хонор?
Аз ползвам някакъв купен от един подлез в София. Върши работа. 
Принципно не бих ползвал калъф, ама пущината е хлъзгава като сапун в турска баня...
Цитирай
#3

Ами при мен в комплекта си имаше оригинален калъф за Хонор 8, даже си пише "Хонор" отстрани на кейса.

[Изображение: sfds02nbk1w.jpg]

Единствения плюс на този калъф е, че телефона не е хлъзгав, иначе защита - йок.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#4

А от къде е купен твоя телефон? Защото при моя нямаше нищо. Huh
Цитирай
#5

Колегата @Anastasia123 си поръча телефона от Amazon Italia.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#6

Ясно. На нас тука явно ни пробутват 3-то качество, като за негри. Ни слушалки, ни кейс...май ще пиша думичката с 3 букви на нашенските магазини.
Цитирай
#7

Аз, по примера на @Anastasia123, си поръчах Spigen Rugged Armor и трябва да пристигне на 13-ти. Мисля, че дотогава ще съм се налюбувал на изящния дизайн Smile
ПП @skiman, моят е купуван от тук и има слушалки. Не е от оператор, обаче.


.jpg honor8_rugged_armor_title_02_grande.jpg Размер: 31.85 KB  Сваляния: 58

Ex-Xperia Neo / Ex-iPhone 4S / Ex-iPhone 5S / Ex-Honor 8 / Ex-iPhone SE / Ex-iPhone 8 + Ulefone Armor X7 Pro

Цитирай
#8

Ох, аз до последно се чудех за този кейс на Спиген ама няколко дни преди да си поръчам телефона си поръчах що годе подобен на него и реших да не поръчвам допълнителни кейсове. Но все пак ако не ми хареса колко е защитен моя телефон с кейса, който поръчах, ще купя и аз един Спиген.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#9

(2017-04-03, 21:19:15)Хъшо написа:  Аз, по примера на @Anastasia123, си поръчах Spigen Rugged Armor и трябва да пристигне на 13-ти. Мисля, че дотогава ще съм се налюбувал на изящния дизайн Smile
ПП @skiman, моят е купуван от тук и има слушалки. Не е от оператор, обаче.

Ми то и моят не е от оператор, но няма ни слушалки, ни кейс. Както и да е де. 
Моят кейс го взех от подлеза с/у спортната палата в София. Много тънък и прозрачен. Седи добре. И беше нещо от сорта на 10 лв.
Цитирай
#10

Днес си взех 2-та кейса, които поръчах преди около 20 дни. Страшно много ми приличат на официалния кейс на Спиген. Може би се водят реплика, но за 5 долара взех 2 броя - един син и един черен и съм изключително доволен.
Линк

Препоръчвам!

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#11

Добре изглежда, но на мен Спиген-а ми излезе 12 лв, така че съм доволен от офертата Smile

Ex-Xperia Neo / Ex-iPhone 4S / Ex-iPhone 5S / Ex-Honor 8 / Ex-iPhone SE / Ex-iPhone 8 + Ulefone Armor X7 Pro

Цитирай
#12

Ехее, много добре. Все още ли е валидна офертата? Ако може да споделиш линк към прИмоцията.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#13

Щях да го направя, но я хванах буквално в последните три минути в amazon

Ex-Xperia Neo / Ex-iPhone 4S / Ex-iPhone 5S / Ex-Honor 8 / Ex-iPhone SE / Ex-iPhone 8 + Ulefone Armor X7 Pro

Цитирай
#14

@Anastasia123 Можеш ли да постнеш някоя друга снимка с кейса. Да добия представа как изглежда всъщност, че май взе, че ми хареса. И мисля да поръчам същия.

Xperia™ XZ Premium
Honor 8
Xperia™ Z1 Stock (4.4 Years!)
Xperia™ Neo CM 10.1
Цитирай
#15

(2017-04-06, 17:51:56)Anastasia123 написа:  Днес си взех 2-та кейса, които поръчах преди около 20 дни. Страшно много ми приличат на официалния кейс на Спиген. Може би се водят реплика, но за 5 долара взех 2 броя - един син и един черен и съм изключително доволен.
Линк

Препоръчвам!
Мисля да си поръчам такъв кейс, син.
А да ви питам, някой ползва ли някакъв скрийн протектор и ако да - какъв?

Изпратено от моят FRD-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

Аз харесвам само стъклата на Ниллкин. Даже сега чакам 2 стъкла Nillkin H+ Pro от Алиекспрес. В комбинация с този кейс почти няма празни пространства. Много добре се получава.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#17

(2017-04-08, 18:45:33)Anastasia123 написа:  Аз харесвам само стъклата на Ниллкин. Даже сега чакам 2 стъкла Nillkin H+ Pro от Алиекспрес. В комбинация с този кейс почти няма празни пространства. Много добре се получава.
Мисля да ги пробвам тези стъкла и аз. Но четох на места, че за хонор 8 повечето стъклени скрийн протектори не запълват целия екран и дразнело..

Изпратено от моят FRD-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18

Разбира се, че не запълват. Все пак стъклото е извито.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#19

Протекторът на Spigen ми пристигна преди два дни. От една страна, елегантността на телефона отиде на кино и стана осезаемо по-голям. От друга - нямам никакво притеснение като го изваждам от джоба си или работя с една ръка, заради перфектната защита и сигурния грип.
Та ще видим как, кога и дали ще свикна Smile

Ex-Xperia Neo / Ex-iPhone 4S / Ex-iPhone 5S / Ex-Honor 8 / Ex-iPhone SE / Ex-iPhone 8 + Ulefone Armor X7 Pro

Цитирай
#20

Днес ми доставиха на Nillkin(цък) стъкло за отзад, по-разочарован не мога да бъда... Стъкло аз на телефон никога няма да си купя/сложа повече! За пръв път сложих стъкла на телефон, и просто повече не! Пластмасата или каквото е там и това е! Нека опиша какво представлява самият протектор, ако все пак някой иска да пробва. От 4-те страни, има поне около 3мм разстояние което не покрива протектора, освен това има по още 3мм, където остана нещо като 'въздух' или е повдигнат там самия протектор и седи нереално зле. Дулката за пръстовия отпечатък също е супер зле, няма да коментирам, че е абсурдно голяма, ами даже и не пасва така, че разстоянието от всички страни да е съразмерно... ако някой има желание, ще снимам да види колко е зле. Отпред също имам стъкло което за някакво късо време, вече се чупи и рони по ъглите ужасно. Поръчал съм си (цък) обикновени протектори, надявам се да покриват целият диспей както пише, и да не се занимавам повече. Ако някой знае такива обикновени протектори и за отзад, ще се радвам да сподели, ако ли не- явно ще трябва да преглътна, че телефона трябва да се носи само с кейс..

Xperia™ XZ Premium
Honor 8
Xperia™ Z1 Stock (4.4 Years!)
Xperia™ Neo CM 10.1
Цитирай
#21

Здравейте,
някой да се похвали да си е намерил цялостен протектор за дисплея (в София?) ? Аз си поръчах от немския Амазон, ама не покрива целия екран и ме дразни здравата... Или да е попаднал на такъв дето да пасва от друг модел телефон?

Il mio gruppo sanguigno è pazzo positivo!!!
Цитирай
#22

Хора, не разбрахте ли, че за извитите дисплей тип 2.5Д няма протектор, който да обхваща от край до край.
Цитирай
#23

Има ама не са стъклени . Сега съм си поръчал и чакам да ги получа другата седмица . Проблема е че не стават със силиконов калъф защото се отлепят ъглите от него ,но съм поръчал и стъклен гръб. Когато ги сложа ще кажа как са.

Honor 8 Saphire Blue
Цитирай
#24

От сега мога да ти кажа как ще е. :-)
Цитирай
#25

Здр! Купих телефона от smartphone.bg и си имаше всичко - кейс и слушалки! За протектор на екрана освен някой скапан силиконов друг няма как да залепне плътно, но пък който има пари за експерименти да пробва!

Sony Xperia SP, C5303 > Lenovo P70-A > Huawei Honor 8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)