Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Honor 8] Софтуерни актуализации.

(2018-12-22, 21:12:02)Anastasia123 написа:  FRD-L02C432 е малко кофти модел.. Мисля, че това е модела с най-редки ъпдейти. Все пак, ако ъпдейта до Орео е одобрен във ФФ, следваш инструкциите, извършваш съответните конфигурации на Уи-Фи, отиваш в настройни и търсиш ъпдейта. В начало ще ти излезе известие за ъпдейт, но те съветвам да не прибързваш, а да натиснес 3-те точки в горния десен ъгъл и да натиснеш "Изтеглете последната налична версия". След като системата рефрешне и ти покаже новия ъпдейт, върни се назад и махни конфигурациите на Уи-Фи (връщаш мрежата в първоначалния й вид). След като направиш това, отново отиваш към актуализатора и започваш да теглиш ъпдейта. След като всичко приключи, ъпдейта се инсталира и телефона се включи, съветвам те да направиш фабрични настройки и да започнеш на чисто.

Успех Smile

А какви са тези настройки .На жена ми пробвах с оригиналния софтуер и пак нищо не намери стои си на frd l09c432b394 android 7 .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
Аксесоари

Как да излъжа системата и да преодолея грешката "Грешка при контролната сума на пакета" Хонор 8 FRD-L02C432
Цитирай

След като получи новия андроид, батерията направо се топи... Мисля да ходя до хуавей сервиз за диагностика и ако се наложи ще сменям батерията..
Цитирай

Е колко кара тази батерия
Цитирай

И ден неможе да изкара, 10% падат само за 1-8 часа през нощта.
Цитирай

(2019-02-21, 13:33:12)gdlk написа:  И ден неможе да изкара, 10% падат само за 1-8 часа през нощта.

Повредата е в твоя телевизор. Това е първия телефон на който батерията ми кара 3 дни.
Цитирай

С 8.0 ли приключваме някой някъкво инфо...?

NOKIA with Фенерче Dance :bow:
Цитирай

Здравейте,
С Онор 8 ФРД-Л02 съм и чаках ъпдейт за телефона, но такъв така и не дойде. Дори писах в сервиза им и ми съобщиха, че телефона е в оптималния си вариант, а той е с Емуи 5 и андроид 7. Затова реших да го човъркам ръчно. Вчера и днес цял ден се занимавам с ФФ, но не успявам. Показва ми се, че има ъпдейт, но когато реша да го тегля ми излиза инфо ,че нещо не е ок. Аз ли не правя нещата както трябва или проблема е другаде?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И при на телефона на жена ми е така .От къде си го вземал .Нашия е от емаг .Ако има някакво значение .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)