Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Honor 8] Софтуерни актуализации.

Линк

Преведете си го сами. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
Аксесоари

То и за Р9 имаше писано че май месец ще получи emui 5.1 ама няма така че не може да се има доверие
Цитирай

(2017-07-26, 23:01:34)esil2 написа:  То и за Р9 имаше писано че май месец ще получи emui 5.1 ама няма така че не може да се има доверие

Такава информация никъде няма. За Емуи 5.1 нищо не са споменавали. Говориш небивалици... за пореден път.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Явно си пропуснал да го прочетеш така че не се изказвай неподготвен
Цитирай

(2017-07-27, 00:55:41)esil2 написа:  Явно си пропуснал да го прочетеш така че не се изказвай неподготвен

Дай линк да видим де, аз как добавих в моя коментар? Осъзнавам, че в този форум изливаш своите комплекси чрез безсмислен хейт.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Я по спокойно с определенията и преди да говориш щуротии огледай себе си. Линк на такива като теб няма да седна да търся има си раздел за Р9 има и гугъл така че сядай и чети.
Цитирай

(2017-07-26, 14:58:08)esil2 написа:  От къде пък толкова сигурна информация, съмнявам се да се занимават с миналогодишните модели. Май политиката им е да направят един ъпдейт към по висока версия на андроид и толкова, почват да се заемат с новите модели, жив пример е флагмана Р8 който стигна до андроид 6

Аз мисля, че всеки модел от средният и някои от високият клас имат по два ъпдейта големи ... Още повече, Хонор 8 е пуснат в края на ерата на андроид 6. Ще видим какво ще стане. Дано оправят функцията за отговор на повикване с допиране до ухото
Цитирай

Бях обещал на един колега тук който се опитва да се заяжда и да спори да не давам линкове, но за да не помисли някой че говоря празни приказки ще подкрепя думите си с едни линкове които даже съм ги превел. Първия за който беше спора е за обещания emui 5.1 до края на май за Huawei P9, на втория се вижда че само mate 9 ще го получи и на последния информация от този месец за моделите които ще получат андроид 8. Кое колко е вярно и официално не знам важното е да докажа на колегата че каквото съм казал го пише защото ме обвиняваше че говоря небивалици.
https://translate.google.bg/translate?hl...rev=search
https://translate.google.bg/translate?hl...rev=search
https://translate.google.bg/translate?hl...rev=search
Цитирай

След последнтие актуализации на телефона някой има ли проблеми? При мен след последната батерията почна да си заминава доста бързичко (14~ часа макс изкарва с много умерено ползване) и също така телефона почна чувствително да загрява.

Когато проверявам процесите и консумацията на енергия няма приложение, което да дърпа много. Самата ОС ми тегли постоянно м/у 30 и 40% от батерията, което преди ъпдейта не беше така.

Телефона почва чувствително да загрява след 5-6 минути скролване във фейсбук и инстаграм примерно, недай си боже да пусна игра - на 3-тата минута телефона вече пари.

Върнах заводски настройки, изтрих приложенията, които не ползвам - ефект 0.

Някой със същите наблюдения?

Поздрави

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай

30-40% са твърде много. Спрял ли си Гугъл синхронизацията?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Аз имах такъв проблем. Загряването намаля чувствително а батерията уж се нормализира. Системата ми беше на 40-50 процента обаче аз оправих нещата с factory reset и сега от време на време го чистя с мениджъра на телефона и давам почистване на паметта и кеша. Успях да докарам до най много 8 процента система . При мен телефона от 14:00 до 24:00 с много ползване е на 50 процента ...
Цитирай

Гугъл синхонизациите не са спрени, но на андройд 7 Nougat спирането им не е като на 6. Преди имаше само 3 опции като цъкнеш на Профили-> Google. Сега са 11 опции и не знам кое ми трябва и кое не.

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай

Пусни един скрийншот.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Кое реално от тези всичките е дърпащото батерия?


Прикачени файлове Миниатюри
       

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай

Дал си синхронизации на всичко, не знам как очакваш дълга работа на батерията.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Аз нищо не съм давал, това са настройките след фактори ресет. Кое трябва да остане включено?

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай

Зависи какво ползваш и какво ти трябва, при мен всичко е изключено. За по-добър живот на батерията правя следното.
Настройки - Профили - Трите точки горе в дясно и махам отметката.
Също така изключвам История на местоположение.
Настройки - Google - Местоположение - Google история на местоположение. Също така когато съм в Местоположение горе в дясно от трите точки махам постоянното сканиране на WiFi и Bluetoth.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Мерси много,направих всичкото това и ще гледам телефона следващите 2-3 цикъла на батерията колко време изкарва и дали има спад на използване на батерията от ОС.

Поздрави

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай

В Firmware finder има нов ъп за модел frd-l09 също и за frd-l19 но май са бета още
Цитирай

Гледам на скрийншота, че батерията ти е на 100%. Не се имам за специалист , но изчетох доста по темата и мисля че не е хубаво да я оставяш често до 100 и под 20 процента ! Моят телефон под 8 процента никога не е падал от както го имам а до 100 процента съм зареждал 5-6 пъти без да искам . Главно дозареждам до 93-94 и рядко до 96-97 ...
Цитирай

нов ъп за honor 8 http://www.stupdroid.com/2017/08/B392-no...nor-8.html

Инсталирах в момента


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Дойде ти като ъпдейт или през FF . И някакви отзиви и промени? Гледам EMUI е друга версия.

Honor 8 Saphire Blue
Цитирай

През ff ,обаче оттам не се инсталира.затова дадох линк откъде може да се свали.разархивирате в папка ,,dload,,в линка е обяснено процедурата.има нова опция в камерата,андроид защитата е обновена до юли месец,при мен не работеше отговорът при повдигане, това виждам засега
Цитирай

(2017-08-05, 20:54:24)Gothic_madness написа:  Гледам на скрийншота, че батерията ти е на 100%. Не се имам за специалист , но изчетох доста по темата и мисля че не е хубаво да я оставяш често до 100 и под 20 процента ! Моят телефон под 8 процента никога не е падал от както го имам а до 100 процента съм зареждал 5-6 пъти без да искам . Главно дозареждам до 93-94 и рядко до 96-97 ...

Tова са врели некипели, да го кажа по-така .... културно.

Телефона служи на теб, не ти на него !
Цитирай

Да се, но просто за мен тези ,,врели-некипели '' ми помагат телефона ми да ми служи по дълго време Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)