Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Honor 8] Софтуерни актуализации.

(2017-08-14, 20:48:36)Gothic_madness написа:  Да се, но просто за мен тези ,,врели-некипели '' ми помагат телефона ми да ми служи по дълго време Smile

И това са "врели-некипели".  Big Grin
Цитирай
Аксесоари

Колеги този последния ъпдейт очаква ли се ОТА? Че в хда като гледах темата май мернах нещо, че не е официален..

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Докато се чудя за тоя предния, дойде някакъв B394 OTA, не виждам разлики на пръв поглед

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Security patch,a е променен доколкото знам, така бяха писали, камерата има нова опция за снимане
Цитирай

Security patcha е от август, но пак е нещо. Иначе от ХДА:

- Messenger is now a twin app
- A version of Quik is installed

Тая програмка Quik била за едитване като отвориш някоя снимка или видео с нея, има разниинтересни ефекти

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Имам чувството че батерията заминава по бързо след новия ъпдейт

| hTC desire x |SuperSENSE-dx5 | nexus prime carnel| PhilZ recovery.HTC one x.htc desire 816.Takee1.lg g3.honor 8
Цитирай

Пробвай с формат на телефона
Цитирай

Пристигна нещо ново в В389 някой правил ли е вече този ъпдейт да каже за какво става въпрос.
Цитирай

Аз от два дена имам вече FRD-L09C432B394
Цитирай

От два дена пристигна актуализация В175 за Honor 8 Lite, за подобряване на системната сигурност на Google, някой ползвал ли я е вече и има ли впечатления!?
Цитирай

(2017-09-22, 08:58:55)ibrahim79 написа:  Аз от два дена имам вече FRD-L09C432B394
От отдавна не съм се включвал, и мен ме изненадоха приятно за рождения ден с този ъпдейт преди два дни. От В380 на В394 директно. Искам да кажа, че съм силно разочарован от ъпдейтите 7 месеца, два ъпдейта- хаха.

Изпратено от моят FRD-L02 с помощта на Tapatalk

Xperia™ XZ Premium
Honor 8
Xperia™ Z1 Stock (4.4 Years!)
Xperia™ Neo CM 10.1
Цитирай

Аз за момента не виждам голяма разлика
Цитирай

Здравейте, от скоро съм с Honor 8 и за първи път се сблъсквам с тази ОС. До сега работих с Майкрософт и имам запитване към потребителите. Може и да не е точната тема, за което предварително се извинявам! Та..има ли начин да променя мелодията на известия на отделните приложения ( месинджър, инстаграм, фейсбук и т.н.т )? Благодаря предварително Smile
Цитирай

Извинявам се че питам в тази тема но отделен раздел за Honor 8 Lite не виждам... Нека ако е възможно отговорят повече хора които са ъпдейтнали от B165 до B175 и дадат мнение дали си заслужава защото има доста противоречиви отзиви за тези ъпдейти!
Цитирай

(2017-09-24, 22:00:20)Jumong написа:  Здравейте, от скоро съм с Honor 8 и за първи път се сблъсквам с тази ОС. До сега работих с Майкрософт и имам запитване към потребителите. Може и да не е точната тема, за което предварително се извинявам! Та..има ли начин да променя мелодията на известия на отделните приложения ( месинджър, инстаграм, фейсбук и т.н.т )? Благодаря предварително Smile

Известието е еднакво за всички,но приложенията мисля че имаше опция за промяна на известията
Цитирай

@dozatora1, това е темата за твоя модел. Huawei P8 Lite (2017) = Honor 8 Lite. Smile
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=88271

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-09-25, 18:24:04)ronnie72 написа:  @dozatora1, това е темата за твоя модел. Huawei P8 Lite (2017) = Honor 8 Lite. Smile
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=88271

Благодаря Smile
Цитирай

Оправиха ли затварянето на приложенията във фонов режим? Или още фейсбук и месинджър си седят отворени нонстоп?
Цитирай

По принцип андроид 7 може да ги поставя в спящ режим поне на самсунг.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Те и huawei май заспиват.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Точно е "май" заспиват. При 6-цата си работеше затварянето перфектно. Сега уж ги затваряш, ама фейсбук и месинджър седят постоянно отворени отзад и батерията заминава.
Цитирай

Тях и на самсунга тях не мога да ги затворя.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здрасти.Honor 8 ,Huawei p10 lite или Motorola G5 Plus .Двоумя се между тези за моя бюджет.
Цитирай

Honor 8
Цитирай

(2017-09-27, 10:21:27)skiman написа:  Honor 8
И аз така бях решил.Нещо ново да излиза на пазара на цената на горепосочените?Мога да изчакам около месец за покупката на нов.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)