Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Honor 8] Софтуерни актуализации.

Honor 9  Big Grin
Цитирай
Аксесоари

(2017-09-27, 08:26:02)skiman написа:  Точно е "май" заспиват. При 6-цата си работеше затварянето перфектно. Сега уж ги затваряш, ама фейсбук и месинджър седят постоянно отворени отзад и батерията заминава.

Вече 2 месеца използвам друг телефон, но не съм пенсионирал Хонор 8-цата ми. Последния път, когато имах главоболие от дрейн на батерията бе през пролетта. Нямам нито едно приложение в списъка за затваряне след заключване и нямам абсолютно никакъв дрейн. Телефонът е по 4 дни в стендбай с нон-стоп включен 4G. Разбира се, СоТ-а е от сорта на 1 час за тези 4 дни, но както вече споменах, аз смених телефона и използвам Хонора като второ устройство. Приложенията на социалните мрежи не съм ги махал, защото ги използвам от време на време (когато ми се зарежда 1+5 Big Grin ). Facebook, Messanger, Viber, Instagram, YouTube, Gmail са приложенията, които използвам най-често и от тях постоянно си получавам известия, а първите четири от изброението по принцип изяждат батерията на андроид устройствата. Може би след В389 спрях да имам проблеми с дрейн. С В394 е същото положение.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-09-27, 09:45:00)billibi написа:  Здрасти.Honor 8 ,Huawei p10 lite или Motorola G5 Plus .Двоумя се между тези за моя бюджет.
Honor 8 го нямат наличен в Мтел и сега кво правим?Пичове ,дайте идея кво да взема ,тия в Мтел са и е*ати обраното лозе
Цитирай

(2017-09-29, 08:45:32)billibi написа:  Honor 8 го нямат наличен в Мтел и сега кво правим?Пичове ,дайте идея кво да взема ,тия в Мтел са и е*ати обраното лозе

Можеш дс го вземеш от Технополис и да подпишеш договор от Ментел на място. Ментел и Технополис имат някакъв вид договор да работят заедно. Същото е с Техномаркет и Вивата.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Не съм правил ресет до сега, игри в този ден не съм играл... от 6часа сот на това...[Изображение: 873f0107fce4b86c58df47fa354daa29.jpg]

Изпратено от моят FRD-L02 с помощта на Tapatalk

Xperia™ XZ Premium
Honor 8
Xperia™ Z1 Stock (4.4 Years!)
Xperia™ Neo CM 10.1
Цитирай

За някакви заключения тази графика не е достатъчна. Ако имаш възможност сподели и другите скрийншоти - как пада батерията през часовете когато е ползван телефона и подредбата на най-енергоемките приложения в %.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-09-30, 21:42:15)ronnie72 написа:  За някакви заключения тази графика не е достатъчна. Ако имаш възможност сподели и другите скрийншоти - как пада батерията през часовете когато е ползван телефона и подредбата на най-енергоемките приложения в %.
Това е от днес.[Изображение: f06ee173475875741d04c2a93018ab66.jpg][Изображение: 1990c06973c1c4f20865f5cad43408e1.jpg][Изображение: bad989d2dd5993c4ff79fbcb83531dbb.jpg]
[Изображение: e36668d3777ff0d38c03619478c02968.jpg]

Изпратено от моят FRD-L02 с помощта на Tapatalk

Xperia™ XZ Premium
Honor 8
Xperia™ Z1 Stock (4.4 Years!)
Xperia™ Neo CM 10.1
Цитирай

Пускам ъпдейт за проблема с батерията който имах.
Възможно е, да е било заради някоя от малоумните игри които си бях инсталирал, изтрих ги кажи-речи всичките.
Другото- понеже доста хора видях да казват, че живота на батерията се удължавал когато не се зарежда до 100%, и аз реших да го пробвам тоя 'трик'. Бих го нарекал абсолютна простотия това. От 94% имах случаи в които имаше нужда от около половин час да стигне до 100%..
Ресет не съм правил, отново стигам до 5+ часа СОТ.

Изпратено от моят FRD-L02 с помощта на Tapatalk

Xperia™ XZ Premium
Honor 8
Xperia™ Z1 Stock (4.4 Years!)
Xperia™ Neo CM 10.1
Цитирай

И не трябва да пада батерията под 20%. На моменти съм си мислел, че са абсолютни глупости. И все пак ... При мен половин година след, като си купих телефона и ползвам това правило батерията ми държи доволно ден и половина.
Цитирай

Аз пък никога не съм го спазвал и ми държеше спокойно 2 дена. Ама аз се борех за 3 дена. Тия 20% при мен изкарвам един предиобед спокойно. Що пък да се лишавам от тях?
Цитирай

(2017-10-25, 14:14:53)niki022 написа:  ..Другото- понеже доста хора видях да казват, че живота на батерията се удължавал когато не се зарежда до 100%, и аз реших да го пробвам тоя 'трик'. Бих го нарекал абсолютна простотия това...
Това, че ти не вярваш на този "трик", не значи, че е простотия - има си хора, които имат съвсем друго мнение по този въпрос.

 
Цитирай

Някой все още вярват, че и Земята е плоска.
Цитирай

бях попаднал на статия от прозиводител на батерии, че една батерия не е добре да се изцежда докрай или да се оставя да грее на зарядното. И в 2та случая им се скъсява живота, колко е вярно, те си знаят. Всеки си преценява на какво да вярва и дали би го карал на сигурно или би си оставял телефона да падне до нула или после цяла нощ да се зарежда ..

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Ей, Скиман ... Аз, като си заредя телефона пак не се лишавам от батерията. Просто се изцежда докрай. Хубаво е да пораснеш някой ден и да прочетеш повече по темата Smile
Цитирай

   

Някой знае ли защо вече нямам информация за софтуера и възможност да проверя за евентуални нови актуализации?
Цитирай

(2017-10-30, 18:15:58)mg22 написа:  бях попаднал на статия от прозиводител на батерии, че една батерия не е добре да се изцежда докрай или да се оставя да грее на зарядното. И в 2та случая им се скъсява живота, колко е вярно, те си знаят. Всеки си преценява на какво да вярва и дали би го карал на сигурно или би си оставял телефона да падне до нула или после цяла нощ да се зарежда ..
Нали батерията като стигне 100 спира да се зарежда. Поддържането на 100 не съм забелязал да грее.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Честито, колеги. Вече има официална информация, че Honor 8 ще получи Android 8.0 с EMUI 8.0 Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Ееее ,браво. До сега беше под съмнение. От къде го прочете ?

Honor 8 Saphire Blue
Цитирай

Frd-l09c432b399


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И кога ще го получи андроид 8, сигурно след 3 4 месеца но поне ще има
Цитирай

Може би в средата на годината,в най добрият случай
Цитирай

Според мен ще бъде около Април месец, но както колегата отгоре каза - пак е добре, че ще има такъв ъпдейт. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

7цата дойде февруари или март ако не се лъжа

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Ама тогава е бил последен модел.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Има по нови модели преди хонор 8 които чакат орео, макар че официално потвърждение от хуавей кои модели ще получат орео още не съм прочел.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)