Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Honor 8] Софтуерни актуализации.

Нова информация от Twitter India разкрива, че може и да няма Орео за Honor 8.
https://www.gsmarena.com/honor_8_may_not...-29173.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари

Не виждам какви може да са тези хардуерни и софтуерни ограничения, които да са несъвместими с Орео. Както пишат и в гсмарена, напълно е възможно тея от индийското подразделение нещо да са се объркали.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Това и аз го бях чел,но не помня каде.На мен не ми се вярва че няма да има орео.Даже съм си запазил едната осмичка да я ъпдейтвам/като евентуално излезе/.Някак си не ми звучи достоверно лайт версията и 6х да получат хонор 8 не.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Ето ви информация,взех го от руснаците


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Ясно е че ще има, въпроса е кога
Цитирай

https://hicomm.bg/produktovi-novini/huaw...honor.html
Вече е официално!

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай

https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%...72970.html
Цитирай

Вчера ми дойде на хонора на жената B401.Пач за сигурност от 1-ви януари.Други промени не виждам.


Прикачени файлове Миниатюри
   

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Баси аз съм също на виваком и все още съм на b394 с ниво на сигурност 5 август, бая ще почакам за андройд 8
Цитирай

Вчера през FF дойде В402.Освен секюрити пача други разлики не намирам.


Прикачени файлове Миниатюри
   

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
Wink 

На телефона на жена ми няма още нищо Big Grin

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай

На моя също няма абсолютно нищо. Не е закупен от оператор, но съм все още на b394 с ниво на сигурност 5 август.

Един господ знае кога ще дойде...

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай

(2018-03-20, 15:03:19)Wreckless написа:  На моя също няма абсолютно нищо. Не е закупен от оператор, но съм все още на b394 с ниво на сигурност 5 август.

Един господ знае кога ще дойде...

Колега прави си ъпдейтите през FF.Няма нищо сложно.Почти всеки месец идват.От днес съм с в403 с секюрити пач от март 2018.Има и в404 но още не е удобрен за инсталиране.Надявам се след него да дойде ореото/ако въобще излезе за този модел/.


Прикачени файлове Миниатюри
   

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Как ставаше врътката с ъпдейта през FF ,  че с новия нещо не ми се получава. Преди си ъпдейтвах ,но сега не мога.

Honor 8 Saphire Blue
Цитирай

Привет на всички. От почти седмица съм с b404 и това което наблюдавам е сравнително голям дрейн на батерията. За около час и половина след изключване от зарядното е вече на 87%. Вярно че всичко което може да е пуснато като gps, wifi, 4g и т.н. е пуснато но с b394 не беше така.
Цитирай

И при мен го има този проблем с дрейна на батерията.вчера четох в XDA че са почнали тестовете с орео за нашия модел.дано да излезе нещо успешно
Цитирай

Айде ново 20 пък сега. От два дена сутрин реагира на отключване след около 15-20 секунди и веднага се рестартира, това b404 изобщо не ми допада.
Цитирай

Ще си седя изглежда на b394 докато излезе нещо читаво, с този ъпдейт нямам никакви проблеми
Цитирай

И сега без да е използван телефона 60% от батерията ги няма за около 4 часа след изключване от зарядното. Преди изкарваше почти 3 дни пълно разочарование от това 404. Има ли някой с тоя проблем и как да го оправя. Благодаря предварително.
Цитирай

Те го спряха 404,в момента не може да се инсталира.ако можеш да се върнеш с rollback назад,и ще си инсталираш ъпдейтите поред после.в момента през ота последният е 394
Цитирай

Тъкмо проверих показа се това. Има ли други с този ъпдейт? Да го свалям ли,струва ли си?


Прикачени файлове Миниатюри
   

NOKIA with Фенерче Dance :bow:
Цитирай

Вчера този ъпдейт се появи като ОТА на телефона на приятелката ми. Ъпдейтна го и за сега всичко е наред. Секюрити патч от Май месец, което е хубаво.

Huawei Mate 10 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Anastasia123 за това мнение:
  • HTC_fan
Цитирай

Ок,но това е прото секюрити не е Орео нали?

NOKIA with Фенерче Dance :bow:
Цитирай

За съжаление е само секюрити патч. За ореото ще почакаме още малко.

Huawei Mate 10 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Anastasia123 за това мнение:
  • HTC_fan
Цитирай

Във firmware finder излезе b406 но все още не е одобрен
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)